2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Evet cnm üstten işiyor göbek sag ya da sol taraf islam oluyor hangisinden memnun kaldin
Minies'in dış yüzeyi daha sert ve primaya gore daha özensiz ve minies losyonsuz o yüzden biraz daha kotu kokuyor ama sızdırması yok, pişik yapmadı ve primanin üçte bir fiyatına.
Bu bitsin goon da alacağım.

Kızlar günaydın. Dün gece güzel uyuduk maşallah gece 2 kez uyandık uykumuzu aldik bugün.sabah kalktım oglisin suratı bu isirik gibi şeylerden dolmuş. Daha önceden de vardi ama bu kadar değildi.Sizce birşey alerji mi yapıyor,dr gitmeli miyim

Eklentiler

• P_20190330_092332.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
Ee ben sana boşuna demiyorum çok güçlüsün diye. Benim beyde öyle bir gece ilgilense 3 gün evin neresinde yer bulursa kafaya vurup yatıyor. Birde demez mi yorgunum evde adam sanki tas taşıyor yemeği ben yapıyorum ben hazirliyorum çocuğa ben bakıyorum gündüz bir gas çıkartıyor birde bulaşıkları makinaya yerleştiriyor ama ondan yorgunu yok benden daha lohusa adam maşallah:))

8
Bizde de olmuştu cnm hatta sakallı biri mi öptü dediler yenidoğan sivilcesi diyende var bizde hala tek tük çıkıyor arada süt bulasinca da oluyor. Ben bizzat kendimde denedim sütü yüzüme sürdüm 2 saat geçmeden yüzümde sivilce cikti yağdan sanirim oysa ben nette okumuştum anne sütünden cilt bakımı diye:))))

Maşallah cnm sen bu gazla üçüncüyü bile yaparsin:))

Herkese meraba hamileyken üye olmadan okuyordum dünde okuyup herkesle aynı sıkıntıları yaşadığımı görünce bende üye olup içimi dökmek istedim. 4şubatta doğum yaptım ve gerçekten çok zorlanıyorum. Kendi hayatımın tamamen bitmesi beni çok zorluyo hafif bi lohusa depresyonu geçiriyorum sanırım ayaz’ım çopu zaman uyumuyo. O ağlıyo ben ağlıyorum eşim çok yoğun çalışıyo geç saatlerde geliyo eve geçicek bugünler biliyorum ama sanki benden gidiyo gibi geliyo. Ama herkesin genel olarak aynı şeyleri yaşadığını görünce delirmediğimi anladım en azından

Günaydın kızlar. Eşimle kavga ettik. Az cok biliyorsunuzdur. Emzirme sorunları yasıyorum. Silikon uçla emziriyorum bebegım kilo almıyor yada az alıyor mama ya basladık yine. Süt az herhalde diye önüme geleni yiyorum. Yani çok stresliyim. Bu arada temizlik yemek çamaşır bulaşık her şeye koşuyorum. Eşim eve gelince bebege bakıyor. İki günden beri de akşam mama verdiğimizden o gelince uyuyorum. Sabah dedim temizliği dönüşümlü yapalım. Gecen hafta ben yaptım bu hafta sen yap. Hemen ofladı. Akşama kadar evdesin dedi. Bende yemek Yaptıgıma şükret bu halimle dedim. Habire zaten diyor cocuga bakıyorum uyuyorsun falan. Ama onun dışında hiçbir şey yapmıyor. Sofrayı topluyor götürüyor mutfaga bırakıyor. Mutfağı toplamaz. E bende kimden imdat bekleyim o var onun yapması lazım. Neyse o bana ben ona söylendim. Gitcem bu evden dedi bende defol git nereye istersen dedim. Ha bide laf edeceksen yemekte yapma kendine göre yap dedi. Çamaşırımıda yıkama dedi. Akşama kadar evdeysem boş muym. Benimki uyumuyor hep kucakta koştur koştur iş yapıyorum yarım saat uyusa. Durumlar böyle

Yok kuzum delirmedin delirmedik delirme evresine gelsek de henüz delirmedik:) Allah saglik versin de bugünleri de atlatırız ins neleri atlatmadık. Benim eşimde yoğun çalışıyor haftasonları evde valla çok farkediyor nefes aliyorum.

Üzüldüm cnm hiç lohusa anneyi alttan almayı bilmiyorlar valla cnm bir gün evde kalsın bütün gün hem çocuk hem çamaşır hem yemek hem bulaşık yapabilecek mi bir sorsaydın. Cidden uyumazsak süt olmuyor uyumakta gerek nasil uyucaz mecbur eşlerin yardimci olmasi gerek.

Günaydın kızlar... biz de olduk sünnet. Bu da bitti hayırlısıyla
Hadi gozunaydin cnm bizde dün olduk nasıl mızmız mi benimki dün oldu bir kere fitil verdim gelir gelmez eve sonra agrisi olmadi diye vermedim esim dedi illa verelim yeni bir tane daha verdim ama genel anlamda iyi gaz sancısı dışında senin kuzucuk nasil

Sordum zaten yerimde olsan ne yaparsın diye cevap yok. Aşırı rahatına düşkün Bi adam işte

Valla hamilelikte çok zordu bi öncesinde bebeğimi doğduktan 32 gün sonra metabolik bi rahatsızlıktan dolayı kaybettik bu hamilelikte onun testleri fln sürekli bi stres sonra şükür herşey temiz çıktı rahatladım derken plesanta previayla evde yatmalar başladı sürekli bi kanama korkusu neyseki kanama fln olmadan 38+5te sezeryan oldum. Bu seeferde sürekli bişey olcakmı korkusu başladı bende bide uykusuzluk fln derken kafayı yiyorum gibi geliyo. Sağlıklı olsunda herşey geçicek diyorum ama bazen dayanamıyorum sanırım. Bi kreş yaşına gelselerdi

Canım bizdede oluyo böyle ara ara sonra geçiyo. Kulak arkasında falan yoksa bir kaç güne geçer.
Bizim kız bugün hiç uyumadı

Canm valla benimde cok sıkıntılı geçti hamilelik ve dogum belkide hala o stresi atamadan lohusalık stresine girdik. Rahat bir hamilelik ve dogum yaşasaydık belki bu süreci daha rahat atlatırdık ama şükür 40 çıkardık sag salim. Senin plesenta sıkıntı yaratmış mi doğumun nasıl geçti. Bana da hep plesamta asagida dediler ama şükür yapışık değilmiş sıkıntı olmadi benim eski.sezeryan yerim sıkıntı oldu.artik güzel günleri hakkettik cnm ben bebeğimin her anını doya doya yasamak istiyorum geçmişi düşünmek istemiyorum dünü bile düşünmucem bir daha bebek olmucaklar her dakka yeni bir sey yapiyorlar gülüşleri ömre bedel :) bak Bugün pollyanayim yarin yalnızları oynarım çok Dengesizim ben:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…