2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Teşekkür ederim canım sagol bu kırk olayı bizde de pek bi etki etmedi bir gün tam artık oldu düzeldi dıyorum hop başa sarıyoruz geçecek ınsallah bu günlerde

Kızım 2 aylık oldu ve ben hiç emzik vermedim böyle bişeye şuan da ihtiyaç görmüyorum ama her konuda olduğu gibi bu konuda da çevremden çok baskı görüyorum emzik rahatlık falan diye çalışmıyorum bebeğimle kendim uğraşıyorum varım yoğum kızım kucağıma alıştı diye de demediğini bırakmıyor herkes.Emzik hakkında fikirlerinize ihtiyacım var yani

Teşekkür ederim canım sagol bu kırk olayı bizde de pek bi etki etmedi bir gün tam artık oldu düzeldi dıyorum hop başa sarıyoruz geçecek ınsallah bu günlerde

Aman canım boşver, sağlık olsun da gerisi çok kolay. Her türlü zorluk geçecek. Sabahtan beri ağlıyorum inan, bir şey olsa ne yapardım diye. Evlatların kılına zarar gelmesin de her türlü çileye katlanır insan

Kızlar sünnetimizi olduk doktor gıcık bir şeydi soru soruyom dalga gecer gibi cvp verdi uyuz oldum çok şükür bitti evdeyiz fitil yaptik emiyo huysuzluk var Birazcık vazelin ve 2 krem verdi bezine sürüyoruz 2 güne gecer dedi iğne olurken agladi çok ağlamadı kiyamadigim darısı başınıza kizlar ama 10 dakka uyuşması için bekledik 10 dakka da bitti işlem

Gecmis olsun canim kurtardiniz ne guzel darisi bize insallah

İki kızımda da denedik emzik ama almadı. Alsa sevinirdim çünkü ilk 4-5 ay emmek dışında bir şey sakinleştirmiyor bebeği. Doyuktan kısa süre sonra emzirince de kusuyor. 5-6 aylık olana kadar vermeyi isterdim tutsaydı. Sakinleşmesine yardımcı oluyor yani. Doktorlar da bu aylara kadar tavsiye ediyor, devamında damak yapısını bozuyor diye bıraktırmayı öneriyorlar.

Geçmiş olsun canım, bitti çok şükür. Çabuk iyileşir merak etme daha çok küçükler. Damatlığını da görürsünüz inşallah :)

Ay kuzum ya gözümde canlandı şuan çok kötü oldum ben daha beterini yaşadım kuzey küçükken tabureyi pencerenin önüne koyup pencereye çıkmıştı bende yatak odasında eşimin yanında zannediyordum o da mutfakta benim yanımda zannetmiş içeriye bir gittim bizimki tülün arkasında bir baktım tek ayağı pencere diğeri tabure de o an diğer ayağını da kaldırdı pencerenin mermerine dizleriyle çökmüş duruyor hemen sessiz sedasız koşup kaptım bizimkini o diğer ayağını da kaldırınca eyvah dedim o anı sana anlatamam onu o an öyle aldım ki saatlerce ağladım elim ayağım titredi resmen eğer bağırıp çağırsaydım kesin aşağıya düşerdi o yüzden o korkunu paniğini çok iyi anlıyorum canım Rabbim evlatlarımızı korusun gerçekten 2 dk gözümüzü ayırmaya gelmiyor

Gözünüz aydın canım birazcık rahatlamışsındır

Hadi gözün aydın canım Allah damatlığını da göstersin inşallah :))

Sağol cnm darısı başınıza

Geçmiş olsun canım, bitti çok şükür. Çabuk iyileşir merak etme daha çok küçükler. Damatlığını da görürsünüz inşallah :)
Cnm yeni okudum kizin düşmüş nasıl puseti devirmiş ya Allaj korumuş hicbir sey olmaz cnm için rahat olsun o kadar elastikler gözlerinde kayma aşırı kusma olursa tehlikeli Allah korusun kuzucuklarimizi Allah kazadan beladan korusun her sey bos valla onlara bir sey olmasin

sürekli tok olduğu halde emmek istiyor sonrada kusuyorsa bana göre büyük bir rahatlık bu aralar özellikle gece yarım saat arayla kalkıp emmek istiyor kızım birinde emzik verip ikincide emziriyorum bu şekilde iyi oldu ama tabiki her annenin bakışı farklıdır bence şahsi fikrim emzik iyi oluyor ama sen onun bunun lafını takma onun annesi sensin bebeğin için en doğrusunu iç duygun söylüyordur zaten,kucağa da sen rahatsız değilsen bırak alışı versin nolacak biraz büyüyünce zaten kaçıyorlar tadını çıkar

Valla kuzum veriyorum ben hem çocuk rahat ediyor hem ben çok alıyor yoksa ilk tek çocuk olsa tüm günümü vereyim ama 3 yaşında bir çocuk ve ev işleri de bana bakıyor çocuğu birakıp banyo bile yapamıyor tuvalete gidemiyorum emzık olursa lavobaya gidebiliyorum bazen

Tabii ki canım napıcaz edicez derken bak 2 ay oldu bile bi iki ay daha gecirirsek paçayı kurtarırız ınsallah :)

Maşallah çok özendim valla eşimin dün gelecegını bilseydim randevu alır bugün bende yaptırırdım artık yaza

Maşallah çok özendim valla eşimin dün gelecegını bilseydim randevu alır bugün bende yaptırırdım artık yaza
Yazın daha rahat olur cnm acik tutarsın ama büyütülcek bir sey değil 15 dakka da bitti fitil verdik uyuyor suan arada kalkiyo emiyo ama memeyi reddeden bebek simdi agridan mi bilmiyorum vakum gibi cekiyor:) hastanede de bir teyze uyuz etti beni dışarda bekliyoruz byuk oğlumla neden yaptırdın çok erken nasıl kıydın diyip diyip durdu ay zaten stresliydim doktor zaten kendini beğenmiş soruma cvp vermiyor stresli bir gündü valla şükür geçti. Niye insanlar kendini bir sey sanar bilmiyorum bir veli bana ne sorsa güler yüzle cevapliyorum ki devlet okulundayım. Bu özelde doktor paramızla rezil oluyoruz lafını yaşadık resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…