2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım hepimiz çok stresli yorgun ve uykusuzuz. Babalarda öyle ve birbirimize sarıyoruz. Bizde hiç etmediğimiz kavgaları ediyoruz. Ama hep bu yorgunluk stres ve uykusuzluk yüzünden oluıto. Alışma süreci maalesef. Bu geçince her şey düzelicek. V volveron ve U Umutherzaman söyler yaza her şey güzel olacak diye. Aynen öyle yazın her şey geçmiş alışmış olucaz. Sabır..

Yok herhangibir sıkıntım olmadı ameliyatta hatta öncekine göre daha kolay toparlandım aynı doktor yaptı doğumu çok güveniyodum zaten önceki sürecide bildiği için Evet gerçekten güzwl günleri hakediyoruz.

Buarada ben ıslak mendil unibaby yenidoğan ıslak pamuk nendili kullanıyorum. Hiç sıkıntı yaşamadım

Geldiğimizden beri uyuyor canım. Uyandı mı ağlıyor ama. Biz de fitil verdik, akşam da vericem ben. Bir de krem verdi doktor sarı renk. Bezin altına pipinin oraya bir şey de koymayın dedi doktor direk bez bağladık. Bakalım tam olarak ne zaman geçer? Pazartesi de yıkayın dedi doktor.

Aynen bizimde bir sey koymayın dedi pipi ye kremleri var beze suruluyo bize çarşamba banyo dedi ama yarına biraz daha iyi olurlar inş

Canım bende farkındayım ama insanın bazen elinde olmuyor sakin kalmak yoksa eşim de kötü biri değil

Senin ki yine arada bakıyor benim kız daha ılık gece kaldı yanımızda pert oldu tabii ilk çocuk da alıştık rahata bu zor geldi canım sen agrı ya gelme bızı üstüne para verip kovalar evden dıo:S

Bizde de oldu böyle durumlar, gerçi allah için benimki temizlik mutfak işleri yapıyor ama çalışmadığı için. Lütten kafana takma, geçici bu durumlar. Benimki çalışıyor olsaydı biz boşanmıştık o kadar yani. Yalnız değilsin ama bence hiç geri adım atma, hatta ben güdeceğim sen bak çocuğa bile diyebilirsin. Ben bir kez yaptım kedi gibi oldu benimki. Birkaç saat bebeğe baktı da gördü gününü:) kendileirni seviyoruz ama erkekler bencil olabiliyor. Geçecek bu günler. Dışarıdan sipariş verseniz birkaç gün sen de rahatlasan. Temizliği de yapma bence bugün yat koyun koyuna kızınla... kafanı dinle, dinlen

Çok degil bir tüm gün evde kalsa çocuk ve senin yaptgn işler ona kalsa anlar da yok mu izinli günü çocugu iki saat die bırakıp kaçsan acıkırsa mama verir o zaman görür de işte el kadar bebe

Meraba bende 4şubatta doğum yaptım. ankarada oturuyorum ve iyi bi çocuk doktoru arıyorum kim olduğunu sorabilirmiyim Teşekür ederim şimdiden
Merhabalar arkadaşımın doktoru Alev Oğuz Kutlu. Turan Güneş tarafındaymış muayanehanesi. Bu arada Ankara anneleri çoğalıyoruz buluşma ayarlasak sonra şöyle bebişler biraz daha büyüyünce ne güzel olur. Benim ilk oğlumda Nurturia diye bir İnternet sitesi vardı aynen böyle konuştuğumuz hala da var baktım oradan çok güzel arkadaşlıklarımız olmuştu. 2-3 yaşına kadar oyun grupları olmuştu buluşuyorduk sık sık hem biz rahatlıyorduk hem de bebekler sosyalleşiyordu.

karabiberim canım cocuk büyütürken olur böyle kavgalar daha neler neler yaşarsınız inan normal geliyor ben eşime cok düşkünüm ikimizde birbirimize saygiliyizdir ama diger cocuklarimda stresden adam.ne dese batiyodu bana 24 saat kavga ediyoduk meger strese bağlı imiş cocuklar biraz buyuyunce hersey daha da iyileşiyor aile kavraminiz cok güzel yaşıyoruz birde erkekler gec olgunlaşıyor o da bende ilk bdbekdeki gibi degil daha bi olgunlaştık sabret canim cidden yaza gecicek bunlar havalar ısınsın ince ince giyinir gezmelere gideriz insallah

Kizlar biz dr a gittik burnu tıkanıkndiye serum fizyolojik le temizle dedi maşallah 850 gr almışızki kusmasina ragmen begendi dr çok iyi gidiyoruz dedi ictigimiz mama gaz yapmıyor muş 54 cm olmusuz kusmasini önemsemiyordu dr un yaninda kustu benim kiz baya heryeri batirdi o zmn dr gaviscon toz verdi bende cok sevindim bakalım ama gaviscon tozpiyasada yokmuş

Güzel kilo almış maşallah. Hangi mamayı kullanıyorsunuz acaba?

Maşllah güzel kilo almışsınız canım. Günde kaç kere mama veriyordun sen bide kaç cc ? Gaviscon toz yerine muadil olarak ne verdiler canım?

Teşekkür ederim bakıcam hemen oran sitesinde oturuyorum yakınmışta. Öyle bi buluşmayada katılmak isterim tabiki biraz daha büyüdüklerinde hemde havada daha ısınmış olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…