2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
İnşaallah canım gerçektende zor bir durum bebeğim kıvranıyor resmen daha 2 aylık üstünü açıyor uyurken kıvranmaktan inşaallah sende yaşamazsın canım bizimkide geçer hayırlısıyla

Kizlar bende doymadigi zamanlar mama veriyorum 30ml ama gunden1 kere verdigim de oluyo 4 kere verdigimde doyup doymamasina bagli bide serbette veriyorum biraz sekerli su . Mama ve serbet verdigim icin su vermem gerekiyomu bi bilginiz var emdigi icin su ihtiyacini ordan karsiliyo diye biliyorum ama mama ve serbetten dolayi ver diyolar siz veriyomusun veriyosanz ne kadar veriyosunuz su zararli vermeyin diye okudum iyice kafam karisti

Kizlar bende doymadigi zamanlar mama veriyorum 30ml ama gunden1 kere verdigim de oluyo 4 kere verdigimde doyup doymamasina bagli bide serbette veriyorum biraz sekerli su . Mama ve serbet verdigim icin su vermem gerekiyomu bi bilginiz var emdigi icin su ihtiyacini ordan karsiliyo diye biliyorum ama mama ve serbetten dolayi ver diyolar siz veriyomusun veriyosanz ne kadar veriyosunuz su zararli vermeyin diye okudum iyice kafam karisti

Vermelisin canım ben öyle biliyorum mama verilince suda veriliyor. Kaynamış ılık su ver ama. Bir zararı olmz neden olsun ki mamayıda suyla yapıyoruz.

Oo gözün aydın. Gülücük gördük sende uzun zaman sonra :)

Enerjimi emdi bu Asya kız :) güzel uyumanın acısı bu saatte başladık mesaiye :) aman sağlıkları yerinde olsunda gerisi bir şekilde halloluyo . Zor günler ama elbet geçecek hangi akşam sabaha kavuşmuyor ki bugğnleerde geçmesin.

Sağol canım amin çok şükür güzel toparladı rabbim tüm evlatlarımıza sağlık sıhhat versin inşallah

Canım çok geçmiş olsun ilaç ile çok çabuk atlatırsınız inşallah

Çok gecmis olsun canım atlatır inşalalh neden oluyormus ki? Yuksek ateş yoksa yatış olmaz insallah sen merak etmr cabuk toparlar.bizde böbrek sorunu var diye cok dikkat edin dedi dr

Ne biliyim canım o kadar viykiran bebek uyuyor insan bir şüpheye düşmüyor değil. Eşimde diyor normalde böyle uyumasi lazim bizim ki cok uyanik diye. Bakalim yarından sonts nasil olacak
Canım uyuması iyi bişe eğer çok ve su şeklinde fışkırırcasına kusmuyorsa normaldir heralde çünkü yenidoğan bi bebeğin günlük 15 20 saat uyuması gerekirmiş
Bazen cok aşırı kusuyor geçen omzumdan sırtıma kadar indi tek seferde. Karşıya çeşme gibi akitmiyor fışkırarak oyle oluyor sanırsam
Evet bende seninkikeri okuyunca benim oglisin kız versiyonu Asya diyorum.aksam gaz saatini tamamladı birazcık emip uyudu 10-2 arasi uyudu kendi uyudu 4 saat fazlami uyuttum dedim çocuğu 4te tekrar uyandı emdi biraz etrafi izledi biraz ağladı uyudu tekrar
İnşaallah canım gerçektende zor bir durum bebeğim kıvranıyor resmen daha 2 aylık üstünü açıyor uyurken kıvranmaktan inşaallah sende yaşamazsın canım bizimkide geçer hayırlısıyla
Gazdan da kivraniyor olabilir bizimki de kıvranıyor mikardaniyor sesler çıkarıyor gazi çıkaramazsa çığlığı basıyor

Canım çok geçmiş olsun. Allah kolaylık versin .

Şerbeti neden veriyorsun Normal su şeker değilmi

Bizim evde de anltggnn aynisi var buyk yavrmu taniyamiyrm uysal bni dinleyen cocuk gtti ne dersek tersini yapn hircn bi cocuk geldi bnde surekli bagryrm surekli cocuk artr bagrma arszi oldu okdar sinirlri zorluyo ki cileden cikmamk elde degil ve snrasnda agliyrm insallh bu asamayida atltcz

Kızlar sizler büyük çocuğa bağırdıkça kızdıkça daha kötü olur ters teper kardeşim oldu bana daha cok bağırıyor olur bir öğretmen olarak söylüyorum bebegi emzirin gazını çıkarın yanınızda biri varsa verin büyük çocukla oyun oynayın bir şeyler paylaşın hiç bağırmayın oyun oynarken de hadi gel birlikte kardeşine bakalim ne yapiyo deyin birlik olma aile olma duygusunu hissettirin. Bazen sabir taşıyor inanın ama birkaç defa bu tür davransanız hemen değişimi farkedeceksiniz. Ilk zamanlar çok önemli sonra ilerde sürekli der kardeşim oldu diue sen bana daha cok bagiriyordun diye bu sefer kardeşine düşman olur.

Günaydın canım hadi sünneti de aradan cıkarıyonuz

Günaydın canım maşallah kızı kurtulacak işte :)

Hadi hayırlı olsun sunnetide aradan ckariyorsun.

Aa çok güzel yapmış sizlere tam sürpriz olmuş bu hafta artik esin grlmis onunla cocuklarinla zaman gecir sanada cok iyi gelir bu degisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…