2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Çok çok geçmiş olsun kuzum yaşadığın korkuyu tahmin edebiliyorum. Gelmiş geçmiş olsun bir daha olmaz inş. Korkma melekler korumuş onu toparla kendini bir şey olmaz daha Allahın izniyle.

Bebis kiz miydi kiz bebeklerde cok oluyo buyuk yavrm benimde tam 2aylikken enfeksynn olmstu kakasi dudak aralarna kacip bakteri yapiyoms tuvalt iletsimi grubunu okudum kaka saatleri cozunce rahat ettk yoksa gecmek bilmeyen bi enfksynn icindeydk

Evet su şeker hem sancisina iyi geliyomus hemde sariligi atsin diye veriyorum en bastan beri canim

Canım verme şerbet falan kuzuya ya, gerek yok sarılık kalmadı artık. Mama ya da süt yoksa şerbet verirler ikisini de veriyorsun artık şerbet zarar damak tadını bozma kuzunun.

Canım çok geçmiş olsun olacağı varmış düşe kalka büyüyecekler kıyamam. Sen yine de kontrol et çok uyumasın.

Artık sesler çıkarıp gülüyor falan ama sıpa aksam resmen bagırarak yapıyor kahkaha atar gibi enerjisi degişti erkekleri seviyor canım bende bas bas bağıran çocuk görümcenin oğlunda sus pus oluyor gözlerine bakıyor kuzenının
Evet canım alışveriş merkezine gidicez heö çocuklar sıkılmaz oyun oynarlar bizde rahatça konusabiliriz yukarıdaki görümcemle gidecez ona da değişiklik olsun kvsi geldi kadının darlanmiştir oda

Canim cok gecms olsun ucuz atlatmissin bisey olmamis cok sukur bebise bisey cikmaz insallah

Ayy canım ya çok üzüldüm büyük geçmiş olsun Allah bidaha yasatmasin bebekler güçlü olur melekler korumuş yavrunu aynen bizde dikkat edelim ya ama olabiliyor böyle kazalr bende 10gun once kızımın tirnagini keseyim.derken etini kaptırdım yavrum ne agladi eli kanadi falan hemen acile goturdum ama.kendimi cok suçladım ben nasıl anneyim diye demem o ki boyle şeyler oluyor Allah beterinden saklasın

Hadi gözün aydın bobrekleriniz normale dönmüş bizde hala devam ediyor darısı başımiza işallah. Bu arada anne karninda boyutları ne kadardı.

Ay kuzum ya cok geçmiş olsun. Neyseki Elifte bir sey yok. Bende korkuyorum koltukta falan birakmaya düşer diye

Ay canm Allah korusun saniyede ne olacağını bilemiyoruz,bizimde büyük oğlan beşiğin üstüne müzikli ışık takmıştı küçük oğlan Aysima yı seveyim derken üstüne düşürdü bebek ağlıyor ben ağlıyorum abisi benim suçum diye oda ağladı senin o korkunu anlayabiliyorum Allah daha beterlerinden korusun canm çok geçmiş olsun

Bende sunnet yaptirmayi dusunuyorum 2 aylik olmasini bekliyorumnisanin 10 da iki ayimiz dolcak

Hepiniz sağolun kızlar. Tek tek etiket yapamadım. Genel durumumuz iyi çok şükür. Şimdilik götürmedik doktora. Allah kimseye ne böylesini ne beterini yaşatmasın. Aklım fikrim birbirine girdi sabahtan beri

@Hirosum ve kardesi canım gözün aydın eşin gelmiş. Çok sevindim.
V volveron hayırlı olsun canım kırkınız. Umarım herşey daha güzel olur bundan sonra. Bize pek fark etmedi malum :)
noram canım gözünüz aydın güzel haberleriniz için.
U Umutherzaman canım naptınız sünnet oluyormuş oğluşun bugün? Hayırlı olsun, geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…