2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Hadi hayırlı olsun sunnetide aradan ckariyorsun.

Aa çok güzel yapmış sizlere tam sürpriz olmuş bu hafta artik esin grlmis onunla cocuklarinla zaman gecir sanada cok iyi gelir bu degisim
Dişari çıkacaktık hemen babası kızını gezdırecekti ama yagmur yagiyor arabamızı da sattık evde kaldık bakalım neler evde oynuyorlar
Arkadaş o arabasını bırakacak yagmur çamur demeden çıkacaz hemen :)

Günaydın canımm hadi hayırlısı olsunda bitsin inşallah :)

Ay ne güzel okurken tüylerim diken diken oldu. Gözünüzaydın canımm

Hadi hayırlı olsun sunnetide aradan ckariyorsun.

Aa çok güzel yapmış sizlere tam sürpriz olmuş bu hafta artik esin grlmis onunla cocuklarinla zaman gecir sanada cok iyi gelir bu degisim
Gece çocuğu emzırdım sadece. Sonra eşime bıraktım ne güzelmiş öyle Umut da babasına kıyak geçti fazla yormadı babayı iki pişpşş uyudu bu gece iyi uyuduk maşallah diyim de :)

çıkın değişiklik iyidir kızınıda iyi gelir sanada. Dışarda bi yemek yersiniz kızın oynayacağı bir yerde birseyler icerseniz o bile cok iyi olur.

Gece çocuğu emzırdım sadece. Sonra eşime bıraktım ne güzelmiş öyle Umut da babasına kıyak geçti fazla yormadı babayı iki pişpşş uyudu bu gece iyi uyuduk maşallah diyim de :)
Maşallah erkekler anacı olur derler senin Umut'ta benim oglis gibi babacı. Kucağımda ağlayan bebe babaya gidince susuyor. Gece bazen bende öyle sadece emzirip veriyorum bir bakmışım eşim de hemen geldi yatti ne oldu ne çabuk yattı diyorum daldi hemen diyor benim sipanin garezi bana. Bakalım bugün baba da yok neler yapacak bana

Gözün aydın canım çok sevindim bende senin adına morel olmuştur

hayırlıs olsun canm hiç merak etme Allah ın izniyle çok kolay olacak bezin içinde hemen iyileşiyor

Gozun aydin canim ne guzel supriz olmus

Geçecek canım sadece biraz zamana ihtiyacımız var

Hadi hayırlısı olsun canım Rabbim damatlığını da göstersin inşallah :))

Evet su şeker hem sancisina iyi geliyomus hemde sariligi atsin diye veriyorum en bastan beri canim
Canım bence verme artık sonuçta şeker ufacık bebeğine zararlı sarılığı kalmamıştır artık onun verme derim küçücük bedeni şekere alışmasın

Günaydın kızlar..
Kalça ultrasonu çektirdik ve böbreklerimize baktırdık. Hepsi normal çıktı çok şükür. Böbreklerde büyüme vardı hamileyken, normale dönmüş şu an. Biz de Pazartesi sünnet yaptıracağız oğlanı. 13 Nisanda mevlit yapıcaz, sünnet ve bebek mevlidi aynı anda çıksın aradan.

Çok da aydın olmayan bir günden selam herkese
O kadar canım sıkkın ki kızlar.
Sabah kahvaltı ettik bulaşıkları makineye yerleştirirken Elif'i pusete koyup mutfak sandalyesinin üstüne koydum yanıma aldım benim yakınımda olunca ağlamaz belki 2 dakika diye. Lavaboya dönükken kaşla göz arasında tepişirken puseti devirdi ve yüz üstü yere düştü.
O sesi duymam, çocuğu yerde görmem ve alıp bir şeyi var mı diye kontrol etmem arasında geçen sürede ömrümden 10 sene kesin gitti. O ne korkunç bir duygu, Allah kimseye yaşatmasın. Yerde aldığımda ağzında kan vardı. Üst dudağının iç kısmı kesilmiş orası kanamış.
Hemen soydum her yerine baktım, kafa yüz her yeri inceledim, hiçbir yerde morluk veya kızarıklık yoktu. Genel hali iyi, çok ağlamadı, ondan çok ben ağladım zaten benim hatan yüzünden oldu diye. Büyük kızım geldi beni sakinleştirmeye, o kadar ağladım. Emdi uyudu az önce kucağımda 1.5 saat kadar. Şimdi uyandı. Anormal bir durum, kusma vb olursa doktora götürcem.
Ben yaptım siz yapmayın, çocuğu koltukta bile bırakmayın.

Geçmiş olsun canım. Pusetler çok dengeli değil. Kafası arkaya çok giderse hemen devriliyor. Birşey olmaz Allah’ın izniyle inşallah.

Çok geçmiş olsun gözünüzaydın canım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…