2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Annen öyle diyorsa oyledir canim buyuklerin tecrubesi Var sonucda valla bilmiyorum bende cok yoruldum gidecek bi yerim olsa gitsem 1 hafta inanilmaz daraldım

Annen öyle diyorsa oyledir canim buyuklerin tecrubesi Var sonucda valla bilmiyorum bende cok yoruldum gidecek bi yerim olsa gitsem 1 hafta inanilmaz daraldım
AYnen katılıyorum sana. Ya bizim kakamız hep mukuslu acaba buda inek sütü alerjisi olabilir mi? Belki huzursuzluğunun sebebide budur.

Ya aranız açık olsa bile baban anneni gönderseymiş keşke

Eşinin gelme süresi belli değilse Çağır bence de ne olur ne olmaz insan kötü hissediyor kendini tek başına
Babamda deve kini var canim ya artk el mahkm kaynanalara cnku evde yiyecgmzde azaldi benim dayanma gucumde azaldi hos gelseler bana cok bi yardimlari olmyck kaynanalrn ama.isde en azndan buyk yavrmla oynarlar en azndan markete falan gideblrm onlar varkn ben giderm.diyrm cnku cmrilikde ustlerne yktr oyle islerimi yapmazlar... Hayirlisi canim ya hepnzden allah razi olsn Mutlu1anne

Valla bilmiyorum arkadaşım nerde o bebeler. Sabaha karşı 5'te çocuk doğurursan böyle bir önceki günün artıkları kalır işte. Herkes bakmış bakmış beğenmemiş bana kalmış cadı kızım

Evde insan olunca benim hiç rahatım olmuyor ya. Hele bir de 1 çocuk daha var. Al bebeği odana çekil olmuyor. Sürekli kv ile dip dibe de daralıyorum. Dur bakalım 3 aylık bir olalım da belki düzene girer biraz daha.

Benım ki ya uyuyacak ya meme emecek. Yoksa aglıyor. Bu ara keşfettim sadece altı açıkken duruyor ama ondanda işiyor,,

kızlar benim bebe emiyor, gazını çıkartıp yatağına koyuyorum ve odasında YouTubetan süpürge sesi açıyorum, iki yatağını sallıyorum ve mutlu son, bir deneyin o sesleri denemediyseniz. Ayakta sallıyorduk, sallanırken uyuyor, bırakınca tık uyanıyordu, dedik bu böyle olmaz,eşimle sallamayacağız dedik. İlk gün eşimle uğraştık, yatır kaldır yaptık, küçük diyorlar ama 3. De işe yaradı ve artık yatağında uyuyor ufak bir yardımla.

Seninkinin uyuyacağı varmış canım maşallah, inşallah bozulmaz :)
1 hafta uğraştık, bizde olmuyor hiçbir yöntem. Yatır kaldırda iyice çıldırıyor.
Mayasında bi karışım var benimkinin ama du bakalım

Süoürge sesi denedim ama dediğin şekilde uygulamadım mutlaka denicem. İlk günler ağladıkça kaldırdın mı nasıl yaptın ?

Slm arkadaşlar.25 şubatta oğlumu kucağıma aldım bende. 2.haftadan sonra gaz,ıkınma ve ağlama başladı. Uyumuyor da.doktor gıda alerjisi olabilir diye beni diyete soktu yine hic birsey değişmedi.bebeğe neocate mama yazdı ve 2 gündür emzirmeyip sadece mama veriyorum yine ağlıyor ve Uyumuyor bir de kızım var 3 yaşına basacak mayısta. Annem eşim yardimci oluyorlar ama yinede hem 3 yaşındaki kızımın sürekli ilgi istemesi ve beni evde takip edip bebeği uyutmama dahi izin vermemesi hemde bebeğin sürekli ağlayıp ikinmasi beni çok üzüyor.forumu okuyunca çoğumuzun aynı şeyleri yaşadığını gördüm ve yalnız olmadığımı bilmek rahatlattı biraz.Allah tez zamanda yavrularimiza uyku sağlık huzur versin.

Ağladıkça aldım, sakinleştirdim tekrar yatırdım canım. Şu an gündüz de gece de yatağında uyuyor.

Ay harika maşallah supanallah nazar değmesin. Uslu bir bebeğin varmış şanslısınx benim çingeneyle onu başarabileceğimi hiç sanmıyorum ama denicem

Kızlar bugün sütüm yok sıkıyorum gelmiyor nşye böyle oldu mama vermiyordum ama su an veresim var
Canım bende zaman zaman aynı durum oluyor,hele ki misafir geldiyse o günün hazırlığı ve misafire hizmetten ne yiyebiliyorum ne de dinleyebiliyorum,öncesinde hazırlık sonrasında ev toparlama derken dinleyemiyorum ve süt olmuyor.o günlerde mama veriyorum sonra kendimi besiye başlıyorum.
Y Yslysl canım kilosunu sormuştun,46. Günümüz 3200 doğdu ama şimdi kıyafetle 4500 gr geliyor.o kadar ilgileniyorum yeme içme ve emzirme ile ama almıyor fazla kilo.kusma,alerji de yok

Gelirsen götüreyim gercekten anamla babamin evi dayalı doseli bahceli evleri köyde öyle duruyor kimsenin gittiği ettiği yok. Bizde anca 2-3 yilda bir anca gidiyoru
AYnen katılıyorum sana. Ya bizim kakamız hep mukuslu acaba buda inek sütü alerjisi olabilir mi? Belki huzursuzluğunun sebebide budur.
Kiz bizimki de mukuslu kaka yapiyor alerjiden mi olurmuş. Ay hastaneye gitmek istemiyorum olmasin öyle birsey ya
Bizimki o seslerin hic birine tahammul edemiyor denedim keske ise yarasaydi.
Her çocuğun kilo alması bir değil canim. Hastaneden çıktığınızda kaca düşmüştü aldığı kiloyu bence düştüğü kiloyla son kilosu karsilastirilmali. Seninki once uzuyor olabilir

Olabilir canım su an arttı çok şükür Bi an nasıl telaş yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…