2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım zaten hergün bomba gibi olamayız insanız .Modun düşecek elbette ama yaparsın hiç merak etme .

Açık casi biz mama ictigimiz icin ben sütümü eskisi gibi takmamaya başladim yanlız dün balık yedim surekli atletim ıslandı bugun bir de tatli yeyince oluyor ama balık kadar değil
Bende mama veriyorum doymayınca uykuya geçemiyor oda çok fazla gaz yapıyor anne sütü daha sağlıklı diye baya kafama takıyorum balığı deniyeyim normalde yiyorum ama hiç artırdığını farketmedim

Mukuslu yeşil kaka kusma ve kilo alamamasi sikayeti ile gittik gaita tahlilinde cıktı
Hım anladım canım bizimkide mukuslu kaka yapıyor arada bide vücudu döküyor doktora söyledik bebeklerde ufak dökülmeler oluyor dedi ama burası küçük yer doktorun dedikleri pek içime sinmedi o yüzden sorayım dedim

Mutlu1anne anca girip yazabiliyrm canm bende ikicocuk vr daha oncede belki yazmisimdr uzerne birde esim yok isi dolaysyla bulundgmz yerdede kimsem yok babamlada aramz acik annemi.gondermiyor bende kaynanayi istemedim 20 gundr 40 gunluk.bebek ve 3 yasnda yavrmlayim zor olmadi mi dersen hemde cok zorlandm ama yapack baska hic bi alterntfm yktu heleki suan nerdeyse aglamak uzerym esimin bugn donmesi gerekiyordu gttgi gune gore donusu uzatildi hemde belirsz sureligine uzatildi sanrm artk bende idare edemiycm.kayinvalide kynpdr cgrcm. Ama inan tek olsalardi asla cagrmazdm yada esim olsaydi tek.basna bakmak yannda birileriyle bakmaktan evet daha zor ama.daha keyfli karsan gorusen yok sen kendi duzenndesn obur trlu gelenler sana bi duzen kur.aya calisiyo yemekti banyoyuydu sen evladni kendni herkesden daha iyi taniyrsn.tabiyki anneler kolumz kanadmz keske annem.geleblsydi benmde.bu surecte ... Ama sen cok guclusun ve kendi duzenini basbasaykn daha rahat kurrsn eminim

Benimki de huzursuz sanki canım biraz.
Asi etkisi o zaman canım
Kızlar benim sütüm bebişin bi iki emmesinde hemen azalıyor sonra çekiyor birşey çıkmayınca göğüs uçlarım ağrıyor sütü artırmak için bi öneriniz varmı
ilikli kemikli eti düdüklüde 2saat kaynat. Etini suyuna ayikla gunde 2öğün tüket corba niyetine hem sutte artis hemde sütun kalitesinde artis oluyor. Ya da galaktago var bitkisel damla sabah oglen aksam 1 bardak suya 15 damla koyup tuketiliyor

Insallah öylebisey yoktur ama.test basit bişey zaten yaptirma şansın varsa yaptır kalbin rahatlasin

Valla bakıyorum da çoğumuzun bebeği aynı. Bizde yapışık ikiz gibiyiz yatagına alıştırmaya çalışıyorum ama nafile gibi. Koşturarak iş yapıyorum 5 dk durunca. Bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl olacaklar.

Ben annemdeyken kaşımı güç bela aldırmıştım. Eski bakımlı haller Nerde

Canım 2 saat ara vermek ne mümkün benim ki uyanık oldugu her an memede. Bi tek şunu fark ettim altını açınca duruyor. Etrafına bakınıyor falan ama ondada işeme riski var

Durumlar vahim bende koşturarsk iş yapıyorum

Akşamları bende öyleyim. Geçicek inş 40 çıkınca . Dışarı çıkmaya başladıkça dahada ferahlıcaz. Ya dışarda emmek isterse napıcaz peki? :)) U Umutherzaman
Selam kızlar, büyük oğlum gripti küçüğüme de geçti ağlayıp duruyor enemiyor yavrum yaa uykuları azaldı birde benim bu yorgunluk asla geçmiyor yahu
Ah canım gecmiş olsun şimdi nasıl oldu bebiş

K Karabiberim123 U Umutherzaman Y Yslysl @noram @csyrc jeya @iistanbull kızlar sizleri de okuyorum, ben cevap yazana kadar cevap verilmiş oluyor, hepinize kocaman sevgiler gönderiyorum buradan

Kızlar benim sütüm bebişin bi iki emmesinde hemen azalıyor sonra çekiyor birşey çıkmayınca göğüs uçlarım ağrıyor sütü artırmak için bi öneriniz varmı

Canım ten tene temas edin. Faydasını gördüm. Rezene tahin helvası üzüm hoşafı bunlarda iyi

Canım Allah yardımcın olsun. Çok zor ama rabbim sabrını veriyor çok şükür. Maşallah ne kadar güçlü bir annesin

Oh gözünüz aydın nasıl rahatlamıştır,bende vereyim hala yapamadı bu akşam huzursuzlanmaya da başladı yavrum

Son düzenleme:

Maşallah ne güçlüymüşsün canım Allah bir şekilde kokaylığını veriyor demek. Çok imrendim sanada. Allah yardımcın olsun dahada kolaylık versin inşallahh

Ya aranız açık olsa bile baban anneni gönderseymiş keşke

Eşinin gelme süresi belli değilse Çağır bence de ne olur ne olmaz insan kötü hissediyor kendini tek başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…