2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Sezeryan olan arkadaslara bir sorum olacak bugün 32 günlük olduk ama 2 gündür ameliyat yerimde agri var. Normal mi dr gitmeli miyim.sizlerde durum nasıldi
Canım arada benimde ağrım oluyor batma şeklinde içerdeki uyuşukluk yavaş yavaş gidiyor heralde ondandır diye düşünüyorum ben 55 günlük oldum hala ağrır canım

köye gidecem diyordu belki tlf cekmiyordur giremiyordur
Yok anacım gitmedim bir yere gidecem edecem die eser bana arada da sıgmam Ben bir yere rahat edemem evimdeym cuma günü eşim gelecek iki günlüğüne bi iki ay daha yeter o bana sonra da okul tatil zaten beycagızm hep yanımda olcak ınsallah :)

Kızlar merhaba herkese :) Bizimki 2aylık olana kadar herşey mükemmeldi.Hep uyuyordu:) Gece sabaha karşı uyanırdı karnını doyurur yatırırdım.Ama bişey oldu rüya bitti sabaha kadar habire uyanıp duruo .En baştan beri öyle olanlar anneler allah sabır versin gece uykusu bi başka cidden:) Kalça ultrasyonu yaptırdım . Doktor göz muaynesi dedi ama 4.ayda yaptırırsın önemli değil dedi.Bide sağlık ocagında hemşire erkek bebekler için testislere ultrasyon tarzı bişey demişti ama doktor gerek yok dedi .Azcık sıvı var testislerde ama gecici dedi bide.Kilo alımı maşallah gayet güzel.Ama yavrucuğuma bişeyler oldu.Uyumuyoo Ya kızlar bide alt dişleri okadar belli ki .Böyle bişeu olabilir mi.Söylediğin herkes dalga geçti ama bayagı beyaz beyaz pörtlemeye hazır diş görüyorum

Kizlar sanırım bizhasta oluyoruz insa)lah basittir burnu tıkalı ve iştahsız napabilirim daha cok küçük serum fizyolojik aldim her burnuna lacar kez veriyoduk daha ilerlerse dr a gideriz ama insallh ilerlemz

Kizlar sanırım bizhasta oluyoruz insa)lah basittir burnu tıkalı ve iştahsız napabilirim daha cok küçük serum fizyolojik aldim her burnuna lacar kez veriyoduk daha ilerlerse dr a gideriz ama insallh ilerlemz

Oyy geçmiş olsun canım inş ilerlemez. Nane çayından ver bebişe ıhlamur veriliyorsa bi kaç kaşık ver. Serum fizyolojik bi deliğe 2 cc diğer deliğede 2 cc şeklinde veriliyo diye biliyorum.

En dogru karari vermissin canım otur evinde. Oh eşinde geliyor gözün aydın. Dediğin gibi 2 ay sonra birliktesiniz artık

Canım arada benimde ağrım oluyor batma şeklinde içerdeki uyuşukluk yavaş yavaş gidiyor heralde ondandır diye düşünüyorum ben 55 günlük oldum hala ağrır canım
soğuya cikinca ve ağır is yaptıysan ağrır cnm uzan geçmezse ve şiddetli olursa git doktora

Sağolun kızlar gece eşim bakti genellikle ben emzirip verdim uyudum agrimda azalmış baya ya soğuktan ya da dün bir poşet kaldirdim ondan da olabilir. Biran baya ağrı olunca ne oluyoruz dedim

Sezeryan olan arkadaslara bir sorum olacak bugün 32 günlük olduk ama 2 gündür ameliyat yerimde agri var. Normal mi dr gitmeli miyim.sizlerde durum nasıldi
Canım kendini yoracak bir şey yaptıysan ya da soğuk alıp üşüttüysen ağrır dikkat et kendine

Kız aynı bizim oğlanın diş etlerini anlatmışsın sanki damakları yarılıp her an diş çıkacakmış gibi yeri belli acaba normal mi değil mi bilemiyorum ilk oğlumda böyle bir şey var mıydı onu da hatırlamıyorum denk getirebilirsem bi fotoğrafını çeker atarım

Amin canım çok zor gece uykusuz kalmak gerçekten bizde diyoruz 2 aylık olduktan sonra düzelecekler diye ümit ediyoruz seninki tam tersi olmus. Bizimde testislerde su varmis ama dr uktrasyona gerek yok kendiliğinden gecer demişti.Hamileyken kalsiyum takviyesi falan mi aldın canım aldıysan ondan dolayi erken çıkıyor olabilir. Belkide dis çıktığı için çocuk huzursuz oluyordur.

cok gecmis olsun umarim basit şekilde atlativerir biranevvel

Oyy geçmiş olsun canım inş ilerlemez. Nane çayından ver bebişe ıhlamur veriliyorsa bi kaç kaşık ver. Serum fizyolojik bi deliğe 2 cc diğer deliğede 2 cc şeklinde veriliyo diye biliyorum.
Sagol canım benim inşallah ilerlemez kac saatte bir 2 cc verebilirim acaba ?Kusmasida arttı baya nane icirdim 2 3 cay kasiği kadar ihlamur kaynatip ondandaicireyim bugün

Cevremde herkes grip korkuyodum zaten korumaya çalışıyordum şimdi tıkanıklığı geçti ama kusmasi cok kışın dogurmak da zormus galiba oglumu haziranda dogurdum ne hastalik ne ince giydi ne kalin giydi derdi oldu cok rahattik

Alerji belirtilerindenmiş canım ama tek başına alerji sebebi denemezmiş. Bende takip ediyorum bakalım nolcak. Bu arada sanada çok geçmiş olsun üşütmüş olabilirsin ya da ağır taşıyınca oluyo dikkat et kuzum.
Benimde dünden beri göğüslerim sönmüş balon gibi öncesinde süt geldikçe sertleşiyo akıyodu dünden beri puf böreği gibi. Ama asya emiyo yutkunma sesinş duyuyorum çişinide yapıyo sıkınca sütte görüyorum. Ama niye böyle oluyo anlamadım geçenlerde de olmuştu bi hafta kadar sonra düzelmişti. İnş yine düzelir psikolojisi bozuluyo insanın. Uykusuzluk dicem ama her anne uykusuz bide geceleri 6 saat kadar uyuyorum bölük bölük de olsa.

Sagol canım benim inşallah ilerlemez kac saatte bir 2 cc verebilirim acaba ?Kusmasida arttı baya nane icirdim 2 3 cay kasiği kadar ihlamur kaynatip ondandaicireyim bugün

Ben günde bir kere yapıyorum canım hiç bilmiyorum kaç kere yapılabilir. Ay çok geçmiş olsun inşallah ilerlemez ama bence bi görünün doktora .

çok kolay yaptım, o kadar kolay kiçiğdem. ben de çocuğu içine koymaktan korkuyordum. o kadar zor değilmiş. youtubeta da izlemeni öneririm

Canım ben şimdi bu sling videosunu izledim alıcamda bizim bebeler daha küçük ya bu bacakları ayırarak koysak bir şey olur mu ? Yoksa bacaklar içeride pozisyonunda mı koyuyosun sen ?

Malesef cnm sezeryanin bize kazandırdığı seyler Her soğukta sızlar oram

Günaydın anneler Sabah kakasini yapmak icin uyandı bir türlü yapamadı açtım altini uyardım biraz sonra yaptı uyudu. Ve bugünler de bilmiyorum neden 2 ay sendromumu anam bunların sendromu da bitmek bilmedi memeyi almak istemiyor zorla ağzına tıkıyorum süt fiskirtiyorum zorla tıkıyorum gecen biberon verdim Allahim 3 dakka da bitirdi 80 ni eskiden biberonu istemez memeye saldirirdi. Ins geçici bir dönemdir eski meme istahina döner. Bir günleri bir günlerine uymuyor ve hızlı huy değiştiriyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…