2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Spiral en rahati bence bende taktirmayi dusunuyorum daha once de kullandım özel de taktir bence de muayene hariç 175 tl idi en son ama.hormonlular var gecen yil 750 tl idi güncel fiyat ne bilmiyorum

40 günden sonra gelen kanama özür kanı oluyor demi namaza baslayabiliyoruz diye biliyorum

aynen öyle,yanlız bana bebeğin en zor dönemi emeklerken bide ilk yürüdüğü zamanlar gibi geliyor heran düşüp biryerlere çarpıyorlar onun dışında her anın tadını çıkaralım

Evet o dönem zor cidden, her şeyi ağzına alır, düşer kafayı gözü çarpar allahım korusun gözümüzün üzerinde olacağı dönem yine.

Ben ilk çocuktan sonra denemiştim şulecim, hiç memnun kalmadım, bişi batıyordu resmen, ara ara kahve lekelenmem oluyodu, ağrım oluyodu zaten ilk kontrolde kaymış. Bi de korunun ilk ay falan dememişlerdi allah yoluna gitmişiz iyi ki hamile falan kalmamışım o zaman

Kaydığını kontrol etme şansın yok, zaten genelde rahim orada yabancı cisim olduğunu bildiği için gebe kalınmıyormuş. Ama dendiği gibi spiralle hamile kalan da çok. Bence riskli. Benim vücudum da kabul mü etmedi naaptıysa çok ağrım olmuştu bi daha denemem sanırım.

Ayy kızlar benim kiz bi huzursuz ama gaz sancısı na benzemiyor ayaklarini karnina çekmiyor miz mız ve kusması artti ha i oyle fışkır miyor ama anlamadim gerci huzursuz oldugu icin sürekli memede kaldı fazla mi emdi nedir ya guya eşime birakip hercai diye dizi var onu seyredecektim kafam dağılır
dedim benim yerime eşim mac seyrediyor off offf

Maşallah kuzum ne güzel. Ben nedense kendime hiç güvenemiyorum zayıf görüyorum kendimi. Utanmasam ağlıcam anne gitme diye. Gerçi hasta babanem olmasa annem gitmez başka bi engelimiz yok kalırdı ama işte maalesef gitmek zorunda ben kendimi dha şimdiden çok yorgun hissediyorum inşallah gün geçtikçe alışırım bu tempoya.

Noktası noktasına aynı şeyi yaşıyoruz. Gaz sancısı değil ama huzursuz mızmız . Bide 20’lik dişim çıkmaya çalışıyo kulağım ve boğazıma vuruyor ağrısı. Kusma olmadı en son ikindi vakti kusmuştu. Ama sürekli meme istiyo vermemek için çabalıyorum kusmasın gaz olmasın diye tok çünkü biliyorum. Oyyy oyyy napıcaz böyle. Sizde reflü mü bardı yoksa laktoz intolerandından dolayı mı kusuyor ?

Yatarak mı emziriyorsun canım pek? Öyle emzirmeyi becerebilsem o uyutken bende uyurum ne güzel.

Bende ev işleri için yardımcı alıcam düzenli olarak. Eşim çok destek o konuda şanslıyım ama dediğin gibi bbize daha çok iş düşüyor. Yorucu yıpratıcı ama geçicek bugünler elbet kendini öyle avutuyorum. Yaz gelince bir nebze rahatlıcaz benxe. Şuan en zor dönemlerden birindeyşz.

Yatarak mı emziriyorsun canım pek? Öyle emzirmeyi becerebilsem o uyutken bende uyurum ne güzel.
Emzirme yastığında kucağımda emiyor, ama ben gece yatarak emziriyorum. Kızımdan alıştım çapraz koyunca ayakları karnıma kafası dışarıya burnu kapanmadan emiyor ama benim uyku uyanınca gidiyor o yüzden uyumuyorum genelde emme bitince hopp yatağına. 2 kişi yatıyoruz sabah 4 kişi kalkıyoruz yataktan ama :) sabah doğru yatağında uyumuyor simloş hanım, gaz sancısı bi de sabaha doğru geliyor bize.

Yattığında yatağında uyuyorsa ne mutlu sana :) ne güzel bir tablo 4 kişi uyanmak ama yorgunlukj kısmı tartışılır tabi:) sizdd de bu bir kaç gündğr ekstra huysuzluk var mı? Atak haftasıymışta.

Sadece sabaha doğru da gaz sancısı oluyor, 5-5.30 gibi uykulu uykulu ağlıyor onun dışında daha farklı bi durum yok, o yetiyor bana bu ara

Valla üzülüyorum bu haline uykusu vsr uyuyamıyor bizde laktoz intoleransi var ama kusma sebebi o mu yoksa reflu mu bilmiyorum dr umuz onemsemedi fışkırir sekilde olmasi sorun muş ama boyle de pek iyi degiliz acaba atak mi yaşıyoruz bilmiyorum herseyden bi sebeb sonuc bulmaya çalışıyorum

Canım laktoz intoleransi olduğunu nasıl anladınız

Kızlar benim sütüm bebişin bi iki emmesinde hemen azalıyor sonra çekiyor birşey çıkmayınca göğüs uçlarım ağrıyor sütü artırmak için bi öneriniz varmı
Açık casi biz mama ictigimiz icin ben sütümü eskisi gibi takmamaya başladim yanlız dün balık yedim surekli atletim ıslandı bugun bir de tatli yeyince oluyor ama balık kadar değil

Ay ne bilim canım ya yengemler kullanıyorlar bi sıkıntı olmadı bende mi taktırsam acaba dedim

Spiral en rahati bence bende taktirmayi dusunuyorum daha once de kullandım özel de taktir bence de muayene hariç 175 tl idi en son ama.hormonlular var gecen yil 750 tl idi güncel fiyat ne bilmiyorum
Anladım canım bakalım karar veremedim tam taktırsam mı taktırmasam mı

Ya gerçekten mi hiç bir yöntem %100 koruma sağlamıyor ama spiral daha rahattır diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…