2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım karnına koyuyorum benim kiraz çekirdeği torbasını, benimki 1 kg değil ama o kadar yoktur

Belki dönemseldir bizdede 2-3 gğndğr öyle inşallah geçer hemen

Bu arada benim baştan beri kimse yoktu bize bakan. Eşim prt time çalışıyor, evde olduğu zaman baya yardım etti, ama yemek yapamadım ben pek. Hala yapamıyorum çünkü benimki gündüz çok az uyuyor, yani kısa sürelerle sık sık uyuyor. Kendime bakamıyorum ne yazık ki, ama evim derli toplu çamaşırlar her gün yıkajıyor ütüleniyor. Bir şekilde oluyor. Eşim yemek yapıyor, bazen de ben. Şimdi haftada 3 gün yarım gün yardımcı alıyorum. Çünkü artık 40 tan sonra misafirler gekecek ve yavrumu dışarı çıkarmak istiyorum çok yoruldum. Prasını boşverdim. Yemek ve temizlik yapacak. Bir de bana yardımcı olacak çağırdım mı gelecek. Şimdiye kadar iyi gittik ana çok yoruldum. Bir şekilde mutlaka eşinin sana destek olması lazım. İnşallah senin için herşey daha kolay olur

Kızlar benim kuzunun alnında ve kaş derisinde konak olmaya başladı galiba. Derisi pul pul oluyor iki gündür. Ne yapmalıyım? İnternette kötü görüntüler var bizimki çok çok hafif onlara göre. Bileniniz varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim

Selam kızlar, büyük oğlum gripti küçüğüme de geçti ağlayıp duruyor enemiyor yavrum yaa uykuları azaldı birde benim bu yorgunluk asla geçmiyor yahu
Off çok geçmiş olsun ya burun temizliği yapabiliyo musun bi de bebekler için iburamin var acaba verilebiliniyor mu? Dr a sor bence bebeklerde grip çabuk ilerliyor malesef

Isnta da dr Ali fuat serpen var o soylemisti zeytinyağı surmeyin asit var diye konak icin krem onerisinde bulunmuştu ama markasıni hatirlamiyorum oysaki biz once zeytinyağı sürüp bekletip tarakla hafif tarardik taradikca konaklar ele gelir zaten sonra da banyo yaptirirdik şimdi dr böyle deyince şaşırdim bende

Ben de takip edeyim bu doktoru. Unuttum etmeyi burada çiğdem arkadaşımız söylemişti bir bakayım ne önermiç

Mutlu1anne emzirme önlüğü tavsiye ederim dışarıda emzirmek için. Bi de ben emzirme yastığı kullanıyorum ilk kızımdan vardı, emzirirken çok rahat ediyorum. Uyuyunca azıcık üstünde dalmasına izin veriyorum hoş yatağa koyunca yine uyanıyor ya olsun.

@engteacher86 kız kıyafetleri çöpe atacak kadar naaptı Elif hanım

Bizimkine sling çok iyi geldi ya, hoş saatlerce durmuyo ama yemeğimi yapabiliyorum en azından. Keşke burası sadece bizim görebildiğimiz yer olsaydı resim atardım size

Allahım gecenin bi körü uyanıyor boncuk boncuk bakarken bi gülücük atıyor kızamıyorum da

Bu tanıma ve iletişime hafiften geçme dönemi de çok güzel, her günlerinin tadını çıkaralım çok çabuk büyüyorlar maalesef.

hayatguzel2015 canım bizimkinin de kaşlarında olmaya başladı. Annem terlerse elinle silme derdi, hafif pul pul gibi. Yenidoğanlarda hep oluyor o.
Bizimde kaşlarda oldu bende zeytin yağı sürüyorum artık sürmeyeyim ama ne iyi gelir acaba bende bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…