2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Evet çok haklısın

Kizlar azcik kahverengi akinti geliyor peceteye doktora geleyim mi bisey olur mu yazdim... olabilir dinlenmen yeterli yazdi. Boyle olan varmi. Sabah biyere kadar gttim. Bikac saatlik yoruldum mu acaba. Belim cok batti.

Kizlar azcik kahverengi akinti geliyor peceteye doktora geleyim mi bisey olur mu yazdim... olabilir dinlenmen yeterli yazdi. Boyle olan varmi. Sabah biyere kadar gttim. Bikac saatlik yoruldum mu acaba. Belim cok batti.
Ultrasonda daha önce kesenin çevresinde kanama alanı falan görünmemişti dimi canım? İlk kez mi oluyor? Kahvedengiyse korkmayın diyolar genelde doktorunda dinlen demiş bir şey yoktur inşallah merak etme

Ultrasonda daha önce kesenin çevresinde kanama alanı falan görünmemişti dimi canım? İlk kez mi oluyor? Kahvedengiyse korkmayın diyolar genelde doktorunda dinlen demiş bir şey yoktur inşallah merak etme
Yok cnm bisey dememisti zatn 1 kere gttim ozmanda keseyi hemen gordu bak burda dedi oyle uzun uzun incelemedik fotosunu verdi okdr. 2 hafta sonra gel dedi. Herlde yeni diye cok bakmadi. Ben anladim ama belim metroda oturrken cok batti. Sımsıcak oldu orasi yandi. Idrarda bisey gorunmuyoda pecetede vardi. Uyudum oglenden beri. Suan gorunurde bisey yok. Ins yoktur sgl cnm

Kese göründü bugün. Gerçi benim vajinal ultrason korkum olmasa kalp atışı da duyardık bebek de görülürdü. Neyse bu korkuyu 2 hafta sonra yenmem gerekecek. Çok moral bozucu...

Ay kıyamam senin işin cok zor kuzum.Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…