2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kizlar azcik kahverengi akinti geliyor peceteye doktora geleyim mi bisey olur mu yazdim... olabilir dinlenmen yeterli yazdi. Boyle olan varmi. Sabah biyere kadar gttim. Bikac saatlik yoruldum mu acaba. Belim cok batti.
Yat dinlen canım doktora git istersen progestan verir kabama alanın varsa iğne yapar

Cnm bende 4 yil sonra yendim vajinusmusu.. bisey onereyim ultrason cihazini kendim yerlestiriyorum yavas yavas acele etmeden. Doktor bekliyo sonra ucunu tutuyo. Baskasina bende yaptiramiyorum
Ay ben onu kendim hic yapamam :KK70: benim korkum oraya yabanci bir cisim değmesi. Neyse doktorum baya anlayışlıydı bakalım yenerim ya inşallah

En son yaptırdığımda bayıldım. Fobi olmuş bende bu çünkü vajinusmustum ben :KK43:
Ayy bende de vajinusmus var bi jere duzensizdim dr a gittim alttan muayene edecez dediler masaya uzandim Allahim korkunctu aletler sert bi farkli cok korktum bi bagirdim yapmayin diye herkes üstüme toplandi muayaneyi yarida bıraktım ciktim nasil utandim erkekler hepsi bana baktilar dr. simer tahlili isteyecekti alamadi yani seni cok iyi anliyorum:KK43:

Ayy bende de vajinusmus var bi jere duzensizdim dr a gittim alttan muayene edecez dediler masaya uzandim Allahim korkunctu aletler sert bi farkli cok korktum bi bagirdim yapmayin diye herkes üstüme toplandi muayaneyi yarida bıraktım ciktim nasil utandim erkekler hepsi bana baktilar dr. simer tahlili isteyecekti alamadi yani seni cok iyi anliyorum:KK43:
Sen en azından bayılmadın benim ki çok daha utanç verici. Alt açık baygın bi vaziyette koltukta uzaniyordum :KK70: hatırladıkca gülesim geliyor. Rahatça yaptıracağım günler gelecek mi acaba

6+2 canım daha 7 dolmadı
Neye göre nasıl karar veriyolar kullandıkları ultrasondan mı yoksa bebeğin gelişiminden mi kaynaklanıyo bilmiyorum ama benim doktorum hiç vajinal ultrason istemedi canım. Üstelik ilk gittiğimde dört haftanın içindeydi daha. İnşallah gerek kalmaz bidahakinde karından görürsünüz bebeğini.

Daha önceden jinekolojik muayne için gittiğimde bir kere vajinal ultrasonla bakılmıştı o sorun olmamıştı ama smear denen şey günlerce aklımdan çıkmamıştı :KK43: eminim senin için daha zor.. ama herşey kafada bitiyo sende biliyosun inşallah atlatırsın bu korkularını:KK200:

X