2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
bak yazıda bile radyasyon yoktur diyor..makineye bağlı olarak.... ama özellerin çoğunda daha gelişmiş olduğunu düşünüyorum cnm

Son düzenleme:
bulantı konusunda katılıyorum . Şuan zaten uygulayamıyorum . Ama bulantı geçince inşallah döneceğim karatayıma :)

Yani şahsım adıma dayanamam :) Her fırsatta bebeği görmek için can atıyorum . bide insan merak ediyo yani. allah korusun farklı şeyler olursa nasıl anlıyolar acaba .Ama kötü dememiş ki. Yoksa ses dalgasımı kötü olan. Aydınlatıverin beni .

Canım benim seni çok iyi anlıyorum. 3 sene çnce bende aşılama ve tüp bebek sonrası ramazan sonrası tekrar tedaviye başlamanın verdiği stresle Allah’ımın verdiği mucize bu. İnan çok şanslıyız. Doktorum bana hemen geneliğin başında verdi kan sulandırıcı ve progestanı. Tedaviden sonra inan bunlar hiçbirşey

zaten dakikalarca sürmüyor ki. en fazla 2 dakika ya bakıyor ya bakmıyorlar..yani benim öyleydi ilk sefer diyemi bilemedim de

aa kız olsun süper olur. gerçi bu kadar çok dondurma aşermemden erkekmiş gibi geldi ama. sağlıklı olsun yeter yahu.
Tabiki sağlıklı olsun yeter.Sadece daha yeni okumuştum yazıyı sizin mesajı görünce aklıma geldi benimde kizim var çok kız olsun istemiştim Allah ta verdi çok şükür

Radyasyon yüzünden bebeğime zarar gelmesin diye telefondan uzak duruyorum artık. Bebeğimin sağlığı her şeyden önemli. Birde çok halsizlik var bende 8.haftaya girdik ama gittikçe artıyor hiçbir şey anlayamıyorum

Çok sağol canım okurum inşallah bana ağızdan dedi arkadaşım da fitil olarak kullandı ona da aynı şekil rahatsızlık verebilir demiş bana neden öyle yaptı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…