2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bende Aralikta kurtaj oldm cok gecmis olsn Rabbime sukur tekrr nasip etti. Bnde arada hicbisey hissetmiyorum arada hamile gibiyim karisik
Genelde 6 hafta bitince başlıyor bulantılar benim de bu hafta başlangıcında başlamıştı aslında belirtilere takılmamak lazım ama kayıplarımız olduğu için hassaslaşıyoruz galiba

Arkadaşlar mrb kan değerim 12 haziranda 5.67 14 haziranda 14.96 22 haziranda 239.99 cıktı sizce artış normalmi dr göremedim başka bölüme gitti

Mesela bn uc basarisiz tupbebek (biri dusukle sonuclandi) ve cok skur kendiligmden hamileym :)

baya uzun bir bekleyiş olmuş senin ki. biran önce kavuşmanız dileğiyle. bebeğin inanılşmaz şanslı bence. böylesine istekli bir aileye geldiği için.

Arkadaşlar mrb kan değerim 12 haziranda 5.67 14 haziranda 14.96 22 haziranda 239.99 cıktı sizce artış normalmi dr göremedim başka bölüme gitti
artışlar bazen değişebiliyor aslında. bunu bnece en iyi doktor bilebilir. umarım güzel haberler alırsın doktorundan.

Cin takvimi kizima oglan demisti cokda sey etmemek lazim o takvimleri bence:KK31:Bide bakin 30yas hazirandan Sonra hangi ay olursa olsun erkek :ukala:yani bence saçma kızımda da tutmadı zaten iki olasılık olduğu için bu takvimler doğru çıkabiliyor bazı insanlarda:KK71:
yalnız direkt yaş değil +1 + 2 falan birşeyler eklenip hesaplanıyor .... benim baktığım öyleydi çin takviminde

Evet ister istemez merak ediyor insan , gerci ben daha hic dr kontrolu olmadigi icin varligini ve sagligini daha cok merak ediyorum, idrar testinden öteye gidemedik daha :110:
tatlım bende keseyi gördüm daha kalp atışını duymadık erken demişti önümüzdeki hafta bakalım kısmetse duyarız inşaAllah

GÜNAYDIN HERKESE
açtım sabah okuyorum yazılanları herkes kız mı erkek mı bir telaş içinde ... yapmayın arkadaşlar sağlıklı sıhhatlı doğsunlar ne önemi var hayırlı evlat olsunlar....
ben sormayı öğrenmeyi düşünmüyorum tabi bu herkesin kendi tercihi ona bir şey diyemem...
ama Haktan hayırlısını isteyelim arkadaşlar erkek olmuş kadın olmuş ne önemi var insan olsun... içinde vicdan olsun... yaprağını sevsin insanı da sevsin... hayvanı da sevsin...
kanaması olan arkadaşlar üzülmeyin bende de iki kere oldu iğne vuruldum dinlendim geçti. herkese geçmiş olsun...
hepimiz için zor bir süreç kimisinin ilk kimisinin ikinci kimisinin üçüncü... herkes heyecanlı ... herkeste aynı etki tepki olacak değil... doktorunuz en iyi yolu gösterir...
herkese hayırlı cumalar iyi günler,
canım temennimiz o yönde zaten . Ama elbette merak ediyoruz:)

tatlım bende keseyi gördüm daha kalp atışını duymadık erken demişti önümüzdeki hafta bakalım kısmetse duyarız inşaAllah
Insallahh canim ya burda 16. Haftadan önce ultrasonda bakmiyorlar , benim rutin doktorumdan yalvar yakar randevu aldik önumuzdeki persembeye, hayirlisi artik, insallah olumlu guzel haberler veririz birbirimize :dua:

X