2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım benim 3 subat gorunuyor sezeryan oldugum icin ocak 20 gibi alirlar herhalde ocak annelrine kaydimi aldim bazen ocak annelerinede takiliyorum ama daha cok burdayim burdada subattaki tarihim kalsin yas 30 sehir Elazig 2.kızım olacak cok net hemde 168 boy 67kilo
Ayni zamanda doğum yapacağız. Bende 18 ocak diye düşünüyorum. Cuma gunu hastasonuna girmeden olsa çok daha iyi olur eşim açısından da.

Selam kızlar.
Hamilelik belirtileri mahvediyo beni herseyden tiksiniyprum bisey yiyemiyorum.:bicak: Yemek fikri bile midemi bulandırıyo.Henüz kusmadım ama böyle giderse baya kusucam ilerleyen haftalarda. Uyku sevmeyen ben öglen uykusu aksam 9 da uyıyprum. Sürekli halsizim oglumda böyle olmamıstı kusmustum ama ara sıra hamile deil gibiydim. Buda öyle gecer sanıyodum ama yanılmşım:olamaz:
Bire göre 2. Hamilelikler bence biraz daha zor geçıyor. Benim de inanılmaz zordu ikinci hamileliğim. Çok geçmiş olsun. M hamilelikte baya dertliydim bulantilardan bende Şimdi ise daha bir olağan karşılıyorum :) çokça midem bulanıyor ama yapacak bir şey yok diyorum. Utku kısmı ise bi benden alıyor. Ilayla oyun oynarken bile uyuyasım geliyor :) geçecek bu günlerde

Bire göre 2. Hamilelikler bence biraz daha zor geçıyor. Benim de inanılmaz zordu ikinci hamileliğim. Çok geçmiş olsun. M hamilelikte baya dertliydim bulantilardan bende Şimdi ise daha bir olağan karşılıyorum :) çokça midem bulanıyor ama yapacak bir şey yok diyorum. Utku kısmı ise bi benden alıyor. Ilayla oyun oynarken bile uyuyasım geliyor :) geçecek bu günlerde

Ah cocuk olmasa cidden daha kolay uyumaya fırsat bulmak cok birde oglum sabah 7 de kalkar öglen zor uyutuyprım. Evde bisey yapasım ypk ama mecbur cocık olunca daha güclü olmak zorundayız

Ah cocuk olmasa cidden daha kolay uyumaya fırsat bulmak cok birde oglum sabah 7 de kalkar öglen zor uyutuyprım. Evde bisey yapasım ypk ama mecbur cocık olunca daha güclü olmak zorundayız
Bizimkiler de 6 da kalkıyor. Çocuk olunca hamile olmak zor gerçekten. Kolaylıklar diliyorum sana da.

sıkıntı yok canım kızamıkçık bağışıklığın var onu gösteriyor ben hamilelikte 3 ay önce asi olmak zorunda kalmıştım şanslısın Hoppa
Himm ozman rahatladim cnm bende tam netten bakiyodum sanirm anaokulu ogretnni olmanin faydalari bu hergun ne hastaliklarla bagisklik kazandim:KK48: diger degerlerde hepsi normal gorunuyor sgl cnm

Benimde tam tersi ilk hamileligim cok zordu AMA felaketti 9 ay yattim artik serumdan kollar morarmisti bulanti artik kanser ilaclari kullaniyodun klozetin onunde uyurdum.Ama bu Rahat geciyo gibi Yani suan oyle Insallah bozulmaz:)

Duydum ama doktor öyle aceleci davrandı ki tam anlayamadım bile sorun yok dedi en azından.7+1 şuan çok teşekkür ederim.
Keske sorsaydin Ben sorcam Insallah kizimda sormustum 150 atiyodu kiz mi acaba dedim 140dan azsa erkek fazlaysa kiz derler ya:halay:saglıklı olsun ama insan merak ediyor :KK45:bide hemen alısverıse başlamak istiyorum kızımla gidelim kardeşine hediye secelım insallah kıskanmaz öyle magazalardan kıyafet seçme huyu vardır hediye bile alırken arkadasalrına o seçer insallah kıskanmazsa o heyecanı yaşayalım hemen istiyorum:KK45:buarada hersey Ateş pahası olmuş kızlar inslalah duzelir:KK14:

Yok bnmkide dayanilcak sanci adet olckmisim gibi arada vuruyor arada geciyor sureklide degil dr gitmekte istemiyorum daha kucuk kese goremick flan sitrese grcm oyuzdn beklemek istiyorum biraz daha ama sanirim cogu insanda oluyormus bu agri durulmayacak kdrsa problem yk herlde bekleyelm bakalm gecer insallah
Benimde oncekindede vardi bundada var canim rahim yapisiyla kaynakli sanirim durulmayack oldugu zamanlar bile oldu catin mi dar dedi millet hatta ama normal dogdu kizim normal agri lar dert etme buyuyo kuzu:anneadayı::KK200:

Keske sorsaydin Ben sorcam Insallah kizimda sormustum 150 atiyodu kiz mi acaba dedim 140dan azsa erkek fazlaysa kiz derler ya:halay:saglıklı olsun ama insan merak ediyor :KK45:bide hemen alısverıse başlamak istiyorum kızımla gidelim kardeşine hediye secelım insallah kıskanmaz öyle magazalardan kıyafet seçme huyu vardır hediye bile alırken arkadasalrına o seçer insallah kıskanmazsa o heyecanı yaşayalım hemen istiyorum:KK45:buarada hersey Ateş pahası olmuş kızlar inslalah duzelir:KK14:
YOUTUBE da izlediğim videolarda 150-160 atan erkek bebek kalpleri vardı... bende 140 olayını duymultum ama bu tezi çürüttü video :KK66:

X