2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar nasılsınız cuma günü doktora gitmeye karar verdim yalnız bir şey söyleyecem 1.02 arkadaşımda hamilelik durumu paylaşmak zorunda kaldım ama sonradan çok pişman oldum yani herkesin bilmesine aslında istemiyorum paylaştıklarınız falan oldu mu ya tabi Allah izin vermezse birşey olmaz ama yinede korkuyor insan
Bizim herkes biliyor. Hatta sosyal medya da bile paylaştım. Pek ınanmoyorum o tür nazara ben..bebeğe bir şey olacağı varsa oluyor zaten.

Kızlar nasılsınız cuma günü doktora gitmeye karar verdim yalnız bir şey söyleyecem 1.02 arkadaşımda hamilelik durumu paylaşmak zorunda kaldım ama sonradan çok pişman oldum yani herkesin bilmesine aslında istemiyorum paylaştıklarınız falan oldu mu ya tabi Allah izin vermezse birşey olmaz ama yinede korkuyor insan

ben bu konularda rahatim. Ben esime söyledigim gün annemle de paylasmak istedigimi söylemistim. Annemle paylastiktan sonra esim de tutturdu ''bende paylasmak istiyorum'' diye. Böyle bütün cekirdek aile ögrendi .. :KK70: Hic dert etmiyorum. Hersey olacagina variyor. Biraz da ani yasamak lazim. Onlarin mutlulugu beni daha cok mutlu etdi. :)

Herkesin bilecegi is. Kim nasil rahat ediyorsa öyle davranmali tabikide ama fazlada kasmamak lazim diye düsünüyorum

Arkadaşlar merhaba, bende şubat annesiyim 4 haftalık hamileyim ilk öğrendiğimde beta hcg 137 diydi bugün tekrar ettim 2 gün olmuştu.doktor tekra kan vermemi söyledi busefer 357 çıktı normalmi birde merak ediyorum. progestan kullanıyorum sarı akıntım oluyo yaşayan varmı benim gibi.. allah kucağımıza almak nasip etsin

benide listeye ekleyin
istanbul
yaş 27
4 haftalık hamileyim

Ben 2016 da Pınar hocaya gitmiştim cok güzel geçmişti sezaryenim. Siz neden tercih etmednz?? Nereye gidiyorsunuz
Ben pınar hanıma muayene için gitmiştim..ilk ilişkiden sonra yanmam çok olmuştu..verdiği ilaç ve fitil çok fayda etmedi..başka ilaç istedim eczaneden onunla geçirdim..memorial a gidiyorum ben nesrin fener e..

Kızlar 5 haftalığız daha kontrole gitmedim kese icin . Belki kalp atışı ile beraber duymaya giderim diyorum . Oğlum da 7-8 de duymuştuk kalp atışını . Siz kaçıncı haftada kese ve kalp duydunuz ?? 28 inde gitmeyi düşünüyorum 6 haftalıkken
Ben 5 haftalıkken keseyi gördüm..bu cumartesi de kalp atışı için gitcez..7ic haftadayım şuan..duyarız inşallah..

Arkadaşlar merhaba, bende şubat annesiyim 4 haftalık hamileyim ilk öğrendiğimde beta hcg 137 diydi bugün tekrar ettim 2 gün olmuştu.doktor tekra kan vermemi söyledi busefer 357 çıktı normalmi birde merak ediyorum. progestan kullanıyorum sarı akıntım oluyo yaşayan varmı benim gibi.. allah kucağımıza almak nasip etsin

benide listeye ekleyin
istanbul
yaş 27
4 haftalık hamileyim
canım bu şekilde ekleyemem. 1. sayfaya bakarsan bilgilerini ona göre söyle bana ekleyim hemen.

Bol
Bol bol duanızı edin zaten hamilelik saklanacak bişey değil kı ılla karnın cıkacak

Beeeennn..davul gibi geziyorum resmen..
Bende davul gibi gezenlerdenim :) maden suyu içiyorum akşamları biraz rahatlatıyor benı. Bu ara da o şişlik hiç inmiyor bence de. Sabahları biraz az olsa da daimi bizimle. Şuan gaz şişligi ama yakında da bebek şişliği olacak. Özellikle de göbeği olmayanlarda direk oraya çıkacak bebek görüntüsü. Benim göbek şuanda bira göbeği gibi oldu bile. Görenler aaaa yazık doğumdan sonra göbeğini eritwmemis falan diyordur kesin. Bide nerdeyse hergün denize gidiyoruz biz. Bikiniyle göbekli duruyorum :) 1 ay sonra sa bebek belki olmaya başlayacak. zaman ne hızlı geçiyor ya

kızlar ekledim tabloya bi kontrol edin isterseniz. prensespinar prensespinar sen söleme madem :) Bide merak etme emzirirken fazlasıyla verirsin :)
bilgilerinizi özel mesaj atın vazgeçtim etiketlenmekten gözden kaçırmam bölelikle :)
Sat 3 mayıs
Tahmini doğum 8 şubat
Cinsiyet henüz belli deil
Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum

Bende davul gibi gezenlerdenim :) maden suyu içiyorum akşamları biraz rahatlatıyor benı. Bu ara da o şişlik hiç inmiyor bence de. Sabahları biraz az olsa da daimi bizimle. Şuan gaz şişligi ama yakında da bebek şişliği olacak. Özellikle de göbeği olmayanlarda direk oraya çıkacak bebek görüntüsü. Benim göbek şuanda bira göbeği gibi oldu bile. Görenler aaaa yazık doğumdan sonra göbeğini eritwmemis falan diyordur kesin. Bide nerdeyse hergün denize gidiyoruz biz. Bikiniyle göbekli duruyorum :) 1 ay sonra sa bebek belki olmaya başlayacak. zaman ne hızlı geçiyor ya
Yok anacım inmio..hele yatarken 5 aylık hamile gibiyim valla hittim hep beli lastikli bol ve 1 beden büyük pantolonlar aldım

Yok anacım inmio..hele yatarken 5 aylık hamile gibiyim valla hittim hep beli lastikli bol ve 1 beden büyük pantolonlar aldım
Ben henüz dar sortlara devam ama külotlar sikmaya başladı. Hm den hamile kulpu alayım diyordum bugün. Oranin hamile kulotları ve sutyenleri iyi ve kaliteli

ohh vallaa biz taa eylüle aldık tatili antalya ya geleceğiz ama şimdiden bunaldık. çok sanslısın :)

X