2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Benimde oncekindede vardi bundada var canim rahim yapisiyla kaynakli sanirim durulmayack oldugu zamanlar bile oldu catin mi dar dedi millet hatta ama normal dogdu kizim normal agri lar dert etme buyuyo kuzu:anneadayı::KK200:
Beni tebessum ettirdin Allahta sni guldursun insallah cnm cok moral oldun bna cok tsk ederm ❤️

Kizlar aklimi kurcaliyan birsey var dr a bu cuma bi sorayim sizede sorayim ben en son 28 nisanda adet oldum ve 4 mayista yikandim 6 mayista iliski oldu sonra ben ramazan hazirliklari filan icin annemlere gittim zaten sonra oruc filan hic ilişki olmadi ve 10mayista benim hic olmayan 1 gun yasadigim mide bulantim oldu simdi sizce ben o tek iliskide hamile mi kaldim yoksa 28nisandan once kaldimda haberim mi yok
Bence o gece tutmuş. Tam da yumurtlama zamanına geliyor. Benim ki de 11 mayısta tuttu. Yumurtlamaya biliyorum da sat ı bilmiyorum işte

Benim cinsiyet % 90 KIZ hem ilk hamileligime benziyor hemde burda bi nine var karnima bakti kiz dedi herkesinkini dogru biliyor kizimida bilmisti biz kizima isimde bulduk İkra Hatun koyacaz hatun ismini ruyamda gördüm vede kaynanamin adi ruyamdada görünce koyalim dedik
Ayy o nine beni de görse keşke :)

Kızlar nasılsınız cuma günü doktora gitmeye karar verdim yalnız bir şey söyleyecem 1.02 arkadaşımda hamilelik durumu paylaşmak zorunda kaldım ama sonradan çok pişman oldum yani herkesin bilmesine aslında istemiyorum paylaştıklarınız falan oldu mu ya tabi Allah izin vermezse birşey olmaz ama yinede korkuyor insan
canım doktorlar da kalp atışı başlamadan hemen paylaşmayın diyor,kalp atışını duyunca kayikayinvalideme anneme söylicem bide bi iki arkadaş,onun dışında bende hemen paylaşmayı düşünmüyorum,karnim cıkinca anlasinlar :) ilkinde olųmsuz bi durum yaşadığım için bu sefer böyle yapmak istiyorum :))

Kızlar bata 3 gün var ,dün aksam test yaptım negatif çıktı bu aydan umudu kesiyim dimi,aranızda 4 gün kala testi negatif çıkan ve pozitif olan var mı :)

Kızlar bata 3 gün var ,dün aksam test yaptım negatif çıktı bu aydan umudu kesiyim dimi,aranızda 4 gün kala testi negatif çıkan ve pozitif olan var mı :)
Benim erken gebelik testinde altı gün kala negatifti sonra normal bir testte iki gün kala silik çizgi çıkmıştı canım

X