2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Adet gibi sanki adet olacam ama baya agrior tabinoyle siddetli durulamick kadr deil bir anda kanama gecircem sanki

ya her ihtimale karsi doktora gidip görüne bilirsin tabi. Icinin rahat etmesi önemli.
Bende de oluyor adet sancilari ama cok normal bunlar. Hele ilk haftalar da böyle sancilar gecirmen normal.
Benede mesela ara ara oluyor. yada birden oluyor cok kasiliyor .. Adet sancisi gibi ama sonra yine birakiyor. Hafifliyor sanci.
Dayanilacak bir sanci ama.. senin ki eger dayanilmaz bir agri ise ozaman doktora gide bilirsin.

:KK60:
28 Antalya 01.05.2018 diye düşünüyorum doğum tarihi 05.02.2019 3. bebek 45 kg başlangıç

ben kıyamadım kuzum gondermeye. kardeşleriyle olsun dedim. zaten okul da da kontenjan kalmamıştı kaldı oyle kaldı ilay. seneye düşünüyorum gondermeyi ama yine bakalım modundayım. ömrü boyunca zaten okuyacak bu durumu ne kadar ertelersem kardeşleriyle ne kadar vakit geçirse o kadar kar gözüyle bakıyorum şuan da.

kese canım o. ama endişelenme. boş gebelik ihtimali çok az %5 mi ne. gelipte seni bulmaz sanmıyorum kuzum. rahat ol pozitif düşün olur mu?

beni de mahvetti. ne zaman içsem midem allak bullak oluyor. bırakacağım bu hafta. yemek yiyemez oldum

bende tesadüf öğrendim. telefonuma mesaj geldi bugün.
ah Belki bizimkininde kardesi olursa cok mutlu olur ve acilir Insallah kuzucum

ya her ihtimale karsi doktora gidip görüne bilirsin tabi. Icinin rahat etmesi önemli.
Bende de oluyor adet sancilari ama cok normal bunlar. Hele ilk haftalar da böyle sancilar gecirmen normal.
Benede mesela ara ara oluyor. yada birden oluyor cok kasiliyor .. Adet sancisi gibi ama sonra yine birakiyor. Hafifliyor sanci.
Dayanilacak bir sanci ama.. senin ki eger dayanilmaz bir agri ise ozaman doktora gide bilirsin.
Yok bnmkide dayanilcak sanci adet olckmisim gibi arada vuruyor arada geciyor sureklide degil dr gitmekte istemiyorum daha kucuk kese goremick flan sitrese grcm oyuzdn beklemek istiyorum biraz daha ama sanirim cogu insanda oluyormus bu agri durulmayacak kdrsa problem yk herlde bekleyelm bakalm gecer insallah

Sonunda bebeğimi gördüm kalp atışlarını duydum. Hatta göz ve elleri çok belirgin belli oluyordu..Erken mi şuan emin olamadım. Ama benim hamilelik çok zor geçecek şimdiden anladım. Gece acile gittim bel fıtığı ayağıma vurdu ve yürüyemez oldum. Serum takıldı. Tedavi de olamayacağım İnşallah bebek içn sıkıntı olmaz. Bu arada doktor konusunda inanılmaz şanssız bir insanım...

aaa doktor hıc oyle bısı demedı bana şaşırdım bak sımdı kontrolum vardı zaten 6 gun sonra sorayım ben bı doktora ne dıcek
benim daha kese görünmeden bet a takibinde çok kötü oldum OHSS ne diyorlarmış. genelde tüp bebek ile hamile kalanlarda olabiliyormuş iki gün takip etti doktor iki gün ultrasona girdim.
geçmiş olsun.

Sonunda bebeğimi gördüm kalp atışlarını duydum. Hatta göz ve elleri çok belirgin belli oluyordu..Erken mi şuan emin olamadım. Ama benim hamilelik çok zor geçecek şimdiden anladım. Gece acile gittim bel fıtığı ayağıma vurdu ve yürüyemez oldum. Serum takıldı. Tedavi de olamayacağım İnşallah bebek içn sıkıntı olmaz. Bu arada doktor konusunda inanılmaz şanssız bir insanım...

gozun aydin,darisi bizlere ve de gecmis olsun. doktor da icine sinen birini bulursun isn,neyse ki daha zaman var

Yok bnmkide dayanilcak sanci adet olckmisim gibi arada vuruyor arada geciyor sureklide degil dr gitmekte istemiyorum daha kucuk kese goremick flan sitrese grcm oyuzdn beklemek istiyorum biraz daha ama sanirim cogu insanda oluyormus bu agri durulmayacak kdrsa problem yk herlde bekleyelm bakalm gecer insallah

tamam canim ozaman icin rahat olsun. Hersey yolunda. Sen icin ferah tut. Benim arkadaslarimda da ve bende de oluyor bu gibi sancilar. Cok normal :) .. Bebis yer yapiyor kendisine

Öncelikle bebegini gördügüne ve kalp atislarini duyduguna cok sevindim canim. Tebrik ediyorum.
Cok gecmis olsun umarim ilerliyen zamanlar da bu konuda fazla sorun cekmezsin.

gitmedim cunku burda 8.haftada gidiyoruz ilk randevuya. bir ay beklemece :110:
Bende bekleyeyim diorm en gzli aslinda oteki turlu birsuru sknti bole de bazi durumlrda tehlikeli tbi beklemek ama hic olmassa gittinmi hepsini gorup duyup gelicez insallah :) bende 3.7 da gidecegm

tamam canim ozaman icin rahat olsun. Hersey yolunda. Sen icin ferah tut. Benim arkadaslarimda da ve bende de oluyor bu gibi sancilar. Cok normal :) .. Bebis yer yapiyor kendisine
İcim daha rahatladi cok tsk ederm yer yapsin bakalm bi gelsin sorcam bn ona bni hep korkutuyo :))) insallah gzl hamilelikler geciririz ve hayirlisiyla kucagmiza aliriz cok tesekkur ederm cnm :*

X