2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar 5 haftalığız daha kontrole gitmedim kese icin . Belki kalp atışı ile beraber duymaya giderim diyorum . Oğlum da 7-8 de duymuştuk kalp atışını . Siz kaçıncı haftada kese ve kalp duydunuz ?? 28 inde gitmeyi düşünüyorum 6 haftalıkken
kızım da 6+2 de duymuştum oğlumda 6+6 da duyduk. yarın randevum var yuksek ihtimal duyacağız

Kızlar 5 haftalığız daha kontrole gitmedim kese icin . Belki kalp atışı ile beraber duymaya giderim diyorum . Oğlum da 7-8 de duymuştuk kalp atışını . Siz kaçıncı haftada kese ve kalp duydunuz ?? 28 inde gitmeyi düşünüyorum 6 haftalıkken
vallaha ben 4. haftada kese gordum 7. haftanın sonunda kalp atısını dınledım

kızlar bişi dicemm tüp bebekle hamile kalanların farklı gebelik haftası hesaplama olayı varmış ya :110: ben bunu demin öğrendim. sata göre 6+3üm bugün ama blastokiste göre 5+5 im. yani kalp atışı henüz duyulmayabilir ve kese küçük olabilirmiş:KK200: ay bi sevindim şuan cünkü bugün kalp atışı için gittik ve kalp atışı duyulmadı. peki neden doktor tüp bebek olduğum halde sata göre hesaplıyo yaa:63:

tüp bebek ile ilgili böyle birşey duymadım onu tüp bebek topiğine sorabilirsin. ben aşılama ile hamile kaldım.
halada hesaplarımızda adet tarihi üzerinden hesaplama yapıyoruz. hatta aşılama 10gün sonra yapıldı. tam uyumlu diyor. belki gelişimi geriden geliyordur. doktorun dediğini takip et boşver gerisini hayırlı olsun

X