2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Yok bnmkide dayanilcak sanci adet olckmisim gibi arada vuruyor arada geciyor sureklide degil dr gitmekte istemiyorum daha kucuk kese goremick flan sitrese grcm oyuzdn beklemek istiyorum biraz daha ama sanirim cogu insanda oluyormus bu agri durulmayacak kdrsa problem yk herlde bekleyelm bakalm gecer insallah
Benim de oluyor canım 5 10 dakika süren adet agrılarım normal dediler ilerde geçer inşallah :)

Sonunda bebeğimi gördüm kalp atışlarını duydum. Hatta göz ve elleri çok belirgin belli oluyordu..Erken mi şuan emin olamadım. Ama benim hamilelik çok zor geçecek şimdiden anladım. Gece acile gittim bel fıtığı ayağıma vurdu ve yürüyemez oldum. Serum takıldı. Tedavi de olamayacağım İnşallah bebek içn sıkıntı olmaz. Bu arada doktor konusunda inanılmaz şanssız bir insanım...
Yaa duydun mu kaçıncı haftadasın maşallah :)) bel fıtığın için de çok geçmiş olsun allah kolaylık versin

Sonunda bebeğimi gördüm kalp atışlarını duydum. Hatta göz ve elleri çok belirgin belli oluyordu..Erken mi şuan emin olamadım. Ama benim hamilelik çok zor geçecek şimdiden anladım. Gece acile gittim bel fıtığı ayağıma vurdu ve yürüyemez oldum. Serum takıldı. Tedavi de olamayacağım İnşallah bebek içn sıkıntı olmaz. Bu arada doktor konusunda inanılmaz şanssız bir insanım...
gözün aydın canım darısı kucağına almana inşallah. benim de bel fıtığım var gebelikten önce tedavi olmuştum ama doktorum yine de zor geçebilir dedi. bel ağrısı falan çok oluyormuş:KK43:

Canım ne kadar dediler özelde
Canm ozle sigortam vardi. Her seyi kapsardj. Hatta polip operasyonunu bile ucrersiz yaptilar. Ama hamilelik kapsamiyormus. Dun kaldim resmen oyle. Tum kan ve idrar testlerine 1500 dedi. Dedim gerek yok devkette yaptirip getirrm. Bu sabah gttim hemen yaptrdim. Haftayafa alicm

Canm ozle sigortam vardi. Her seyi kapsardj. Hatta polip operasyonunu bile ucrersiz yaptilar. Ama hamilelik kapsamiyormus. Dun kaldim resmen oyle. Tum kan ve idrar testlerine 1500 dedi. Dedim gerek yok devkette yaptirip getirrm. Bu sabah gttim hemen yaptrdim. Haftayafa alicm

Yaaa bende korktum şimdi esimden dolayı özel sigortam var oğlumda kuruş ödemeden doğum ve kontrolleri yapmıştım kadın doğuma da göründüm geçen hafta bisey demediler.. ıns sorun çıkmaz..

Yaaa bende korktum şimdi esimden dolayı özel sigortam var oğlumda kuruş ödemeden doğum ve kontrolleri yapmıştım kadın doğuma da göründüm geçen hafta bisey demediler.. ıns sorun çıkmaz..
Hamileyjen gorunduysen ve almadilarsa sebin vardir cnm bende esimdeb dolayi gidiyodum ama kapsamadigini bilmiyodum. Artik is yeriden alinan dogum parasiyla kapatirjz dedik. Yoksa doktorumdan memnunum. Muayeneler 160 sadece ona hep vercem simdilik bakalim. Digerlerinide devlet hemen yapiyo zatn

Hamileyjen gorunduysen ve almadilarsa sebin vardir cnm bende esimdeb dolayi gidiyodum ama kapsamadigini bilmiyodum. Artik is yeriden alinan dogum parasiyla kapatirjz dedik. Yoksa doktorumdan memnunum. Muayeneler 160 sadece ona hep vercem simdilik bakalim. Digerlerinide devlet hemen yapiyo zatn

Himm anladım. Özel sigortanın da kapsamları oluyor sanirim.. geçen sene %100 karşılıyordu bu sene %90na indirmişler..

Kızlar nasılsınız cuma günü doktora gitmeye karar verdim yalnız bir şey söyleyecem 1.02 arkadaşımda hamilelik durumu paylaşmak zorunda kaldım ama sonradan çok pişman oldum yani herkesin bilmesine aslında istemiyorum paylaştıklarınız falan oldu mu ya tabi Allah izin vermezse birşey olmaz ama yinede korkuyor insan

X