2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar çıktım doktordan muayene 40dk sürdü çoook güzel ilgilendi doktor bizimle. Ense kalınlığı 0.74mm çıktı çok şükür. Elleri kolları bacakları beyni herşeyi oluşmuş. 66.19mm boyunda. Normalde 12+3 olması lazımdı ama 12+5 çıktık biraz önde bebişimiz. Veeee %90 ERKEK

Eklentiler

• 06146A2A-EBDE-47E7-A692-116536282612.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 72

mol gebelikti. ikiz eşlerden biri sağlıksızdı. doktorumla beraber gebeliği sonlandırma kararı aldık. ama çok şükür Rabbim tekrar nasip etti. herşey yolunda.

tebrikler. ne kadar net çıkmış. gözün aydın inşallah böyle sağlıkla devam eder. 40 dk çok iyiymiş hangi doktor böyle ilgilenir ki. genelde 21 22.haftada ayrıntılı ultrasonda çok ilgilenirler ama çok şanşlıymışsın doktordan yana.

Gozunaydin tatlim hadi pasan hayirli olsun

Canım gözün aydın, maşallah bebişine listeye bir erkek daha geldi desene

Oh maşşallah cAnım bende 12+5tim 6.6 çıkmıştı boyu. aynı demek ki sıpalar

Gözün aydın canım
Maşallah bu bebekler hep yatıyor bizimki namaz pozisyonundaydı :))

Bende en son 8 haftalıkken gıtmiştım o zaman kuçuktu.acaba görünce bende etkilenır mıyım böyle.ultrasana göre benımde 11+3 aynı gıdıyoruz.benım adet tarıhımlede uyumlu çıkmıştı

Teşekkür ederim kızlar, ben ıhlamur zararlı sanıyordum
benim ilaç alerjim olduğu için iki gebeliğimi de bitki çayları ve meyvelerle geçirdim tabi doktorun ilaç öneriyorsa onu kullanmalısın ıhlamur konusunda tüm doktorlar günde iki fincan içilebilir diyor

Canımız çok çikolata isteyince ne yapıyoruz
benim ikinci gebeliğin ikisinde de çikolataya karşı soğuma oldu hamilelik dışında asla vazgelmezim kaşık kaşık yerim 3 aydır bir kavanoz nutella dolapta duruyor ama canınız isteyince kocaya naz yapmadan durmayın

Eee kızlar gebelikte eşini gece biletler aldırmaya gönderen oldu mu aşerme durumları biraz gülelim. Ben önceki gebeliğimde kışın ortasıydı bi gece magnum arattım zavallım 1 saat gezdi bulamamıştı. bi gece de salatalık aramaya çıkmıştı onu açık dürümcü varmış ordan bulmuştu. geçen hafta içinde bir hece saat 12 gibi hamburger almaya gitti

Aynı durum bendede var canım
Ev içinde üst olarak iç çamaşırı takmıyorum
Dışarı çıkınca takıncada resmen nefesim kesiliyo tısıl tısıl ötüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…