2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Eee kızlar gebelikte eşini gece biletler aldırmaya gönderen oldu mu aşerme durumları biraz gülelim. Ben önceki gebeliğimde kışın ortasıydı bi gece magnum arattım zavallım 1 saat gezdi bulamamıştı. bi gece de salatalık aramaya çıkmıştı onu açık dürümcü varmış ordan bulmuştu. geçen hafta içinde bir hece saat 12 gibi hamburger almaya gitti :KK48:
Gece 12de Rus salatası istiyorum diye gönderdim. Diğer ilçede ki komagenede bulabilmiş aldı geldi sağolsun :anne: başka birşey aşermedim:halay:

Eee kızlar gebelikte eşini gece biletler aldırmaya gönderen oldu mu aşerme durumları biraz gülelim. Ben önceki gebeliğimde kışın ortasıydı bi gece magnum arattım zavallım 1 saat gezdi bulamamıştı. bi gece de salatalık aramaya çıkmıştı onu açık dürümcü varmış ordan bulmuştu. geçen hafta içinde bir hece saat 12 gibi hamburger almaya gitti :KK48:
Gece 11 gibi ayva çekti canım arkadaşın bahçesinde varmış gittik kopardım dalından yedim :KK53: ben kıyamıyorum galiba bişey istesem de bekliyorum ertesi gün olsun rahat bulsun diye :ıslık:

Gece 11 gibi ayva çekti canım arkadaşın bahçesinde varmış gittik kopardım dalından yedim :KK53: ben kıyamıyorum galiba bişey istesem de bekliyorum ertesi gün olsun rahat bulsun diye :ıslık:
bende kıyamıyordum ama kendi kaşındı istemediğim filmi izliyordu adam orda hamburger yedi bende off olsa da yesek dedim hemen giyinip çıktı

Kızlar bugün ikili test icin gitmistim ama yapmadılar.11+4 deyiz. Haftaya gel yapalım dedi hoca.
Bebeğimi gosterdi bana. pıtır pıtır ayaklarıni gördüm.Tam bir bebege benzemisti .büyümüş baya.Cok agladım duygulandm. Hala kendime gelemedim.Cok baska bir duyguymuş.
Canım benim doktor ikili için crl 4.5in üstünde olması gerek demişti,belki seninkide bu hafta o yüzden yapmamıştır

benim ikinci gebeliğin ikisinde de çikolataya karşı soğuma oldu hamilelik dışında asla vazgelmezim kaşık kaşık yerim 3 aydır bir kavanoz nutella dolapta duruyoro_O ama canınız isteyince kocaya naz yapmadan durmayın

Benim de resmen kavanozdaki krem çikolatayı kaşık kaşık yiyesim var. Ama dolapta yukarıda olduğu için alamıyorum :) ) Kakaoya karşı aşırı bir istek oluştu nedense.

Kızlar biraz önce makatıma çok ciddi bir sancı girdi. Rahmim geriye doğru benim. Bundan kaynaklanmış olabilir mi ? Başınıza geldi mi hiç gebelikte böyle bir durum ?

mol gebelikti. ikiz eşlerden biri sağlıksızdı. doktorumla beraber gebeliği sonlandırma kararı aldık. ama çok şükür Rabbim tekrar nasip etti. herşey yolunda.

tebrikler. ne kadar net çıkmış. gözün aydın inşallah böyle sağlıkla devam eder. 40 dk çok iyiymiş hangi doktor böyle ilgilenir ki. genelde 21 22.haftada ayrıntılı ultrasonda çok ilgilenirler ama çok şanşlıymışsın doktordan yana.

Teşekkür ederim canım. Ben yurtdışındayım gerçekten çok güzel ilgileniyorlar

Gozunaydin tatlim hadi pasan hayirli olsun

Çook teşekkür ederim canım

Canım gözün aydın, maşallah bebişine :nazar: listeye bir erkek daha geldi desene :KK49:

Teşekkür ederim canımm evet bir erkek daha geldi yaa

Oh maşşallah cAnım bende 12+5tim 6.6 çıkmıştı boyu. aynı demek ki sıpalar :KK53:

Aynı gidiyor desene canım çok güzel bir duygu gerçekten

Gözün aydın canım ❤️
Maşallah bu bebekler hep yatıyor bizimki namaz pozisyonundaydı :))

Teşekkür ederim canım. Yer değiştirsin diye çok uğratık doktorumla. Öksürdüm kalçamı indirip kaldırdım bacaklarımı çektim doktor karnımı oynatı öyle denk geldi

Aynı durum bendede var canım
Ev içinde üst olarak iç çamaşırı takmıyorum
Dışarı çıkınca takıncada resmen nefesim kesiliyo tısıl tısıl ötüyorum :KK48:
Bende takmıyorum :halay:dünyada rahatlık vsrmış valla zaten dışarı kıyafetlerimle afakanlar basıyo beni oturamıyorum resmen:KK49:

Kızlar biraz önce makatıma çok ciddi bir sancı girdi. Rahmim geriye doğru benim. Bundan kaynaklanmış olabilir mi ? Başınıza geldi mi hiç gebelikte böyle bir durum ?
O bölgeler bu zamanlarda yumuşuyormuş ve ağrı yapıyormuş rahim genişlediği için,kimisinde daha şiddetli olurmuş. benim de çatı ağrım vardı oradan arka tarafa vururmuş ağrı. O sebeple olabilir, akşam bacaklarını uzat dinlen bol bol geçer inşallah

X