2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Meraba kızlar BellaCiao BellaCiao hayırlı haberlerle gelirsin inş bende pazara gidip ordan Dişçiye geçecem dua edin kızlar çok korkuyorum....

dişçi meselesini ben de yarın doktoruma soracam. dolgum hava alıyor ve ağrıyor. 3.aydan sonra sıkıntı yok diye biliyorum ama yine de emin olmak istiyorum.

Kızlar bugün ikili test icin gitmistim ama yapmadılar.11+4 deyiz. Haftaya gel yapalım dedi hoca.
Bebeğimi gosterdi bana. pıtır pıtır ayaklarıni gördüm.Tam bir bebege benzemisti .büyümüş baya.Cok agladım duygulandm. Hala kendime gelemedim.Cok baska bir duyguymuş.

Kızlar bugün ikili test icin gitmistim ama yapmadılar.11+4 deyiz. Haftaya gel yapalım dedi hoca.
Bebeğimi gosterdi bana. pıtır pıtır ayaklarıni gördüm.Tam bir bebege benzemisti .büyümüş baya.Cok agladım duygulandm. Hala kendime gelemedim.Cok baska bir duyguymuş.
Oy kuzum evet öyle gerçekten..
rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :anne:

Günaydın güzel anneler :KK200:

Kızlar sizede oluyor mu nefes almam biraz güçleşti sanki ve sırtüstü yatamıyorum resmen rahatsız oluyorum hemen yana dönmem gerekiyor:bicak:

Sanırım bebişlerimiz hızla büyüyorlar artık

Canım nefes darlığı bende de oluyor. Ben zaten sakıncalı diye hiç sırtüstü yatmıyorum.. Kullandığım programda sola yatmak iyidir dediği için bu hafta hep soluma yattım. Ama okulda merdiven çıkmak bir işkence. Çok zorlanıyorum :KK43:

Merhaba Kızlar

eski üyelerdenim. uzun zamandır da bakmıyordum. şimdi aklıma geldi. bi bakayım ne var ne yok dedim.

ben de katılabilir miyim?
Hoşgeldin canım❤️

Günaydın güzel anneler :KK200:

Kızlar sizede oluyor mu nefes almam biraz güçleşti sanki ve sırtüstü yatamıyorum resmen rahatsız oluyorum hemen yana dönmem gerekiyor:bicak:

Sanırım bebişlerimiz hızla büyüyorlar artık
Ben artık yüzüstü yatamıyorum nefessiz kalıyorum. Mesaj veriyor artık bence bebişler:) Yan yatıyorum 1 haftadır..

Ayy evet ya. Hele ben aklıma gelen her anda duygulanıyorum Benim bebişim büyüyor diye triplere giriyorum hormonlardan galiba :) Allah sağlıklarını da göstersin inşallah.
BellaCiao BellaCiao hayırlı haberlerle gel canım :)

Cok ilginc her doktor farkli islem yapiyor. Bana 11+0 da devlet hastanesi ikili test yapti bende cok sasirmistim daha erken diye ama birsey de diyemedim. Sonra kendi doktorum 11+2 de yapti demekki normal dedim.

Merhaba canım hoş geldin ♥️ İlk hamileliğin mi senin de?

teşekkürler hoşbuldum. 3.gebelik. ama 2.si geçen sene sonlandırıldı.

Kızlar benim belim basenlerim vs kalınlaştı. Teyzeme dedim o zaman kesin erkek dedi.:KK45:
Böyle birşey mi varmış?
Önce kalınlaşırsın sonra göbeğine toplar dedi :KK53:

kalça basen genişleyince genelde kız oluyor :) :anneadayı:

Sen cinsiyeti çok merak ediyordun canm bi tahminde bulundu mu?

X