2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Gece 12de Rus salatası istiyorum diye gönderdim. Diğer ilçede ki komagenede bulabilmiş aldı geldi sağolsun başka birşey aşermedim

Gece 11 gibi ayva çekti canım arkadaşın bahçesinde varmış gittik kopardım dalından yedim ben kıyamıyorum galiba bişey istesem de bekliyorum ertesi gün olsun rahat bulsun diye

Gece 11 gibi ayva çekti canım arkadaşın bahçesinde varmış gittik kopardım dalından yedim ben kıyamıyorum galiba bişey istesem de bekliyorum ertesi gün olsun rahat bulsun diye
bende kıyamıyordum ama kendi kaşındı istemediğim filmi izliyordu adam orda hamburger yedi bende off olsa da yesek dedim hemen giyinip çıktı

Canım benim doktor ikili için crl 4.5in üstünde olması gerek demişti,belki seninkide bu hafta o yüzden yapmamıştır

Benim de resmen kavanozdaki krem çikolatayı kaşık kaşık yiyesim var. Ama dolapta yukarıda olduğu için alamıyorum :) ) Kakaoya karşı aşırı bir istek oluştu nedense.

Kızlar biraz önce makatıma çok ciddi bir sancı girdi. Rahmim geriye doğru benim. Bundan kaynaklanmış olabilir mi ? Başınıza geldi mi hiç gebelikte böyle bir durum ?

Teşekkür ederim canım. Ben yurtdışındayım gerçekten çok güzel ilgileniyorlar

Gozunaydin tatlim hadi pasan hayirli olsun

Çook teşekkür ederim canım

Canım gözün aydın, maşallah bebişine listeye bir erkek daha geldi desene

Teşekkür ederim canımm evet bir erkek daha geldi yaa

Oh maşşallah cAnım bende 12+5tim 6.6 çıkmıştı boyu. aynı demek ki sıpalar

Aynı gidiyor desene canım çok güzel bir duygu gerçekten

Gözün aydın canım
Maşallah bu bebekler hep yatıyor bizimki namaz pozisyonundaydı :))

Teşekkür ederim canım. Yer değiştirsin diye çok uğratık doktorumla. Öksürdüm kalçamı indirip kaldırdım bacaklarımı çektim doktor karnımı oynatı öyle denk geldi

Aynı durum bendede var canım
Ev içinde üst olarak iç çamaşırı takmıyorum
Dışarı çıkınca takıncada resmen nefesim kesiliyo tısıl tısıl ötüyorum
Bende takmıyorum dünyada rahatlık vsrmış valla zaten dışarı kıyafetlerimle afakanlar basıyo beni oturamıyorum resmen

Kızlar biraz önce makatıma çok ciddi bir sancı girdi. Rahmim geriye doğru benim. Bundan kaynaklanmış olabilir mi ? Başınıza geldi mi hiç gebelikte böyle bir durum ?
O bölgeler bu zamanlarda yumuşuyormuş ve ağrı yapıyormuş rahim genişlediği için,kimisinde daha şiddetli olurmuş. benim de çatı ağrım vardı oradan arka tarafa vururmuş ağrı. O sebeple olabilir, akşam bacaklarını uzat dinlen bol bol geçer inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…