2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kötü düşünme kuzum. Keşke içine atacağına paylaşabileceğin birşeyse paylaşsaydın. Rahatladıysan problem yok :) Üzme kendini annesi İnşallah hepimiz sağ Salim alıcaz evlatlarımızı kucağımıza.

Bir şey olmaz kuzum iyidir bebişin merak etme. Ben de az önce hem sinirlendim hem ağladım bir de o siniri yatıştırmak için iş yaptım aferin bana biraz ağrım var uzanıyorum şimdi. İnsan pişman oluyor da durduramadım o an kendimi.

Aynısını bende yaşadım az önce tam tamına anlattığın gibi. Venüs retrosu bugün vurdu galiba bizi :/

Canım hayırdır ne oldu? Şimdi hormonlarımızında etkisiyle çok hassasız ama lütfen aklına kötü şeyler getirme annesi mutlu olursa o daha da mutlu olur

İnşallah dediğin gibidir bişey olmamıştır canım
Ağladıktan sonra rahatladım ardındanda bişey oldu mu korkusu sardı
Amin kuzum inşallah inşallah Rabbime emanetler

Aynısını bende yaşadım az önce tam tamına anlattığın gibi. Venüs retrosu bugün vurdu galiba bizi :/
O an ne yaptığımın farkında da değilim, sinirle hızlıca kalktım mutfağa gittim başladım temizlemeye bittikten sonra napıyorum dedim kendi kendime

İnşallah dediğin gibi iyidir kuzum dajha önce hep şen şakrak mutlu olduğumdan etkilenmesinden korktum
Dediğin gibi ağlayıp rahatladıktan sonra bi ağrım oldu ardından sol kasığımda nabız atması gibi bi atma hissettim bebeğim hareket etti gibi hissettim
Canım hayırdır ne oldu? Şimdi hormonlarımızında etkisiyle çok hassasız ama lütfen aklına kötü şeyler getirme annesi mutlu olursa o daha da mutlu olur
Aklıma takılan bir olay vardı canım
Ağlama krizine girmeme neden oldu
Bebeğime bişey oldu mu korkusu aldı yerini
Rabbim korusun inşallah bişey olmamıştır
Bundan sonra daha dikkatli olucam bebeğim hiç birşeyden önemli değil

Bebeğin mutlu olmanı istiyor canım mesaj göndermiş sana pıtır pıtır :) keşke hep yüksek moralli ve mutlu olsak ama maalesef can sıkıcı şeyler de oluyor kuzum. 9 ay boyunca tabi ki ağladığımız zaman da olacak üzüldüğümüz zaman da :) bir şey olmaz Allah’ın izniyle için rahat olsun :)

Bende öyle hissettim canım anne ben iyiyim sen üzülme demek istedi can parçam
Çok haklısın canım hergün tatlı yenmediği gibi hergünde insan mutlu olamıyor
İnsan hamilelikte daha düşünceli olduğu için sonrasında üzüntü korku yaşıyor
Allah korusun hepimizin evlatlarını

Kızlar Allah razı olsun hepinizden mutluluklarımızı paylaştığımız gibi üzüntülü anımdada destek olduğunuz beni rahatlattığınız için
İyiki varsınız Allah razı olsun
Rabbim evlatlarınızı sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin

Amin inşallah kuzum

Benim bir kızım var cin takviminde erkek rus takviminde erkek ama dr kıza benzetti net olarak 1 ay sonra söylerim. Dedi.artık sağlıklı olsunda cinsiyet önemli değil. Off yarında Dişçiye gidecem şimdiden korku başladı çekecek muhtemelen .hamilelikten önce 2 dolgum vardı birini yaptı gönderdi diğerine sonra gel.dedi ben hamile kaldım resmen disimin yarisi saĺlaniyor.agri yok çok sukur ama yutacam diye korkuyrum. ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…