2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
12+ 2 canım sen?
Canim ben 10+3 gec dollenmeden kaynkli. 3 hafta sonra gel dedi 2 li icin 13+0 oluyorum. benim izin gunlerim de pazartesi 29 ekim e denk gelio sansa 13+3 te filan gitsem cok mu gecikirim. 1 hafta onceki iznimde gitsem 11+6 sastm. Ters zamana denk geldi isle zor oluyo ya hastane 45 dk lik mesafede

Canim ben 10+3 gec dollenmeden kaynkli. 3 hafta sonra gel dedi 2 li icin 13+0 oluyorum. benim izin gunlerim de pazartesi 29 ekim e denk gelio sansa 13+3 te filan gitsem cok mu gecikirim. 1 hafta onceki iznimde gitsem 11+6 sastm. Ters zamana denk geldi isle zor oluyo ya hastane 45 dk lik mesafede

Canım bence çok geç kalmıyor ama 14 haftadan önce gitmen gerekiyor. İstersen yinede doktorunu ara bir sor o daha iyi yönlendirir seni

Hepinize merhaba hanımlar güzel hamisler sayfalar almış başını gitmiş okuyamadım umarım herkes ıyidir,ben biraz rahatsızdım idrar yolu enf olmuşum o da acayip bulantı yaptı kendimden geçtim neyseki çok sukur toparladık,bu arada büyüdük tabii cinsiyet kiz çok büyük bir yüzdeyle ikincinkizm geliyor Allahın izniyle,2 lı test falanda yaptırmadım ult bir sıkıntı yok cok sukur Rabbim esirgesin hepsini sağlıkla kucağımiza alalim ınsallah, hepinize güzel günler dilerim

Bebiş öne geçtiyse geç olabilir de ama o_O

Hepinize merhaba hanımlar güzel hamisler sayfalar almış başını gitmiş okuyamadım umarım herkes ıyidir,ben biraz rahatsızdım idrar yolu enf olmuşum o da acayip bulantı yaptı kendimden geçtim neyseki çok sukur toparladık,bu arada büyüdük tabii cinsiyet kiz çok büyük bir yüzdeyle ikincinkizm geliyor Allahın izniyle,2 lı test falanda yaptırmadım ult bir sıkıntı yok cok sukur Rabbim esirgesin hepsini sağlıkla kucağımiza alalim ınsallah, hepinize güzel günler dilerim
Geçmiş olsun, cinsiyeti de öğrenmişsin sağlıkla gelsin kızın :)

Mrhb arkadaşlar.bu gebeligin disinda baska çocuğu olan arkadaşlardan yardm istiyorum.3.5 yasinda bi kzm var.esimle kolesi olduk.ne derse yapiyorz iyi kotu.ogretmenm ama etute az sayida bi derse giriyrm.bu vakte kadr hep kendim ilglendm.kizm bu aralar iyice simardi.surekli eziyet.meme isteyen cocuklar gibi hep tepemde.arkadaslari ile zaten hemen iyin kuramiyr.krese verdim ordada eziyet aglaya aglaya aldim geri.evde simle de huzrsuzluk oluyo.surekki bi gergin ortam.ya iyice bagircam ya da itip cimcikliycem.laf anlamiyo.dinlemiyo.inat.cok gergin bi hamilelik yasiyorm.tahammul gücüm yok.sonra vicdan azabi yasiyorm.ne yapacagimi sasrdim.

11+6 olan izninde git ,en uygun zaman o gibi duruyo

Slm herkese ! Bende hep Huggies bezini ve islak mendilini kullandim. Isyerinde bir arkadasa bebegi dogana kadar erkek demisler ,2 tane oglu var ,dogum yapti kiz:KK53: tam supriz,bende kizimi erkek hissediyordum,tahminim olmadi kendinizi kaptirmayin tam kesin olana kadar2 :),saglikli olsunlar bebisler yeter,:anneadayı:

Mrhb arkadaşlar.bu gebeligin disinda baska çocuğu olan arkadaşlardan yardm istiyorum.3.5 yasinda bi kzm var.esimle kolesi olduk.ne derse yapiyorz iyi kotu.ogretmenm ama etute az sayida bi derse giriyrm.bu vakte kadr hep kendim ilglendm.kizm bu aralar iyice simardi.surekli eziyet.meme isteyen cocuklar gibi hep tepemde.arkadaslari ile zaten hemen iyin kuramiyr.krese verdim ordada eziyet aglaya aglaya aldim geri.evde simle de huzrsuzluk oluyo.surekki bi gergin ortam.ya iyice bagircam ya da itip cimcikliycem.laf anlamiyo.dinlemiyo.inat.cok gergin bi hamilelik yasiyorm.tahammul gücüm yok.sonra vicdan azabi yasiyorm.ne yapacagimi sasrdim.
Keske krese devam etseydi.butun gun sizinlemi? Mesgul olacagi oyunlar kursaniz, oynasa ,oyun grublarina katilsaniz,enerjisini atsa ,

Sizinle ya da babasıyla kaliteli zaman geçiremiyorsa ilgi çekmek için o şekilde davranıyordur , tüm işinizi gücünüzü bırakıp günde en az bir saat ama sadece oyuna odaklanarak beraber oynayın , size doyunca bu hareketleri de azalacaktır

Canim gunaydin. Bunu bende merak ediyorum doktorum da birsey demedi. Folik asitle progestanim da bitti. Su an kullandigim hic ilac yok. Randevumda uc hafta sonra o zamana kadar napacagim bilmiyorum.
Bence ilaçlarını al ihmal etme.benımde bıtmiştı ben aldım hemen

merhaba benim de 2 yasında bir oğlum var o da bana aşırı düşkün oldu ama gün içerisinde sık sık oyun oynuyoruz benim işim olunca da biraz kendin oyna hemen gelicem gibi kandırmaca yapıyorum ama onun keyfini yapmadan işlerimi yapamıyorum gerçi ben evde olduğum için böyle rahatım çalışan anneye karşı çocukların tutumu daha sert oluyor kreşe devam etseydi aslında zamanla alışabilirdi orda stresini atınca sana rahat verirdi en azından. Allah yardımcın olsun.

X