2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
:) İnşallah iyi haberlerini alırsın.. Kocaman gelecek şimdi gözüne. Benim de 4 gün var heyecanını paylaşıyorum canım güzel haberlerini bekliyoruz..
Teşekkür ederim canım olmuştur inşallah en son 10+5 di gördüğümde onu o zaman bile kocaman gelmişti gözüme

Ben bi makale okumustum canim yabanci kaynaktan, annelerin bulantilarina en buyuk sebep cinsiyet hormonlarinin birden artmasindan oturuymus. Ozellikle cocugun gelisimine gore 10-13 arasi da bebegin cinsiyet hormonlari birden arttigi icin de annenin o donem yine cok bulantilarinin olabileceginden bahsediyordu. Ki ne kadar gec bulanti o kdr iyi bosver :) bak ben 5. haftadan beri hala cekiyorum. Bgn 13+2 yiz ama yine cikardim ornegin.. korkma yani gecer kuzum. Eskiye nazaran yine iyiyim ben de cok sukur.
Guzel bır bılge vermişsın tşkler.aynen benımde azalmadı daha çok arttı ozellıkle bu haftalarda

cinsiyeti belli olan kızlarrrrrrr lütfen şu çin japon rus takvimlerini yapin da dogruluk paylarina bakalim :)
Benim bütün takvimler erkek diyor canm. Hatta eski kadınlar yorum yapıyor ya onlar bile erkek diyor. Ama 13. Haftadayım hiç bi doktor erkek demedi. Erkek olsa derlerdi. 10. Haftada belli olur diyorlar aşağı yukarı cinsiyet. Benim de içime kız doğuyor. O takvimler hep boş yani. Gerçek olan iki bacak arasi:KK66:) az daha sabır öğrenicez:KK66:)

Kızlar selamm. 3. Ay bitiminde demir ilacına başlanıyor değil mi? Folikasit içmiyoruz
Bana doktorum vermedi demir ilacını. Folik asit de kullanma dedi. Ben de daha yeni almistim dedim. Iyi 4. Aya kadar kullan ozaman sonra kes aslinda kullanmak zorunda da diilsin dedi. Ozele gittim.ordaki doktor da kan ilacı al dedi. 16. Haftaya kadar folik asit kullanabilirsin dedi. Başka da bi ilaç vermediler. Herlde doktoruna göre değişiyor

Benim bütün takvimler erkek diyor canm. Hatta eski kadınlar yorum yapıyor ya onlar bile erkek diyor. Ama 13. Haftadayım hiç bi doktor erkek demedi. Erkek olsa derlerdi. 10. Haftada belli olur diyorlar aşağı yukarı cinsiyet. Benim de içime kız doğuyor. O takvimler hep boş yani. Gerçek olan iki bacak arasi:KK66:) az daha sabır öğrenicez:KK66:)
Benim de Çin takvimine göre erkek çıkıyor ama doktor kız ihtimali yüksek dedi, yine de net göremediği için ben bir ay daha bekleyelim öyle netleşsin diyorum ama beklemek ve merak zor :)

Kızlar selamm. 3. Ay bitiminde demir ilacına başlanıyor değil mi? Folikasit içmiyoruz
Selam canım ben epeydir içmiyorum bulantı yapıyor dedim doktor da gebelik öncesi alım daha önemli kullanma dedi başka takviyeler verdi

Kizlar bebisimizin fotosu maşaallah deyin :))) :anneadayı:bu şekilde durdu o yuzden ben hala bilmiyorum cinsiyetini . Doktor kız gibi dedi ama hic emin degilim dedi sizin tahmininiz var mi

Eklentiler

• Screenshot_20181011-125224.png
    Screenshot_20181011-125224.png
    88,2 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
Kızlar 2 gündür bir olaydan dolayı biraz endişeli stresli ve üzüntülüydüm.
İyi görünmeye çalışsamda içten içe korkularım vardı.
Bugünde ağlama krizine girdim,ağladıktan sonra rahatladım ama şimdiki korkumda acaba bebeğime bişey olmuş mudur üzülmüş müdür.
Allahım lütfen bişey olmasın sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin cümlemizin evladını

Kızlar 2 gündür bir olaydan dolayı biraz endişeli stresli ve üzüntülüydüm.
İyi görünmeye çalışsamda içten içe korkularım vardı.
Bugünde ağlama krizine girdim,ağladıktan sonra rahatladım ama şimdiki korkumda acaba bebeğime bişey olmuş mudur üzülmüş müdür.
Allahım lütfen bişey olmasın sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin cümlemizin evladını
Canım korkma bisey olmaz inşallah. Hormonlar tavan ben de bazen çok ağlıyorum. .

X