2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Detaylı temizlik yapmakta zorlanırsın artık kuzum çoğu şeyide kendin yapma eşine hallettir
Şimdiden düzen kur canım kendine bebiş doğunca çok zorluk yaşarsın
Ben beğenmiyorum onun yaptığını Yapmasına yapıyorda benim içime sinmiyor birde başında onu yap bunu yap diye beklemek zorunda kalıyorum Cam sildiriyorum bi onu güzel yapıyor her yere yetişiyor

Maşallah sanada
O günlerde gelecek inşallah rahatlayıp enerjik olcaz hep

Memurluğumu bıraktın keşke sadece ücretsiz izne ayrılsaydınız iki sene.
Yok öğretmen değilim Sgk da memurum bende. Bakıcımızla aynı apartmandaydık geçen seneye kadar. Sağılsun yeri geldi fazla baktı. Gerçi bende ne zaman izne ihtiyacı olsa ayarladım. Şimdi kreş de sıkıntı oldu çıkış saati. Yeniden başlama gibi bir şansınız yok mu.

Burada çok ünlü bir kadın doğum uzmanı canım. Ücreti 250 liraymış. En iyi ultrason cihazı onda varmış.

Ohh canım sefan olsun boşver normalde bende baya boşverdim yemeği temizliği ama hadi bugün değişiklik olsun dedim ama mide bulantıları eşliğinde kötü oldu bu bana yeter bütün hafta yatarım artık
1 gün 1 haftaya bedel oldu desene
Bulantıların biraz azlmadı mı

Bak işte o çok sinir bozucu oluyo
Çünkü biz kendi düzenimize alışıyoruz erkekler üstün körü yapıyolar ondan oluyo tüm bunlar

1 gün 1 haftaya bedel oldu desene
Bulantıların biraz azlmadı mı

Kuzum bir türlü geçmedi ya ağzımda çok tatsızlaşıyor umarım geçer artık.

Canım uzman doktor değil ya perinatoloji yada radyoloji doktoru yapıyomuş

Canım istanbul’ da kadın doğum uzmanları da detaylı ultrasona bakıyor öyle bir ayrım yok belki hastane politikası falandır örneğin koşuyolu medipolde sadece bir kadın doğum doktoruna ikili testi ve detaylı ultrasonu vermişler örneğin benim özele gittiğim doktor kendi de ikili ve detaylı ultrason yapıyor.

Ben de bakıyorum arada. Ocak, şubat, mart annelerinde erkek önde oralara da daldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…