2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Son kez evde yapacagim zaten olmazsa tekrar kadin doguma gidecegim hic boyle olmazdi gecen ayda 8 gun gecikmisti simdi nerdeysr ikinci afetim gelecek
Gebe kalmadan 1 ay once ben 2 hafta arayla adet olmustum ki cok duzenlidir benimki. Pihti gelince. Korkarak acile gitmistim isyerinden cikip yani mevsimseldi olabiliyor. O bitti 2 hafta sonra gene adet oldm yani 2 adet ortasi bi adet daha oldm.

Gebe kalmadan 1 ay once ben 2 hafta arayla adet olmustum ki cok duzenlidir benimki. Pihti gelince. Korkarak acile gitmistim isyerinden cikip yani mevsimseldi olabiliyor. O bitti 2 hafta sonra gene adet oldm yani 2 adet ortasi bi adet daha oldm.

Hmm evrt olabilir cnm sen nerelisin

Yok kabızlık. Yani öyle birşey ki resmen ayıptır söylemesi çiş yapıyorum yaparken bile haala idrar torban doluymuş gibi hissediyorum bitincede haala varmış gibi hissediyorum
Canım idrar yolları enfeksiyonu olabilir misin acaba? Çünkü o zamanda hep tuvaletin varmış gibi oluyor bol bol su iç

Canim o ikili uclu dortlu testler tamamen tarama testi olacak diye birsey yok ense kslinligi normalse sikinti yok demektir sakin amniyosdntez sivisi aldirmayin bnm bi akrabamada risk var sivi aldir femisler oda alfirdi hicbirsey cikmadi ama engelli dogdu sivi aldirdigi icin birakin ne gelirse allahtan

Tedavi edilmedigi surece kana karisirsa evet tehlikeli benimde oyle sorunum var hemde tekrarlayanindan

Anladım ben geçen ay tahlillerim temizdi hatta geçen hafta sonu hastanedeydim yine idrar tahlili yaptırdım ve birşey çıkmadı ya bugün enfeksiyon kaptım ya da üşüttüm

Anladım ben geçen ay tahlillerim temizdi hatta geçen hafta sonu hastanedeydim yine idrar tahlili yaptırdım ve birşey çıkmadı ya bugün enfeksiyon kaptım ya da üşüttüm
Canım korkma bir şey olmaz, devam ederse pazartesi doktora gidersin varsa enfeksiyon gereken tedaviyi uygular. Sen o güne kadar bol su iç idrarla atmaya çalış önlem olarak. Ama üşütmüş olabilirsin ne kadar sıkı da giyinsek ayaktan soğuk alıyoruz herhalde, ben kat kat giyiniyorum yine de buz gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…