2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
YouTube de doktor Kaan Kocatepe var.
İkili test yorumu nasıl yapılır bı örnek üzerinden anlatıyor.
İzleyin isterseniz.

Geçmiş olsn cnm. Allah diğer bebisini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ins. Benim de her hangi bi tahmin yapılmadı ama kız gibi bakalim
Çok saol canım rabbim kimseyi korktuğunu ugratmasin hepimiz sağlıkla alalım bebislerimizi kucagimiza....valla benim için cinsiyet önemli değil kiz olsun erkek olsun fark etmez bı kızım 9 yaşında buda kız olursa ne güzel bacisi olur baci gibisi varmı....

Geçmiş olsun

İkili test için kontrolüm vardı kızlar ense 1cm çıktı çok şükür iyi değerleri. Cinsiyeti de kız gibi duruyor dedi:)d vitamini ve kan ilacı verdi pazartesi folik asiti bırakıp bunlara başlıcam:)fotoğrafını da atayım:)

Eklentiler

• A3D6FD64-7814-45B2-9143-A803126B3CEE.jpeg
    52,2 KB · Görüntüleme: 50
Maşallah canım bende kıza benzettim

Maşallah canım evet sanki kız

Benimde annem geldi iş çıkışı bir çay içmeye şimdi gitti eşimi bekliyorum evde eksikler var markette gitmek için. Kendim gitmek istemiyorum arabayla gitmek daha iyi oluyor

Valla çatlasamda çatlamasamda kakao yağımı aldım ben sürmeyede başladım
Sonradan keşke sürseydim demek istemiyorm Ama taabi bebiş için herşeye okeyiz o ayrı
Ohh iyi yapmışın
Nasıl kullanıyon kakao yağını bende aldım ama daha sürmedim
Sürmüceksem niye aldımsa onuda anlamadım yaa

Çook geçmiş olsun canım dikkat et kendine yanında genelde tuzlu bişeyler bulundur baktın kötü olcak gibisin hemen at ağzına

İkili testte benim 12+4 çıktı ve kesin cinsiyet söylendi. Sizin bebek 12 haftalık, doktorunuz kesin olmasada yorum dahi yapmadımı?
Canıım sen bundan hiç bahsetmedin neymiş cinsiyeti merak ettim nedense içime senin için kız diye doğuyo :)

İlk kalp atışı değil her zaman son adet tarihi esas alınır

İkili testin sonucu negatif pozitif diye yorumlanmaz canım.
Risk değerleri grafikle belirlenir

Ohh iyi yapmışın
Nasıl kullanıyon kakao yağını bende aldım ama daha sürmedim
Sürmüceksem niye aldımsa onuda anlamadım yaa
Göz kararı yedire yedire sürüyorum canım kayısı yağıda aldım onla karıştırıyorum. Doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…