2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canim 11+1 im. Cok moralim bozuldu orda. Doktor tam ense kalinligini soyleyecekti kalbim yerinden cikacakti siktim kendimi sonra 1.2 dedi. O an sevincten aglayacaktim refleks olarak mutluluktan doktorun kolunu tuttum ve cok tsk ederim cok mutlu oldum dedim. Doktor da bayandi. Sonra doktor bana sinirli bir sekilde " kolumu neden tutuyorsun ben senin kolunu tutuyor muyum bir daha boyle birsey yapma " dedi. O an ne diyecegimi sasirdim ozur diledim hic istifini bozmadi. Halbuki ben sadece mutlulugumu paylasmak icin kolunu tutup tsk ettigimde gulumsemesini bekledim korkma demesini bekledim ama nerde. Benim romatizmam var o da kalp kapakcigima vurmustu. Bu yuzden 20 haftada fetal eko yaptir dedi. Baska da yorum yapmadi. Kan sonucum da insallah guzel cikar Rabbim kimsenin emegini bosa cikarmasin.

Nasıl bi insanmış bu kadın allah allah kolunu tutsan ne oluyormuş kibre bak

Evladım biliyorum ama bana ve eşime özel kalsın istiyorum sanki herkes öğrenince birden böyle onu tehlikede görüyorum bilmiyorum garip bir duygu :KK43: korumak istiyorum sadece ben bileyim sadece benim olsun benim özelim eşimle sırrımız olsun
Canım o biraz annelik içgüdüsü ama öyle bişeyi başaramayız,hadi şimdi başardık bunun ilerleyen ayları doğumu var :))

Banada çevremdeki herkes sende erkek annesi tipi var diyor.
1 kişi hariç bütün arkadaşlarım erkek hissediyorum senin için dedi.
Keza burda da erkek hissettiniz benim için.
Meraklaaaaaaaaaa bekliyorum ben birşey hissetmiyorum gibi ama çevremde çok erkek denildiği için erkek olabilir gibime geliyor.
Bana da öyle derlerdi oğlum oldu heheh hatta bi arkadaş 5 kez doğursan 5ide erkek olacak der allahım deli mi ne :deli:

Ben pek inanmam ama annem arkadaşına kahve falı baktırmış erkek bebek görüyorum hanede demiş.
Daha aileme hamile olduğumu söylememiştim.
Bunun muhabbeti geçince bende söyledim ben hamileyim diye:deli:
Etkilendim galiba:confused: Ama gel görelim ki cicili bicili kıyafet, süslü odalar, pembiş aksesuar hayalleri havada uçuşuyor:KK71:

Benimde aklımda onlar var pembii pembiş dantelli incili süsler giysiler. Ama nedense internetten giyai bakınca sadece erkek bebeğe uygun olanlara bakıyorum iç güdülsel mi acaba ? :işsiz:

Canım o biraz annelik içgüdüsü ama öyle bişeyi başaramayız,hadi şimdi başardık bunun ilerleyen ayları doğumu var :))

Aynen öyle biz yurtdışındayız burda sadece benim ailem var eşimin ailesi istanbulda burda kimse yok eşimin ailesinden. Aralık ayında istanbula tatile gidecez önceden almıştık biletleri daha bebiş yokken. Zaten gittiğimde 5bucuk aylık olmuş oluyorum muhtemelen bütün akrabaları öğrenecek o zaman artık o zamana kadar ne kadar saklayabilirsem onu kendime kar sayacam o_O

Benimde aklımda onlar var pembii pembiş dantelli incili süsler giysiler. Ama nedense internetten giyai bakınca sadece erkek bebeğe uygun olanlara bakıyorum iç güdülsel mi acaba ? :işsiz:
Olabilir valla cnm :KK53: Ben ortak şeylere bakıyorum ama kıza kayıyorum hep bakarken istemsiz oluyor:KK45:

Aynen öyle biz yurtdışındayız burda sadece benim ailem var eşimin ailesi istanbulda burda kimse yok eşimin ailesinden. Aralık ayında istanbula tatile gidecez önceden almıştık biletleri daha bebiş yokken. Zaten gittiğimde 5bucuk aylık olmuş oluyorum muhtemelen bütün akrabaları öğrenecek o zaman artık o zamana kadar ne kadar saklayabilirsem onu kendime kar sayacam o_O
Gören herkese büyük şok olur canım 2kişi gönderip 3 kişi olarak geri dönmeniz :)

X