2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ay maşallah bizimki kendini göstermediği için 13.haftada bile öğrenemedik. Bir şey diyeyim mi 9 ay boyunca öğrenemeyenler varmış
Olmaz mı kız sen ne diyon :))
Bizim gibi erken öğrenen kadar göstermeyende çoook bebiş var
Şimdi ultrasonda tek parça bebişi görüyoruz ilerleyen aylarda büyüdüğü içün komple görmemiz zor olcak

Sağlıklı olsunlar da cinsiyeti hiç önemli değil
Ama ben erkek hissediyorum en baştan beri

Canım senin ameliyatın neyden olmuştu daha önce söylediysende hatırlayamadım.
Senin sağda duruyomuş benim minikte solda elime geliyo.
Daha önce yumurta toplamada az bi sıvı birikimim sol tarafta oldu,solum sağıma göre bi tık daha az yumurta üretiyodu en ufak ağrımda solda olunca bendede korku oluyo.
Bazı doktorun kendisi yapıyomuş detaylıyı canım seninki yapmıyo mu,gerçi bende bilmiyorum bizim doktor mu yapıcak yoksa yönlendirmemi yapıcak

Sağlıklı olsunlar da cinsiyeti hiç önemli değil
Ama ben erkek hissediyorum en baştan beri
Herşeyin başı sağlık canım gerisi teferruat Allahın izniyle miniklerimiz sağ salim doğar inşallah.
Bi o his bende olmuyo neden ki yada ben mi kestiremiyom anlamadım gitti

Allam cok guzelllerrr
Valla ben de baktım çok. Lusi nin dediği gibi çok güzel indirim var. Ben pompa aldım sadece şimdilik ama bir ay sonra, cinsiyette belli olursa dayanamam alırım sanırım
Dayan muti
Dün mağazadan çıktım dedim eşime nerdeyse alıyordum diye ee bi pembe bi mavi alsaydın olmayanı hediye verirdik diyor az daha sabredeceuum

Herşeyin başı sağlık canım gerisi teferruat Allahın izniyle miniklerimiz sağ salim doğar inşallah.
Bi o his bende olmuyo neden ki yada ben mi kestiremiyom anlamadım gitti

Bilmiyorum, tedaviden önce bile erkek hissediyordum canım. Eşimle rüyalarımızda hep erkek çocuk görüyorduk. Galiba böyle böyle kendimizi alıştırdık. Dün eşim ultrason görüntüsünü hatırlayınca bile "Oğlum ne tatlıydı ama de mi" diyor :)) Kız olursa büyük şok yaşanır sanırım :))

Cnm rahim karın zarima yapışıktı ayrıldı.
Tüpüm hidroselpens ve bağırsağıma yapışık bağlandı.
Rahim ön yüzünden bir miyom alındı.
Sag tüp olduğu bölümden de kist alındı.
Aaaa bende soldan yumurta veririm en fazla. Senin kide tam tersi :)
Benim sağda cnm dün elimi koydum tespih çekerken karnıma sağda bişey geldi elime şimdi sen yazınca anladım ne olduğunu :)
İkili testte sorun çıkmadı cnm ama damar açıklamasına baktım notch yani çentiklenme + olarak değerlendirilmiş.
24 ve 26 hafta ya kadar düzelebilir herkeste olabilir ama,
Ben kan sulandirici + coraspirin içiyorum gene de tedirginim.
Riske sokacak hiç bir durum içine girmek istemiyorum.
Peritonolog yapsın istiyorum detaylı ultrasonu.
Dün doktor girdi ikili testime,devlette genelde teknisyenler yapar ikili testi. Anlattım durumumu ısrarla sordum bişey varsa söyleyin ben ona göre hareket ederim dedim. Yok çok iyi dedi. E raporda da bunlar yazıyor.
Şu damar dışında hiç bir sorun yok,
İnan ki artık atıcam camdan aşşa kendimi o kadar bunaldım.

Benimki suan 11 aylik oldu oglum azaltiyorum epey ama gece uyaninca emmek istiyor. Doktor beslenmene dikkat ettigin muddetce biraz daha devam edebilirsin demisti bu kontrolde sorucam tekrar bakalim

Uykusu Nasıl peki memede mi uyutuyorsun

Kizlar ben simdi geldim eve. Allah kimseyi zorda kalmadikca hastanelere dusurmesin Doktor toplantidaymis iki saat onun gelmesini bekledim o geldi tam sira bana geldi bu sefer de bebek uygun pozisyonu almadi. Yemek yiyip gel dedi. Tek basima gittim bir yere yemek yedim ustune de cikolata yedim sonra tekrar bakti. Allaha sukur ense kalinligi 1.2 cikti ama boyu biraz kisa cikti. 42.0 mm cikti. Normal sinir 45 mis. Kan aldilar idrar verdim sonuc haftaya cikacak dediler. Kizlar bu ense kalinligi her hafta artiyor mu yoksa sabit mi kaliyor ? Birde boyunun kucuk cikmasi cok sorun yaratiyor mu ? Sanirim testte boyunu da hesap ediyorlarmis

Bende de oluyor arkadaşım özellikle hapşırınca ya da ani kalkınca yatakta dönerken bazen. Hemen geçiyor ama. Çok önemsemiyorum normal bence.

Tedavi gebeliklerinin çoğu erkek bebek oluyo canım.
Eşin rüyasında gördüyse erkektir canım bebiş.
Benim eşimde rüyasında görmüştü oğlan olcak bak gör diyip duruyodu :)
Daha sonrada doktor erkek dedi :)
Kız erkek sağlıklı olsun canım hiç önemli değil

Hehehe süper oluyor ama az daha karnımda duraydı dediğinde olur doğunca başlayacak çile dilinden anlayana kadar da imanımız gevreyecek
Muhtemelen onuda deriz canım :)
Şimdi hep tatlı tatlı düşünüyo ilk gebelikleri olunlar buna bende dahil :))
Mışıl mışıl uyuduğunu emdiğini uslu bi bebek,hiç gazını emmediğini gece uyandığınını düşünmüyoz

Çok geçmiş olsun canım çok zorlu badireler atlatmışsın,çektiğin dertlerin mükafatını Rabbim doğal yoldan nasip etmiş en mutlu kısmı bu canım. Şükür sebebin sadece bu bile olabilir.
Evet canım senin tam tersinmişim bende :))
Daha önceleri göbeğimin altı gergin geliyodu ama aşşa yukarı 1 haftadır falan sol taraf sert ve yumru geliyo elime. Rahim artık karın boşluğuna doğru ilerliyo ya büyük ihtimal onunda etkisi var.
Sana ümitsiz olmak yakışmıyo canım bazen çok şey bilmek insanı fazla strese sokuyo ben çoğu zaman kötü olayları okuyup yorumlamıyorum canım etkileniyorum diye.
Allahın izniyle hiç birşey olmucak canım içini ferah tut buna tüm kalbimle inanıyorum

Canım ense kalınlığının 45 mm olduğunda ölçülmesi gerektiğini söylemişti doktorum 45mmin altındaki ölçümler yanıltıcı olabilir dedi bana.
Birde her bebeğin büyüme hızı bir olmuyo canım nasıl ki her bebek aynı boyda kiloda doğmuyorsa gelişimide bir olmuyo.
Anne baba genlerini taşıyo sonuçta bebek.
Arkadaşım ve eşi iri kafa yapısı büyük kişiler 37+da aldı oğlunu kucağına 4500 kilo 55 cm boy.
Ablam ve eniştem minyon sayılır 39+da aldı oğlunu kucağına 3000 kilo doğdu 1 hafta yoğun bakımda kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…