2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hadi gozun aydin,korkulacak bisey yokmus sevindim ,babasida gormus oldu :) dikkat et yorma kendini dinlen.

Bol bol dinlen canım Sevindim bebişin iyi olmasına

Oglumun hamileliginde ucan kusa bile aglardim.Ama bu hamileligim cok tuhaf.Duygusallik,aglama denen seylerden eser yok.Var mi benim gibi olan.Ota b.ka guluyorum

Kızlar bir bel ağrısı çekiyorum sormayın tam sırtımın orta kısmı diyebilirim çoğu zaman nokta şeklinde bazende orta sırtım komple ağrıyor. Bebeğin ağırlığı asla değil henüz çok küçük ama rahim sinire felan denk geliyor olabilir mi acaba hiç bir şekilde rahatlamıyor ağrısı anca eşim biraz masaj yaparsa iyi gibi oluyor bu durum çok rahatsız ediyor ya

Sağol canım cevap için. Tavsiyelerine uyacağım. Ihlamur limon içtim. Mandalina yiyorum sürekli. İnşallah uzamaz ateş yapmaz. Sağolasın.

Canım bende de oluyor. Ben de hafif bel fıtığı başlangıcı da var, normalde sıkıntı olmuyor ama hamilelikte tam belde bir noktadan başlıyor bacak ve sırtıma yayılıyor. Masaj en güzeli yapacak birşey yok.
Geçmiş olsun

Canım benim de kasıklar, bel sırt ağrıyor. Gerçekten geçen hafta 2 gün işe gittim, ofiste kazık gibi oturUnca daha arttı sanki akşamları işten gelince. Bulantı kusma da yoğunlaşınca rapor verdi doktor. İlk gün dinlenince bile hemen hafifliyor nispeten. Dinlenmek uzanmak gerçekten çok yararlı geliyor. Zaten fark etmişsindir az birşey yapınca, dolanınca insan normal zamanda saatlerce iş yapmış gibi oluyor. Vücut çok hızlı değişime ayak uydurmaya çalışıyor. Yardımcı olmak lazım. Dinlen canım gerekirse hiç bişi yapma.
Geçmiş olsun çok

Cok sukur her sey yolundaymis. Aklimiza en kotusunu getiriyoruz hemen. Annelik basladi

Günaydın kızlar dünden beri kafam çok karıştı geçen hafta benim gittiğim hastanede bir hayat kadını doğum yapmış ve aidsliymis doğumdan sonra anlaşılmış diyorlar ne derece doğrudur bilmiyorum ama herkes değiştir doktorunu canını yolda mi buldun ya bulaşırsa diyorlar ben doktorumu çok seviyorum benim13 senelik doktorum henüz bu konuyu doktoruma konuşmadım acaba gerçek mi yoksa hastaneyi karalamak için felan mi çıktı bu haber bana akıl verin kızlar cuma kontrolum var ne yapacağım bilemiyorum....

Kizlar bir konuda okudum da ikili testlerde hcg degerleri 50 fln cikmis. Nasil oluyor ? Normalde hcg surekli artan bir hormon degil mi ? Sonradan dususe mi geciyor ?

Kizlar bir konuda okudum da ikili testlerde hcg degerleri 50 fln cikmis. Nasil oluyor ? Normalde hcg surekli artan bir hormon degil mi ? Sonradan dususe mi geciyor ?
Günaydın canım
Evet kaçıncı hafta hatırlamıyorum ama düşüşe geçiyor bi noktadan sonra

Günaydın canımmm
Aids kandan tükürükten cinsel ilişkiden bulaşır kadın aidsli bile olsa sana nasıl bulaşsın kadın doğurmuş gitmiş

Günaydın canım
Evet kaçıncı hafta hatırlamıyorum ama düşüşe geçiyor bi noktadan sonra

Gunaydin canim cok saol cvb icin. Cok sasirdim bende saniyordum ki hep yukseliyor sonra duruyor :) Birde sey yazmislar yuksek cikarsa kiz dusuk cikarsa erkek demisler ama sonra bu tezi curutmusler :)

Gunaydin canim cok saol cvb icin. Cok sasirdim bende saniyordum ki hep yukseliyor sonra duruyor :) Birde sey yazmislar yuksek cikarsa kiz dusuk cikarsa erkek demisler ama sonra bu tezi curutmusler :)

Bi dünya tez var da biz yine pipi kuku görene kadar rahat etmiycez heheh neyse ki az kaldı

Günaydın canımmm
Aids kandan tükürükten cinsel ilişkiden bulaşır kadın aidsli bile olsa sana nasıl bulaşsın kadın doğurmuş gitmiş
Nasil bulastigini bende biliyorum canim ama Kullanılan doğum salonu kullanılan aletler o doğuma giren ekip hepsi önemli kafamda deli sorular.....

Günaydın arkadaşlar.dun akşam bende yenı bır şey ogrendım.bebek eğer arı gıbıyse şeklı erkekmiş yuvarlak duruyorsa kızmış.arkadaşın annesi 6 haftalıkken dırek erkek demiş şimdi oğlu olacak.benimkinide gosterdım erkek kesın dedı.her gun bır şey ogrenıyorum:) 8 haftalık goruntusu

Eklentiler

• WP_20180918_003.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 69

Ben ilk basta kizim olsun istiyordum. Hatta ismini de Duru koyacaktik sonra kanamam dusuk riskim vs olunca su an diyorum ki saglikli dogsun da erkek olsun diyorum :) Allah hakkinda hayirlisini versin cnm insallah gonlunden gecen cinsiyette saglikli bir bebegin olur ben hamilelik konularinda yeni oldugum icin cok bilgim yok ama bilen arklar eminim vardir :)

Bu arada bende baktim simdi benimki bildigin uzanmis yatiyor :)

Nasil bulastigini bende biliyorum canim ama Kullanılan doğum salonu kullanılan aletler o doğuma giren ekip hepsi önemli kafamda deli sorular.....

Ben mesela iki buyuk hastaneye gidiyorum bu hastaneler yerlesmis eski hastane. Burda da elbette aidsli birileri vardir ama ben duymadim bu yuzden icini ferah tut. Eminim buyuk hastanelerde bu durum olur sadece bizim haberimiz yok. Sen nerden duydun boyle birsey oldugunu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…