2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tabi aynen her şey çok pahalı. Ben de 1 numara yeni doğan prima bezine baktım.74 liraydı 112 tane cikiomus içinden. En ucuzu oydu kilo ve numara arttıkça fiyatları da artiyodu

Olmaz mi? Her gun acaba iyi mi diye sorular kafamda. Ilk gebeligimde de yasamistm. Hareketlerini hissettikten sonra rahatliyorsun. Onun her hareketinde tekmesinde yuzunde gulucuk olusuyor. 18 19. Haftaya kadar korkumuz surer sonra onu hissedince rahatlarsn sende canim

Burclarindan olabilir mi

Kizlar benden size tavsiye sezaryen olursaniz sakin uyumayin. Cok sey kacirirsiniz. Bebegin cikisiyla aglama sesi onu gormek o kadar tarif edilemez bir duygu ki. Bi de yaniniza geiriyorlar. Ben ameliyat boyu mutluluktan agladm. Epidral oldum ne bel ne bas agrim oldu. Sadece 2 3 kez istfra ettm narkozun etkisiyleymis herkeste olmuyor tabii

Kızlar selam. Birdem akşam vakti grip oldum sanki. Burnum tıkandı ve akıyor. Biraz ateşim de var. Hamileyken hiç grip olmamıştım galiba. Şu an tedirgin oldum. Gribin ya da soğuk algınlığı bebeğe olumsuz bir etkisi var mı? İlaç kullanamamak dışında başka sıkıntı yaratır mı? Grip olanlarınız varsa ilaçsız mı geçirdiniz?
Stres oldum şu an

Ayy ne güzel Kardeşim de böyle pembe puanlı bir zıbın almıştı taa öğrenciyken, hala evlenmediği için saklıyor

Canim dun aksam usuttum bende grip oluyorum sanirim ilk gebeligimde 2 kez olmustum kesinlikle parol disinda ilac vermedi hicbir dr. Atesim de olmustu birinde ama 38i gecmemisti. Surekli alnima su dus filan kontrol altinda tutmaya calismistik esimle ve 3 gun atesli yatmistm. Bitki cayi ic nane limon. Mandalina sik suyunu ic. Limon sik suyunu ic surekli vitaminli seyler tuket. Bende ictm nane limon. Kaynar cayi (lohusa cayi) da gribe iyi gelir bulursan onu dene. Ates 38i gecerse tehlike. Mutlaka hastaneye git 37.5 u gecerse bana sorarsan ins hafif atlatirsin canim

Ha bu arada bebege zarari yok
Sadece yuksek ates bebege zarar veriyor

Slm kizlar , bende acil sezaryan oldum ,Sunni sanci cektim,suyum geldi,ama catim dar oldugu icin,spinal oldu,hicbirsey hissetmedim ,bebegi gorebildim,sadece Yan etkisi titredim Ben ,bebisler saglikla gelsin bence sezeryan da olur,normal dr.kabul ederse sezeryan istiyorum,bu arada burda kimsem yok ilk dogumada kimse gelmedi,buna da kimse gelmez ,ilk bebegi olanlar hic korkmasinlar,annelik icdugusuyle en dogrusu kararlari verirsiniz .

Bende pko yok canım evet ilk düşüğüm benim bana 2 ay dedi dikkat et hamile kalma düşük yapabilirsin yine dedi doktor canım

İnş cnm bebisin iyidir korkma..Çok geçmiş olsun hayırlı haberlerle dönersin inş. .AMIN

İnşallah sorun yoktur canım ikiniz de iyi olun

Canım Allah yardımcın olsun, doktorla görüşünce bize de yaz.

Allah sizi ve bebeğinizi korusun ıns.

Geçmiş olsun canım inşallah kötü bişey yoktur haber ver bizede Allah yardımcın olsun

BellaCiao canim nasilsin bebis nasil
Neyin varmis

Insaallah onemli bisey yoktur

Canim naptin, yaticam seni merak ettim oyle bir okumus cikmistim. Ins kotu bir sey yoktur haber ver lutfen. Dualarim sizinle.

Cok gecmis olsun, insallah bebis iyidir,seni birakmaz annesi ,

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar.

İyiyiz allaha şükür minniğim de çok çok iyi zıplıyordu babası ilk kez gördü çok duygulandı gözleri doldu. Rahmim genişliyormuş ondan çok ağrım varmış bazıları hafif sancılı geçiyormuş bazıları çok sancalı. Dinlenmem lazım.

Ama herşey yolundaymış çok rahatladım

Tabiki destek olmalari gerekir canim ama dogumdan korkma o bebegini kucagina aldigin zaman Agri aci hepsi geciyor yeniden dogmus gibi oluyorsun kacinci dogum olursa olsun hepsi birbirinden farkli oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…