2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
O kadar çabuk uyanıyor muyuz? Bu çok iyi. Biraz fazla soru sorucam ama. :) Peki ayıldıktan sonra odaya ne zaman alıyorlar?
Ben hemen geldim kendime.
Ayılır ayılmaz aldılar odaya hatta tam kedime gelmemiştim ama denileni anlıyordum :) odaya getirenlerden biri havada baloncuklar uçacak ama yarım saate geçer demişti. Cidden öyle oldu ve yarım saat sonra arkadaşımla telefonda konuşuyordum:)

Koku hassasiyeti kadar iğrenç birşey yok.
Ki her zaman Benim midem sağlam derdim ama ev içinde öğüre öğüre gezmekten canım çıkıyor. Bu gidişle evi köyü kapatıp anama gidicem
İsyan etmek gibi olmasın ama durum bu malesef bir gün iyi bir gün felaketim

Allah kolaylık versin. Umarım biran önce geçer bu günler.

Kizlar yaaa bu hamilelik bende asiri unutanlik yapti
Misir patlatayim dedim onu da ocakta unutmusum tencere yanmis mutfak ve ev duman icinde Esimle yatak odasinda oturuyoruz ev girilecek gibi degil her yer is duman nasil unuttum ben onu ya Komur olmus tencere

Bilmiyorum cnm Dr bana öyle dedi en güzeli epidural bebeğini de görürsün dedi bazıları evet baş ağrısı bel ağrısı yapıyor diyorlar ama bende olmadı etrafimdada duymadim

Canım bendede aynı durum var.. benimki tüp bebek. Sürekli aklımda sürekli beynimi kazınıyor her agrım oldugunda her tuvalete gittiğimde ner öksürdürğümde aklıma kötü kötü şeyler geliyor. Allahım yardım etsin hepimize

Ben yanımda şampuanla geziyorum evde pis kokan bisey olursa.hemen onu kokluyorum , parfüm de ağır geliyor cunku

Kızlar bugün eşimle avm ye gezmeye gittik. E bebek mağazasını gördüm. Eşime sadece bi bakalim ne ne fiyat bi araştıralım dedim. Gezerken sarı bi zıbın gördüm 15 liraydı. Cok erken biliyorum ama içimden almak geldi. Minicikti çok güzeldi. Dayanamadım aldım bende

İyi yapmışsın canım, iyi günlerde sağlıkla giymek nasip olsun inşallah bebeğine :)

Sağlıklı güzel günlerde giysin inşallah , biz de bugün gezerken bez fiyatlarına bakalım dedik o ne öyle ağzım açık kaldı 4 yaşında bir kızım var 2 yaşındayken bezi bırakmıştık ,yani yaklaşık 2 yıldır haberimiz yok fiyatlardan , uçmuş resmen :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…