2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım aradan yıllar geçiyor ama o korku geçmiyor şu devirde. Şimdi karnındayken bişey olmasından korkuyorsun, doğuyor ona bişey olmasından korkuyorsun. Korkuyorsunda korkuyorsun. Ben günlerdir deliksiz uyumuyorum. Geçen hafta hastaydı ve ateşi çıkıyordu kızımın. Acaba gene çıkar mı diye korkudan gece sürekli ateşine bakıyorum. Yolda giderken elini Sımsıkı tutuyorum hadi kaçırırlarsa diye acayip paranoyayım kızım konusunda

Canım kızın nasıl oldu geçti mi ateşi

Gerçekten öyle :) Nisan olarak tanıdığım çocuklarda hep usluydu inşallah bizim bebelerde öyle uslu başlı olacaklar
Nisan bebekleri evet uslu ama çok agliyorlar. Sulu gözler benim oğlum öyle.beni hiç yrmadi ama acaip sulu göz bı çocuk saniyeler içinde gözünden akı yaşı görseniz şaşar kalırsınız.ablamin kızından Nisan bebeğinde oda aynı ve acaip gururlular.kizdigim zaman bebekliğinden buyana hemen küser ve kendi istemediği sürece de yanınıza gelmez.acaip akıllı bebekler oluyorlar

Cnm takma daha çok duyacaksin böyle şeyleri herkesin doğumu kendine özel.kimisi bağırarak doğurur kimisi tek ikinmada.annenin sana bu şekil davranması saçma olmuş kendi başında da geçmiş sonuçta kimseyi takma hamileliğinin tadını çıkar bunları düşünmen için çok erken.aglama sakın zor olsa millet pes peşe doğuruyor niye birdahada anne olmak istesin.yavrunu kucağına aldığında hepsini unutuyorsun dünyanın en güzel seyi annelik ve o ilk buluşma.erkeklerin askerlik hikayesi kadınlarında doğum hikayesi bitmez.

Yok daha önce kaybım olmadı. Bu ilk gebeliğim, 4 yıldır bekliyordum. NormLde çok pozitifim ama kafama ara ara kötü senaryolar geliyor oturup ağlıyorum.
Inş bisi olmaz. Atın bu düşünceleri kafanızdan bence rahat olun. Benim ilki düşük oldu bunda biraz korktum psikolojik bi tarih oldu bana eski düşük haftam. Onu geçince bi rahatladim şimdi de diyorum.resmen 3 aylik olduk allahın izni ile bundan snra bisicik olmaz ins

Kızlar dogumdan korkmayın. Hatta normal doğum yapacaklar epidural nirmal doğum yapın hicbirsey duymuyorsun z sadece ikiniyorsun.ben çok istedim normal doğum malesef son günümde sezeryan oldum çok korkuyordum.ameliyat tan soğuk odada nasıl dayanacam felan hatta beni uyutunca dedim dr.belden uyuşturdu öbür türlü bebeğe narkoz geçiyor dedi ve zor uyanıyorsun dedi ben tabi çok korktuğum icin ara ara uyudum.belden iğneyi inanin duymadım sadece psikolojik olarak çok korktum akşam da ayağa kalktım yürüdüm korkacak kadar değil. Ama yine sezeryan olacam hiç birşey olmadığını biliyorum ama korkum yine var.hep olacak sezeryan değil ameliyat lafı beni korkutuyor hastanede ameliyathane ye giden hasta görsem hüngür hüngür Ağlıyorum Allah yardımcımiz olsun sağlıklı şekilde bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip etsin Rabbim.

Canım sen mayıs annesi misin? :)

Çok sağolun yazdıklarınız iyi geldi.
ilk gebeliğim ama büyük ihtimalle bende sezeryan olacağım, çatım darmış ve taaa şimdiden çok korkuyorum.
Allah kolaylık versin hepimize..

Çok sağolun yazdıklarınız iyi geldi.
ilk gebeliğim ama büyük ihtimalle bende sezeryan olacağım, çatım darmış ve taaa şimdiden çok korkuyorum.
Allah kolaylık versin hepimize..
Ben samsunda yaşıyorum samsunda ameliyathane e eşimi yada ne bilim sevdiğim birini yanıma alsalar korkmam ama burda öyle birşey yok sanatçılar sokabilir yanlarına eşlerine..keşke bizde sokabilsek tek olmadığımızı düşünürsek korkmam heraldeolmayacak birseyi kafamda kuruyorum işte.çok çok 40 dakika suruyor işte acida yok.ama odana geldiğinde yavrunu kucağına aldığında herseyi unutuyorsun

Beni komple uyuttular ama çocuğa narkoz geçse yapmazlar böyle bence. Eşimin dediğine göre ben ameliyathaneye girmişim 5 dk sonra kızımı getirmişler eşime. Yani hemen alıyorlar narkoz geçmeden çocuğa. Hatta eşim bir bebek getirildiği ni görmüş ama bizimki yeni girdi bu bizim değildir diye oralı olmamış soyadını söyleyince şaşırmış. Hemencecikte kendime geldim. Dörde beş kala ameliyata aldılar. Kızım 4 de eşime verilmiş bende 4 buçukta kendimdeydim. Gerçi bende bu defa epidural istiyorum ama çok baş ağrısı yapıyor diyorlar. Sende oldu mu baş ağrısı?

O kadar çabuk uyanıyor muyuz? Bu çok iyi. Biraz fazla soru sorucam ama. :) Peki ayıldıktan sonra odaya ne zaman alıyorlar?

Kızlar ben normal doğum yaptim, hem minyon biriyim hem de.cok korkak panik biriyim, ben yaptıysam herkes yapar, bir yerime bisey batsa abartırım dayanamam acısına, akşam 10 'da başlayan doğumum ertesi gün akşam 4 te mutlu sonla bitti, ama doğuma girmeden once nefes eğitimi sart, bol enerji ve kas kuvveti lazim, yürüyüşü bırakmayın son ana kadar yatarsanız biraz kuvvetsiz kalirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…