2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tadını çıkar tatlım. İlklerin heyecanı çok ama çok farklı. İkincide sıradana bağlıyor insan ilki kadar heyecan yapmıyor. Şuan önünde uzun bir zaman dilimi var gibi gelsede doğumdan sonra hamileliği özlüyorsun.. :KK200:
Onu hep söylüyorlar da dediğin gibi çok zaman varmış gibi geliyor şimdi :) sağlıkla kucağımıza alırız inşallah hepimiz :KK200:

Benim de aynı cnm. 2 kere kustum bu zamana kadar. Bulanti aksamlari son 2 haftadir az az oluyor. Az yiyorum o yüzden 1 kilo vermişim bende. Aliriz ıns bu aydan sonra herlde:KK66:
Benimki de eskiye göre az yemekten herhalde:) sağlıkları yerinde olsun da bebeklerimizin geçer bunlar :)

Kanamam oldu geçen perşembe doktor önlem amaçlı verdi. Birde pruluton iğne. Fitil demedi hap olarak dediği için mecbur böyle içiyorum ve mahvolurum. Baş ağrısı başladı bile yarım saate ben Pert:))
Gözümden kaçmış muhtemelen canım şuan nasılsın.
Ağızdan alındığı zaman yan etkisi çok oluyo canım,fitil olarakta kullanabilirsin.
Ne kadar süre kullancan daha biliyomusun.
Çok geçmiş olsun kuzum

Ben :) 52 ile hamile kaldım şuan 51 im. Ama pantolonlar olmuyor valla bu işten bişey anlamadım .
Benim de pantolonlar olmuyor da bel kalınlaşıyormuş ondan herhalde hiç göbek yok çünkü her zamanki gibiyim :) hatta 1 tane hamile pantolonu ve eşofman aldım arada giyiyorum :KK48:

Merhaba, ben bugün ikili test için doktoruma gittim. Ense kalınlığı 2.5 ml çıktı, istenen değerin bir tık üstünde dedi, cuma günü sonuçları alıcam. Yaptıran yaptırmayan bir çok arkadaşımdan da gördüğüm bu testler güvenilirliği olmayan testler. Cuma günü fetal dna testi yaptırmaya karar verdim (nifty - harmony veya triscreen ) bu testler yüzde 99 sonuç veriyor ve diğer tarama testlerinin stresini yaşamak istemiyorum.
Bu testi yaptıran oldu mu acaba? 10. Haftadan sonra yapılabiliyormuş.
Bugün folik asiti bıraktım. Ferrum, omepa k2 ve elevit verdi doktorum. 12. Hafta sonrası bu vitaminleri sizlere de verdiler mi? Hepsi çok geldi gözüme gereksiz kilo almak istemem :anneadayı:

hamileliğimizin en iyi zamanları endişe ile geçiyor...peki bu testler hakkında fiyat bilgisi aldınız mı?

:) tekim sanıyordum sevindim
17 temmuzda oldu canım bahçeci de remzi abalı dr um senin ne zaman oldu
Yok canım grupta 2-3 arkadaş daha var tüp bebek :)
25 temmuzda oldu 3.gün embriyosu canım.
Doğum tarihini 3 nisan olarak girersen 13+0 görünür tüple uyumlu gider :KK66:

Gözümden kaçmış muhtemelen canım şuan nasılsın.
Ağızdan alındığı zaman yan etkisi çok oluyo canım,fitil olarakta kullanabilirsin.
Ne kadar süre kullancan daha biliyomusun.
Çok geçmiş olsun kuzum
Sağol canım . Kanama yok artık ama kasık ağrısı yorulunca oluyor. Doktor hap olarak kullan dedi o yüzden doktora danışmadan fitil olarak kullanmak istemiyorum. Cuma günü kontrolüm var. Bırakadabilirz duruma göre devam da edebiliriz dedi. Bakalım ne diyecek Cuma günü:)
Benim de pantolonlar olmuyor da bel kalınlaşıyormuş ondan herhalde hiç göbek yok çünkü her zamanki gibiyim :) hatta 1 tane hamile pantolonu ve eşofman aldım arada giyiyorum :KK48:
Bende bu hafta hep eşofman giydim rahat rahat ohhh :))

Yok canım grupta 2-3 arkadaş daha var tüp bebek :)
25 temmuzda oldu 3.gün embriyosu canım.
Doğum tarihini 3 nisan olarak girersen 13+0 görünür tüple uyumlu gider :KK66:
Allah kolaylık versin canım bizimki biraz daha stresli oluyor tekrar düzenliyeyim canım sağol takvimi

Bizim mide bulantımiz gün boyu sürüyor anlamadım gitti kızıma hamileyken sadece sabahları olup geçerdi ama bunlarda ikiz diye mi acaba bu kadar fazla bulantim göğüs haasiyetimde hala devam ediyor bugün sabah karın ağrısıyla uyandım ama şuan geçti daha rahatım inşallah cektigimiz bunca sıkıntının hepsi geçecek sağ salim kucagimiza aldığımızda miniklerimizi....
Canım ikizler tek yumurtamı çift yumurta mı belli oldu mu :))

Sağol canım . Kanama yok artık ama kasık ağrısı yorulunca oluyor. Doktor hap olarak kullan dedi o yüzden doktora danışmadan fitil olarak kullanmak istemiyorum. Cuma günü kontrolüm var. Bırakadabilirz duruma göre devam da edebiliriz dedi. Bakalım ne diyecek Cuma günü:)

Bende bu hafta hep eşofman giydim rahat rahat ohhh :))
İzinde olmanın avantajları :))

X