2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın:)
Bende kızımı göndermedim bugün kreşe. Grip iyice ilerledi. Öksürük ve burun akıntısı arttı. Okula gidip başka çocuklara geçirmesin dedik. En azından ben evdeyken gitmesin. Haftaya işe başlayınca mecbur gidecek :KK43: inşallah bana geçmez. Kahvaltıdan sonra ıhlamur yaptım içirdim mandalina verdim şimdi de muz istedi onu yiyor. Vitamine boğacam çocuğu bugün :KK45:
oy kuzum benim kiyamam, iyilesir insallah iyice. Kresw gondermemekle iyi etmissiniz. Bizimkiler kocaman oldugu halde okullar maalesef mikrop yuvasi. Ben de okula gittigim icin toparlayamiyorum sanirim :/ meyve en guzeli. Sifa olsun kuzuya.

oy kuzum benim kiyamam, iyilesir insallah iyice. Kresw gondermemekle iyi etmissiniz. Bizimkiler kocaman oldugu halde okullar maalesef mikrop yuvasi. Ben de okula gittigim icin toparlayamiyorum sanirim :/ meyve en guzeli. Sifa olsun kuzuya.
Sağol canım.
Evet ya ondan zor oluyordur. Okullar sonuçta bir sürü öğrencinin ve hastalığın bulunduğu yerler. Bol bol meyve tüket. Kızılcık suyu hamilelere çok faydalıymış bulabilirsen yapıp içebilirsin. Ben kızıma yapıyorum, bende nasiplenicem.

:KK16:
Kızlar galiba bugün folik asit ve kan sulandırıcı içmeyi unuttum. Emin de olamıyorum. Sabah evden telaşla çıktığım için. Unuttuysam bir şey olur mu? :110:
Canım ben de kullanıyorum kan sulandırıcı ; mutlaka içmelisin , içtiğine emin olamıyorsan örneğin 1 hap mı içiyorsun günde bari hapın yarısını iç ve bir daha unutmamaya çalış. Bir kereden bir şey olmaz inşallah bundan önce hep düzenli içtiysen. Folik asit de içmiş olsan bile tekrar içmenin zararı olmaz çünkü fazlasını idrarla atıyor vücut

Günaydın herkese. :KK200:

Sizinde belirtileriniz gidip geliyor mu ? Mide bulantım kesildi. Sadece yemek yaparken bulanıyor. Ve göğüslerimde ağrı da azaldı bunlar normal mi ?
Bir gün bulamıyor bir gün bulanmıyor hiç belli olmuyor. Bugün bi nebze daha iyiyim. Öğlen olmadan kendimi hazır iyi hissediyorken yemeğimi yaptım. Belli olmaz çünkü az sonra başlayabilir :KK43:

Sizinde belirtileriniz gidip geliyor mu ? Mide bulantım kesildi. Sadece yemek yaparken bulanıyor. Ve göğüslerimde ağrı da azaldı bunlar normal mi ?
Doğum tarihimiz aynı görünüyor :) bulantı bende de bir geliyor bir gidiyor. Ve 2-3 gündür göğüs ağrım azaldı, özellikle bugün

Merhaba ; listeye beni de ekleyebilir misiniz :anneadayı:
Yaş 28
Boy: 1,55
Başlangıç kilo: 48
Hastane : Central Hospital
İlk bebek

Benim meme hassasiyetim sadece ilk zamanlardı sonradan geçti ama büyüyorlar :bicak: mide bulantım da her an olabiliyor gündüz rahatım diyorum akşamları mahvediyor 1 saat iyiyim diyorum 2 saat mahvediyor değişken yani :)

Benim meme hassasiyetim sadece ilk zamanlardı sonradan geçti ama büyüyorlar :bicak: mide bulantım da her an olabiliyor gündüz rahatım diyorum akşamları mahvediyor 1 saat iyiyim diyorum 2 saat mahvediyor değişken yani :)

Tedirgin olacak bişey yok. Ne güzel geçiyor bulantılar :)

Değişken olabiliyor tabi kızlar.bundan önce 1 düşük yaşadığım için bu gebelikte korkuyorum. Her ne kadar olumlu düşünmeye çalışsamda tadını çıkarmaya çalışsamda en ufak bir durumda sorular şelale oluyor :))

X