2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim 28 haziran 5+6 oluyor bugün.
Benim düzensizlik vardı adetimde o yüzden pek hatırlayamıyorum cumartesi gittiğimde beta 8000 çıktı haftaya pazartesi de kalp atışı için gidicem heyecanlıyım tuhaf bir şekilde biraz ağrım oluyor endişeleniyorum halbuki 2. Hamileligim

Kızlar sizde sol ya da sağda kasik ağrısı ya fa biraz değişik ağrı oluyor mu? Ya da yatakta dönerken falan. Tek tarafli mi ağrınız? Yoksa hicbiryeriniz ağrımıyor mu?
Benim kasıklarımda ağrı oluyor, tek taraflı değil, kasıklarım belim ağrıyormuş gibi

Hadi ya gerçekten mi gözün aydın kan de Geri kaçtı canim bende kan vercem değer düşük çıkar diye çok korkuyorum
Benim 2 gun kala 149 cikmsti canm ama tabi kisiden kisiye degisr kmseyle karsilastrma degerlerini yoksa gunler gecmek bilmez.. bide cok kafana takma durmadan gidip kan verme.. ben bi 2 gun kala vermstm sonra da 8 gun sonra vermstm bdha hic kan vermedm.. stres cok etkiliyo cnku

Kızlar maalesef ben aranızdan ayrılıyorum.
Pazar 32 olan değerim bugün <5 altı olmuş. Gene kimyasal gebelik sanırım. Yoruldum ben artık.

Pazar 32 olan değerim bugün <5 altı olmuş. Gene kimyasal gebelik sanırım. Yoruldum ben artık.
Canim hayirlisi olsn illaki gelcgi bi zaman vardr bebeginin yoruldm deyip psikolojini etkileme bol bol dua et rabbim nasip eder insallah sana da

Canim hayirlisi olsn illaki gelcgi bi zaman vardr bebeginin yoruldm deyip psikolojini etkileme bol bol dua et rabbim nasip eder insallah sana da

Değer düşmüş artık bir bebek yoktur muhtemelen.

Bu üçüncü kimyasal gebelik oldu.

Kızlar merhaba bugun keseyi gördüm bebeği ve kalp atışı için 2 hafta sonra gel ddi.kaç haftalık oldgunu sormayı unuttum ultrason kağıdında yazıyormu kaç haftalık oldgu yada bebek göründükten sonra mı belşi olur haftası

Kızlar adetimden iki gün önceki değerim 350 ve adet olmam gereken tarihte 1950 çıktı sizce de çok fark yok mu? 2 katı olması gerekmez miydi?

Rabbim hayirlisini verir tatlimm stres yapma akişa birak uzulme her seyvyoluna girecektir

Kızlar adetimden iki gün önceki değerim 350 ve adet olmam gereken tarihte 1950 çıktı sizce de çok fark yok mu? 2 katı olması gerekmez miydi?

Adetime iki gun kala 147 adet olmam gereken gun ise 458 cikti degerim.
Doktor muhtemelen erken döllenme diyecektir tam iki kati olmuyor sekil-A-

Canım hayırlısı olsun. Allah herşeyi kararlamış kendini yıpratma sakın. En yakın zamanda sağlıkla olur inşAllah.
Benimde kayıp gebeliğim hep lekeli geçmişti. Adetim 8 gün geçti hiç leke yoktu. Psikolojik sürekli wc de peçeteye bakıyordum bugün biraz koyulu renk geldi gözüme o kadar üzüldüm ki bi an yine aynı şeyler olur sa diye. rabbim bilir inşAllah hepimize hayırlısını versin.

Merhaba kizlar.henuz doktora gitmedim sizinde sizinde ilk testinizde ikinci cizgi cok belirgin cikti mi yoksa hafif silik gibi miydi sizinde cok agrilariniz oluyor mu kasik kisminda veya karın kisminda ve icten ice cok korkuyorum cok streslendim gece uykularim kaciyor gececek mi acaba bu ruh hali

Merhabalar
Ben de 5. haftamdayım. İki kez test yaptım pozitif çıktı. Sanırım hamileyim Dr gideceğim. Darısı isteyen herkese inşallah

Eklentiler

• 363E9448-1267-43C8-9784-ED0F7211B61C.jpeg
    26 KB · Görüntüleme: 52

Kasık ağrılarım var. Test resmimi paylaştım. Geçicidir bence. Stres yapma.

Çoooookkk belirgindi okadar ki acaba en son adetim adet değil de üstüne göme miydi dedim ilk zamanlar adet oldum olucam sancılarım vardı ama geçti şimdi

Merhabalar
Ben de 5. haftamdayım. İki kez test yaptım pozitif çıktı. Sanırım hamileyim Dr gideceğim. Darısı isteyen herkese inşallah
Hayırlı olsun canım aramıza hoşgeldin allah hepimizin bebişine sağlık versin hayırla doğmasını nasip etsin inşallah

“Hayırlı olsun canım aramıza hoşgeldin allah hepimizin bebişine sağlık versin hayırla doğmasını nasip etsin inşallah[/QUOTE .!.:
Teşekkürler Amin. Dr gitmeden insan inanamıyor sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…