2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ablamin da yas farki 5 her seyi unutmusum cok rahattim simdi cok zorlanicam deyip duruyor bebek her turlu zor alah dagina gore kar verir diyor artik hehe napalim cekecegiz
Evet sağlıklı olsunlar da çekeriz Allah’ın izniyle.
Gece uykuları en çok korkutan şeydi ilkinde ücretsiz izin almadım iş yerinde biz seni idare ederiz dediler. Ama yine de sıkıntılı geçti sabaha işe gidecek olmayı bilmek çok stresliydi benim için Allah nasip ederse bu sefer almak istiyorum.
Merhaba kızlar ben de varım :) sat 24 haziran 6+2 olmasi gerekiyo fakat doktor geç yumurtlamissin 5 haftalık görünüyor buna göre takip edicez dedi keseyi de gördük bugün çok sukur
Merhaba hoşgeldin :) hayırlı olsun inŞAllah

Benim de 9 yaşında bir kızım var kardeşi olduğunda 10 yaşında olacak. 2 kere kürtaj olmak zorunda kaldım bu gebeliğimden önce. 2017 şubat ve 2017 ekimde. İnşaallah bu sefer her şey yolunda bir şekilde bebeğimi kucağıma alacağım Allahın izniyle. Ve herkes için bu duam
İnşAllah bu kez sağ Salim kavuşuruz yavrularımıza. Sonra burda kardeş kavgası derdine düşeriz:))

Kızlar sizde sol ya da sağda kasik ağrısı ya fa biraz değişik ağrı oluyor mu? Ya da yatakta dönerken falan. Tek tarafli mi ağrınız? Yoksa hicbiryeriniz ağrımıyor mu?

Kızlar sizde sol ya da sağda kasik ağrısı ya fa biraz değişik ağrı oluyor mu? Ya da yatakta dönerken falan. Tek tarafli mi ağrınız? Yoksa hicbiryeriniz ağrımıyor mu?
Bende de oluyor bugün özellikle sağ kasık tarafında ağrı gibi geldi gitti.

Haydi bismillahirrahmanirrahim inşallah hayırlısıyla isteyen herkese rabbim nasip etsin ben mart annesi olmayı istiyordum nasip olmadı tam yumurtlama dönemindeyim baktım nisan anneleri yok ben açıyım dedim belki nisan anneleri için çok erken ama o heycani birlikte yaşayıp bekleriz daha çabuk geçer diye açmak istedim isteyen herkese inşallah üğrlu gelir
Bende bugün teste pozitif çıktı henüz doktora gitmedim tabii inş bi aksilik olmaz umarım herkes için:)

53AC9341-4683-4ACA-87C5-B7A5B0024187.jpeg Günaydın herkese az önce yaptım değerim 39 du pazartesi sanırım yükselmiş çizgi bayağı koyulaştı çok mutlu oldum Allah herkese nasip etsin bu mutluluğu nisan annesi olacağım inşallah

Eki Görüntüle 2177259 Günaydın herkese az önce yaptım değerim 39 du pazartesi sanırım yükselmiş çizgi bayağı koyulaştı çok mutlu oldum Allah herkese nasip etsin bu mutluluğu nisan annesi olacağım inşallah

Günaydın canım. Maşallah Gözün Aydın :nazar::nazar:
Insan ne kadar mutlu oluyor değil mi koyulastikca.
Pazartesi kaçıncı gündü canım.

Dua edin arkadaşlar bugün bende kan vermeye gideceğim inşallah artmıştır. Gece adet sancısı yaşadım korktum.

Günaydınlarr
Bende bugün teste pozitif çıktı henüz doktora gitmedim tabii inş bi aksilik olmaz umarım herkes için:)
Hayırlı olsun canm hoşgeldin.
Eki Görüntüle 2177259 Günaydın herkese az önce yaptım değerim 39 du pazartesi sanırım yükselmiş çizgi bayağı koyulaştı çok mutlu oldum Allah herkese nasip etsin bu mutluluğu nisan annesi olacağım inşallah
maşAllah Allah sağ Salim görmeyi nasip etsin. Gözün aydın:)

Dua edin arkadaşlar bugün bende kan vermeye gideceğim inşallah artmıştır. Gece adet sancısı yaşadım korktum.
Hadi inşAllah güzel haberlerle gelirsin. Adet olcak gibi oluyor ilk zaman. Sonuç çıkınca yaz hemen:)

pazartesi reglime 3 vardı yumurtlamadan sonraki 11.gündü canım sağolasın aynen değer düşecek diye korktum biraz bi kaç kişinin düşmüştü buralarda ama içim rahatladı şükür inşallah sağlıkla sıhhatle kucağımıza alırız cümlemiz :KK200: bu arada dün ben de kasık ağrısı yaşadım ama adetteki gibi değildi

X