2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Oh ne güzel yapmışsın canım. İyi hatırlattın bende ölçü alayım
Bende niyetliyim bugün akşam yürüyüş yapıcam iftar sonrası
Bu ramazan bari kilo almasam Akşam sadece bi pinçik yemeyi düşünüyorum. (Yemeklere saldırdı)

Kuzum aç karnına yapılmaz hem susarsın hem de enerjin olmaz ben oruçlu olsam asla yapamam ayrıca oruçluyken hiçbir şeyi affetmem yerim

Ay ben de disari cikacaktim ama ne mumkun yine osurup aglama nobetleri var bizimkinin

Ben dealayim olcu bari :/

Sarılık olanlar şekerli su ne ölcüde ve sıklıkta verdiniz?
Ben hic vermedim cnm.

Canım en iyisi jiletle hafifçe alabildiğini al. Dikkat edersen hiçbirşey olmaz.
Bu konuda sıkıntısı olan tek sen değilsindir, doktorlar alışıktır.
Utanma. Altıüstü bir kıl, herkesde olan birşey.
Yalnız sana tavsiyem 5 gün daha bekle. Bu 40 dedikleri şey hakikaten doğru.
Belki toparlanır geçer

Ben de dışarda ne yapacağız diye düşünüyorum
Emzirme önlüğü rahat olur mu emin olamıyorum
Benim koca memelerle nasıl olacak merak ediyorum

İnstagramda bandu puset örtüsü var, aynı zamanda emzirme önlüğü olarak da kullanılıyormuş, genelde yorumlar güzel ama emin olup alamadım

Oğlumda SapSimplex kullanıyordum, dr.a danışın isterseniz, inanılmaz güzel bir damla...
Canım, benim baby değişik sesler çıkarıyor uyurken sizin ki gibi, uyandı mı diye bakıyorum gayet uyku modunda, alışacağız muhakkak seslere :)
Harika haftalar uygulamasını bende indirdim telefona, memnunum. Ve atak haftasını atlattık çok şükür :) Teşekkürler bilgilendirme için...
Canım ebebek uygulamasını indir istersen, orada poşet dışında da ürünler vardı yanlış anımsamıyorsam...Online siparişte verebiliyorsun bu arada, 2-3 günde elinde oluyor...
Bahsettiğiniz belki düğüm yeri olabilir, orası oldukça ağrı yapabiliyor ama yine de Dr.un bakması gerekir sanırım. İltihap tarzı akıntın yoksa bir problem yoktur sanırım...

Bu Leslie nedir? Bende bakayım netten...Kilolarla benim de başım dertte :/ Havalar ısınmasın diye dua ediyorum çünkü baya takıntılıyım bu anlamda

Pelinin çayını aldım, onu deneyeceğim yarın sabahtan itibaren, dışında yürüyüş bandı var ama kaç kere çıktım acaba :))

Kızlar bebeğim 3 haftalık 120 ml biberon veriyordum ama sanki bugün yetmiyor. 150ml çıkarsam çokmu acaba

Kayınvalideme aldırdım canım teşekkür ederim

Leslie de youtube da videoları var canım amerikalı fitness çı ama tempoli yürüyüş videoları var ve çok etkili hamile kalmadan yapıyordum çok inceltiyor tavsiye ederim

leslie diye bir antrenorun evde tempolu yürüyüş videoları var canım cokeglenceli sıkıcı değil 1 mil 2 mil 3 mil fitness seviyene göre birinden başlıyorsun, bu arada pelinin çayi nedir?

Kızlar böyle bir şey mümkün mü ya
Benim kız meme tutmayı unuttu

Memeyi tam kavrayamıyor, ucunu birazcık tutup cuk cuk sesler çıkararak emmeye çalışıyor ama meme tam ağzına girmediği için ememiyor

İki gündür bu şekilde ve bu nedenle göğüslerim tam boşalmıyor, sürekli dolu ve sert hissediyorum

Kardeşim emzik ve biberonu hiç verme bir süre dedi
Ben hastayken sürekli biberon verdiler
Acaba biberona alıştığı için mi meme tutmayı unuttu

Biberona alışmış olabilir
Ama memen dolu ve sertse onu da tutmak istemezlermiş kuzum. Memelerini bi boşaltıp dene olmadı.

Biberona alışmış olabilir
Ama memen dolu ve sertse onu da tutmak istemezlermiş kuzum. Memelerini bi boşaltıp dene olmadı.

Dün sağdım ama yine tutamadı
Sanırım biberonu tuttuğu gibi memeyi tutmaya çalışıyor canım

Önceden memeyi çekerdim ağzında tutardı gelmezdi
Şimdi çekiyorum hemen geliyor, demek ki tam kavrayamıyor tutamıyor

İnşallah düzelir ya

Canımmbenimde 38. Günüm o dediğn yer benimde azda olsa agrıyor. Biraz daha sabır geçer yakında, ya acaba iltihap mı kaptı sonradan geldi aklıma

Kuzum ısrarla ver o zaman biberonun rahatlığına alışmış çünkü bildiği şeyi unutmaz kuzucuk emme içgüdüsü anne karnında başlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…