2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Eşim grip olmuş sabahtan beri yatıyor, Rüzgar hem aşı oldu hem gaz sancısı var, huysuz. Ayağımda şuan sallıyorum.
Bir lokma yemek ve ekmek yok evde. Hadi ben yapamadım bebekle sen bari canını dişine takıp kalk.
Eşime çok kızgınım, ben lohusalık geçirdim birde lohusalıkta grip atlattım.
Bu kadar yayılmadım valla kocaman adamın nazından geçilmiyor. Ayıp ya

Son düzenleme:
Ah erkeklerin gribi maşallah yani.
Burunları aksa yatak döşek oluyorlar öyle triplere giriyorlar..
Dışardan söyleyin canım yemeği bu seferlik.
Kendine dikkat et sende havalar bi değişik sende yine hastalık alma.
Eşlere de biraz empati diliyorum

Slm kizlar hepatit b asimizi olduk geldik.doktor geceleri birak uyudugu kadar uyusun uyandirma dedi.hem kizim hem bebek arabasiyla basadebildim :).
Bende bunu anlamıyorum ya asm’deki ebe artık uykusu düzene girecek gece kaç saat uyursa uyusun uyandırma dedi o sırada doktor yanımızdaydı çıkarken odama gelin dedi. Neyse gittik odasına sakın uyandırmamazlık yapma daha çok küçük ilk 3 ay 3 saatte bir beslenmesi gerekiyor dedi. Aynısını diğer 2 doktorumuz da söyledi. Neye inanacağımızı şaşırdık

O kadar mı asitli olıyor salyası canım her bebek için mi geçerli bu durum

O zaman demek ki Allah yardım ediyormuş yokluktan aç kalmasın diye çok büyük kurban olduğum Rabbim
Ah canım benim sipariş ver dışarıdan aç kalma bak halsiz kalırsın.
Ben de o konuda tedirgin oluyorum. Başlarda 3 saatti şimdi de 4 saati kesinlikle geçirmiyorum.

kanadali35 . Canım baya alakasız ama birşey soracağım eskiden how i meet your mother diye bir dizi vardı orada bi bölümde kanadalıların çok kibar olduğu söylenmişti öyle mi gerçekten?

Daha önce de söylemiştim ya canım 4 saate kadar acıkmazmış aslında doktorlar öyle dedi. Ebe diyor ki 7-8 saat bile uyusa uyandırma benimki tek meme emiyor sonra uyuyor ben ondan tedirgin oluyorum doyuyor mu acaba diye

Maşallah canım İpek kızına☺ bizim pek gülmemiz yok tek tük gülüyor devamlı gaz sancısından bende babası gibi inatçı diyorum tüm gün çatık kaş geziyoruz,ütü bascam senin kaşlarına annen gibi güler yüzlü ol diyorum

Eşin yardımcı olup ilgileniyor canım buda senin için çok büyük bir şans gerçekten. Kimisi hiç oralı bile olmuyor. Bazen kızım çok ağladımı aklıma sizler geliyosunuz Allah yardımcınız olsun

Bir haftadır dışarıdan yiyoruz kuzum valla. Yine söyledik mecburen. Bana göre hava hoş valla beyfendi parasını saçsın lokantalara.
15 dk baksa bebeğe ben yaparım yemek ama yok işte çok halsizmiş.
Aynen kuzum burnu aksa ölüyor

Ah keşke baksa hiç uyumuyor mu kuzum fırsat vermiyor sanırım rüzgar beyde sana. Bu şekilde yıpranırsın ya keşke böyle olmasaydı.
En kısa zamanda iyileşir inşallah eşin belki nazından kurtulur. Doktora gitsin ikna ette daha çabuk iyileştir en azından.

Ben hicccccc uyandirmamaktan yanayim bizimki yarim saatte bir yada bir saatte bir uyandigi icin sarhos ediyor bizi. Sabah 9 dan beri uyanik mesela su an çıldırmak üzereyim. popusu yataga degdigi anda ciyakliyor. esim devraldi nöbeti. gece de böyle gececek diye korkudan bi hal oldum.

kilo alimi iyi dedi oyuzden uyusun dedi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…