2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben emzirirken giremiyorum

Her türlü girerim diyorsun helal olsun sana

Ben her fırsata uyuyorum valla
İlk zamanlar ilk fırsatta uyumak istiyor insan daha sonra alışıyosun
Molfix yenidoğanın 2 numarası var ona geçtim rahat ettim
2 numara kaç kilo ağırlığında canım
Senin bebiş kaç kilo ☺
Canım anladığım kadarıyla her bezin kilo aralığı farklı heralde.
Bende 2den 1 paket alsam mı yoksa direk 3e mi geçsem diye sizlere sorayım dedim ☺

@melekci çok gelmiş geçmiş olsun. Dikkat et canım kendine 3 günlük dünya bu kadar herşeyi kafana takma. Dünü yaşadık bugünümüz bile belli değilken boşver yarını

Yalniz zor oluyordur Allah yardmcn olsun cnm

Kızlar bugün aşıya gidez kızımla ve ilk kez yalnız çıkacağız Özellikle ben istedim yalnız olmayı çünkü artık bunu yapmam lazımdı puset değil de ana kucağını takınca ağır oluyor o biraz zorlayacak

M muttervonmarienkaefer teşekkürler canım siz çocuk doktorunuzu belirlediniz mi?

Canım dediğim bezi ben de yeni keşfettim. Organiklerin içinde en uygun fiyatlısı ve bence en iyisi.
Anne sütüne alerji o gün yediğin bir şeyden oluyor. Patlıcan yemiştim belki ondan oldu. Neyseki 2 günde geçti. Ben alışsın diye her şeyi yiyorum. Bazıları egzama vs olunca alerji yapabilecek şeyleri yememeye başlıyor. Başta süt ve süt ürünleri...

Bugaboo bee araba aldık kızım oturmadı sattık mima xari aldık. Şimdi sattığıma pişmanım. Evin içinde bile kullanıyorduk. Mima Harika ama evin içine sığmıyor. Sanki BMW 4x4 kendisi

İyiki aldım: alt değiştirme ünitesi
Keşke almasaydım: 0-1 ay kıyafetler. 1-2 kere giyebildik

masallah ya . bizimki gunde 3 saat toplasan uyumuyor. Bak bu saat oldu hala gözleri açık bagira bagira agliyor. artik çaresiz hissediyorum.
canım benim yöntemi dene. Yatarken yanına al, yan yatsın, karnını iyice sana yasla sıcacık ısınsın. Öyle emzir, uyuyun, sırtını dairesel hareketlerle sev, üstteki bacağını karnına it... böyle gazı çıkarıyor. Olmazsa gaz masajı yap, yüz üstü yatır sonra kaldır altını aç o zaman da yapabilir. Çok gazı olunca 38-39 derece sıcak suyla karnını ve aşağısını yıka, zeytinyağı ile masaj yap.

En iyisini yapmışsınız canım bizim tecrübesizlikten 1 numarayla başladık 2yle başlasak olucakmış
Yok canım çok değil az az var. Her altını açtığımda zeytinyağı ile siliyorum geçiyor gibi oldu yinede bugün asmye gidicem bir ilaç yazdırayım olmazsa. Evde hazırda dursun.
Maşallah canım baya tontik olmuş senin oğluş mama meme şeklinde gidiyosunuz demi?
Mamayı 1 aydan sonra mı bırakcan
Günaydın kızlar❤
Hangi gaz damlasını kullanıyorsunuz?
Bio olan varya hep gerisini unutıyom damlanın işte onu
Günaydın kızlar bir sorum olacak.emzirmeye başlar başlamaz diğer göğsüm kendiliğinden sızlamaua ve akmaya başlıyor.hafif bi sızı değil ama rahatsz edici bir sızı.sizdede oluyor mu?
Evet canım sütün fazla geliyor artık biran önce boşalmak istiyor. Sağım yapıyorken sağdığım göğsümle diğeride aynı anda akardı az bir akmada olmazdı. Bende altına biberonu koyardım boşa akmasın diye ☺

ilerleyen günlerde mi oluyor acaba? benim su an icin hic akma sizma olmuyor
Canım senin daha çok yeni anca anca akmaya çoğalmaya başlar. Günde 10 defa atlet değiştirirsin sonra
Ayıp olmazsa fiyatı ne kadar canım internetten mi sipariş verdin ?
Bende çoğu şeyi tüketmek istiyorum alışması açısından yanlız şu 1-2 aylık süreçten sonra :)

9ay canım tam emin değilim ama senin tüp bebek miydi? Yoksa ben başka birisiyle mi karıştırıyorum

Ya kızlar benim hiç akmıyo Sütüm ,bi yerde okumuştum doğrumu bilmiyorum süt akıp akmaması göğüs ucuyla alakalıymış

ay ins cnm ya :) dolsun taşsın . daha 5 günlüğüz

Emzirirken nasil yazıyorsunuz ? Süper anneler sizi
ben bir harfi bi saate giremiyorum
evet internetten aldım. İthal. 42 tanesi 68 tl.
9ay canım tam emin değilim ama senin tüp bebek miydi? Yoksa ben başka birisiyle mi karıştırıyorum
evet canım doğru :)
Ya kızlar benim hiç akmıyo Sütüm ,bi yerde okumuştum doğrumu bilmiyorum süt akıp akmaması göğüs ucuyla alakalıymış
Evet sütle alakası yok yapısal bir şey

Günaydın canım, bende de oluyor.
Birini emzirirken diğer göğsüne de süt iniyor. :) Bu normal ve iyi birşey.
Benimde oluyor canim diger göğsüm hemen akiyor
Benimde öyle canım.. Diğeri de sızlar ve akar. Bazen göğüs pedinden de çıktığı oluyor
Ay herşeye korkuyorum bi sorun var sanıyorum.normal oldğunu öğrenince içim rahatlıyor sağoln kızlar
Baya idare eder canım 2 numara sizi o zaman :)
2 numaramız 3-6 kilo canım 3 numara 4-9 kilo

Doktornuz mutlaka bi tane önerir canım ben onu bildiği için aldım
Emzirirken nasil yazıyorsunuz ? Süper anneler sizi
ben bir harfi bi saate giremiyorum
Mümkün değil yazamam bi elimle kafasını diğeriyle vücudunu tutuyorum. Yapanlara helal olsunnn
Bilmiyorum ki naparız....çok şükür sütüm var ama göğsüm her zaman dolu olmuyor. Bi de metoş gerçekten iştahlı bi çocuk. Önce Mama sayısı 2 idi sonra 3 e çıkardım. Bazen 4 kez verdiğim oluyor. Yani doymuyor mecburen veriyorum. Ancak ek gıdaya geçince rahatlarım. Bakalım prş kontrol var doktorumuz ne önerecek

Eğer uykusu karnını doyurmaya engel olmuyorsa bırak uyusun canım ne güzel işte, uyuyarak büyüyecek. Benimki gaz sancisiyla ortalığı ayağa kaldırıyor biraz uyursa bayram ediyoruz

Ay 3 gündür kabızlık yaşıyoruz, hiç bu kadar uzun süre kakasini yapmadığı olmamıştı
Doktoruna mesaj attım kansuk fitil al yarim kullan dedi. Bu fitili kullanan var mı kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…