2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar gecenin bu saati anca gelebildim. 3 gündür geceyle gündüz birbirine karıştı. :) ve tam 3 gecedir hic uyuyamadim. Etiketlediklerinizi okuyabildim ama alintilayamadim hepinize cok teşekkür ediyorum.
Kizima cok şükür kavusabildik :) kontrole gittiğim gün suyu neredeyse hic kalmamış dediler acil yatış verdiler. Sonra doğumhane bölümüne geçtik . Muayene kontrol derken bir yarim saat gecti sonra, vajinadan bir ilac verdiler .Ben daha beklemiyorum tabi, hic sanci yok açılma yok. Diyorum ertesi sabaha anca çıkarım :) hatta bizimkileri eve göndermişler.
Neyse bir iki saat gecti agri falan hala yok.Sonra bir anda bir geldi. hersey bir saat içinde oldu. ben böyle birşey bilmiyorum . Hizlica beni catala atıp üstüme ciktilar✌
Sonra kızım geldi.Persembe gecesi 12.30 da bizim fındık doğdu. Beni epey diktiler tabi yarim saatten fazla sürdü. 5 dikis diyorlar ama inanmıyorum. :) ayaga kalkip adim atarken canimdan can gidiyor. özellikle popo bölgesine dogru yayilan acınin tarifi yok.
Benim hikayemde böyle oldu kizlar. Gercekten cok merak edip sizlere sorup duruyordum .Herkesin apayri tabi ama bende yaşamış oldum. Ve coookk şükrediyorum geride kaldığı için.

Benim son haftalarda sizin emzirme muhabbetleriniz başlamıştı ama o zaman istifade edememiştim. Artik geriye dönüp, ara ara bakabilirim :)
Aç kurt olarak tabir ettiğim bir kızım var ki doymak bilmiyor kızlar. ben yetip yetmediğimi hala pek anlayamıyorum. O emerken ,malesef ağlayıp çığlık atıyorum. Göğüs uclarimdan neredeyse kan geliyor cok yaralıyım. krem aldik sürmeye basladim ama henüz etki edemedi sanırım

Gecmis olsun canim ve gozun aydin.seninde birden gelişmiş her sey.sukur kızına bir sey olmamis.gogsun kotu olmus canim ins duzelir.arada cok ağlıyorsa doymuyor olabilir ama çekerken luk luk diye ses geliyorsa sut gittiğini anlarsin canim
Bebiş nasil peki kime benziyor.kg felan nasil iyi mi

Elbette girecektir kuzucum allah baska dert vermesin

Kızlar bebeğiniz emerken sinirli böyle sanki memeyle kavga eder gibi emiyomu ,aslında doyduğunu düşünüyorum ama karnı tok emmek istiyo süt gelince de hâliyle tok olduğu için mi sinirleniyo yoksa aç mı
Valla bnm ki bunu doktorun yaninda yapti memeye degil ama eline yapti ki yarim saat olmustu besleyeli direkt bu cocuk ac dedi..
benim ki de memeyle hep bir sacas halinde. Tok olsa da memeyi istiyor ve savasiyor. Ama bence sut az geliyor diye sinirleniyir ya da gaz sorunundan.. her cicuk fa bir degil ki kuzum

Anladigim gruptaki normal dogumlarin cogu baya zorlu gecti. Ama neyse ki hepiniz iyisiniz sonunda onemli olan bu. Ins acilariniz bir an once gecer

Canim ilk etapta hepimiz oyle olduk. Bol bol nemlendir acik tut hatta. Ben kalkabda kullandim baya fayda etti. Ben ikk baslar emzirirken yeri tekmeliyirdum.
Ama gecti cok sukur..

Canim dun kontrolum vardi doktor artik eldiven takma dokunarak öğrensin dedi ve nerede takmayın dedi.tirnaklari kestik cizmiyor artik.bizden bir tik kalin giyinmeleri gerekiyor.ben tek kat gitdiriyorum dünden beri.kalin giyindiklerinde hemrn isilik oluyorlar

İyiyim çok şükür canım gazmen kızımka uğraşıyorum emziliği bilinçli vermiyorum canım . Sen nasılsın İpek nasıl çok mu kucakcı
Anlattıkların kilo alımından anladım canım çocuğun problemi emmek değil gaz. Aç olan çocuk uyumaz hiç susmadan saatlerce ağlar.
Gazlı çocuk devamlı hareket halindedir kıvranır yöntemine göre masajla sakinleşir.
Karnı çok şiş olur ayaklar toplu,birde gazlı bebek emerken basar çığlığı emmek istediğinden değil gazını çıkartman için. O an bilki ağızdan geğirmesi gerek. Bunları kendi kızımda gözlemledim canım. Beyaz ses ayrıca çocuğun yapması gerekeni unutturup kısır döngüye sokuyor.
Damla şurup bunlar anlık çözümler canım en büyük çözüm sabır kendini öyle avut.2 saat gerekirse 3 saat aç bırak bir öğünde ama o süre zarfında devamlı masaj yapın 2-3 kişi birden dönüşümlü yapınki tek zor olur mide rahatlayıp boşalsın. Baktın çok ağlayıp durmuyo yüzüne üfle. Birde canım açık havaya çıkar mümkünse hergün ziyanı yok 10dk dursun bol oksijen almış olur

Benim doğumum hariç doğumun 2.günü hamile kalıp tekrar normal doğurmayı düşündüm

Günaydın kızlar 2 cocuk ama bunun huyu suyu farklı çözemedim henüz.
Bugün 4 günümüz kafamız hala siyah mukus gibi
Uyandırmasam 4 saat uyuyacak akşam
Uyandırmak için yarım saat uğraştım baygın gibi yatıyor
Zar zor uyandı 15 dk olmadan bıraktı etmeyi gene uyudu
Sizce bunlar normal mi
İlk hafta kaç CC içmeli bugün pompa ile bi denicem

Benim doğumum hariç doğumun 2.günü hamile kalıp tekrar normal doğurmayı düşündüm
Bazı insanlar anne olmayı ve cok cocugu sever ya sende onlardan birisin bence
Gunaydim canim.bizimde oyleydi zorla uyanduriyorduk hatta utanmıyordu.30 35 cc yetiyor ilk haftalarda

Bende sezeryandan çıkınca LoveAndMarriage tembihledim sakın sezeryan olma berbat hissediyorum diye
Sırf bir sonraki ssvd olsun diye 2 sene beklemeye bile kararlıydım fakat burda yaptıran yokmuş doktorlar kabul etmiyormuş. Kısmet yine kesilicem

Esim bazen bu bizim cocugumiz mu diyor.bazen insan inanamıyor olduğuna.
Annemler kucagima alisir diye cok uyardılar dinlemedim hic.anne kucağında sevgiyle büyüyen bebeklerin boyu bile daha uzun oluyormuş.masallah benimki genede hic kucağa alışmadı.o kadar uykucuki gecen kalça ultrasonu çekildi o sırada bile uyanmadı.doktor bile ne uykucu bu diyor

Nasılsın canim.bende normal dogumdan sonra sezaryan olsaydim keske dedim ama ağrılar gecince o düşüncede geciyor.agriyor mu sezaryan yerin

Canım garmastan Pomad al

Nasılsın canim.bende normal dogumdan sonra sezaryan olsaydim keske dedim ama ağrılar gecince o düşüncede geciyor.agriyor mu sezaryan yerin
İyiyim kuzum ara sıra hala oluyor ağrılar.
Ameliyatlıyız sonuçta hareketler bile Kısıtlı.
Kesi olsada normal doğum daha iyidir sanki ya. Bilmiyorum bana ağır geldi sezeryan olmak. Gerçi her iki Doğum şeklininde kendine göre zorlukları var.

Aman masallah de kuzum

Him evet herkes kbl etmiyor. Bnm ssvd ihtimalim de yok sanirim. Bebek kanala giremedikten sonra doktor bulsan ne care
Ama her dogumun kendine gore zorlugu var kuzum ya. Hepsi belli bir sure suruyor. Orn bn normal dogum olsaydim simdi birde hemoroid cikti ikisi bir mahvolurdum. Kabiz olmadigim halde ruhumu teslim ediyorum wc de.

Doğru kuzum ikisininde zorlukları var
Normal olsaydı belki de ona tövbe diyip keşke sezeryan olsaydım diyecektim Ama dedikleri gibi geçiyor unutuluyor. Yoksa millet yapar mıydı 2. 3. hatta 4. Yü
Geçmiş olsun bu arada kuzum

Gözün aydın canım bebeğiniz hayırlı uğurlu olsun.göğüs kremi düzenli kullan hemencik geçecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…