2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Oww canim fena yukselmis. Dikkat et kendine. Biz bildigin gibi cnm. Ayniyiz. Uykusuz ve mizmiz :)

beni soranlar olmus❤❤❤
anca geldim kizlar.
Bi kosu dogurup geldim
özlemişim sizi
Ohh hayirli olsun canimmm :)) gozunuz aydinn

Kızlar iyi akşamlar.bir sorum var sezaryen olan arkadaşlara.benim dikiş yerim değilde göbeğim acıyor derimin altı.sizlerdede var mı acaba
Canim benm baslarda vardi. Gobegim cok aciyordu dokunamiyordum. Sordugumda olabilir demisti doktorum. Suan gecti ama. 21 gun oldu. Benim de sag gogsumun altinda sertlik var. Karna dogru kisimda onu algilayamiyorum

İnatçı bebişler :)
Biri demişti çok eskiden yine önceden Nisan ayında doğum yapmış arkadaşımızdı. Nisan bebişleri biraz sulu göz oluyor ama kolay bebişler diye. Minnoşlar dünyaya, siz anneliğe alışmaya çalışıyorsunuz düzene girecek inşallah kuzum

Bende aynı durumdayım ya az önce kakasını yapamadı sıkıntı çekiyor yavrum diye ağladım.

Ayyy bende de var göbek yağlarım açıyo dokunamıyorum
Sağolun kızlar cevaplarınız için 24 gün oldu başlarda vardı sonra bi ara azaldı bu 2 gündür daha çok ağrımaya başladı oturup kalkarken.sizlerdede varmış telaş yapmim o zaman

Kızlar bebeğiniz emerken sinirli böyle sanki memeyle kavga eder gibi emiyomu ,aslında doyduğunu düşünüyorum ama karnı tok emmek istiyo süt gelince de hâliyle tok olduğu için mi sinirleniyo yoksa aç mı
Ayy bizdede var o acıkıyor ilk memeyi alınca sinirli sinirli arıyor alıyor ağzına çıkarıyor geri iki üç defa yapıyor.bence kuruyken almak istwmiyor iyice ıslatıp emdiğini düşünüyorum.ilkte az az geliyor ya onu güzelce içiyor sonra süt fazla akmaya başladığında yoruluyor herhalde kavga ede ede içiyor çok aktığında yutkunamıyor o yüzden çıkarıp bir daha alıyor ağzına.sürekli böyle devam ediyor

Bizim ki de şöyle günn içinde 1_2 saat uyanık duruyo o zaman emziriyorum yarım saat sonra yıne emmek istiyo aranıyo veriyorum bu sefer kavga ediyo ,şimdi bu bebek aç mı da öyle yapıyo yoksa tok da meme emmek istiyo o yüzden mi kavga edıyo

cnm inek sutu derken süt ve süt ürünü ne geliyosa aklına mayonezden tut cipsteki peynir altı suyuna na varana kasar kaç defa kaka yapıyor ve nasıldı kaka mukuslu veya kanalımı burnu dolumu yoksa tıkalı gibi nefes aliyor ama temizleyince birşey yok mu

Son düzenleme:
Canım iste nefes alıyor ama tıkalı gibi. Hirilti oluyor. Annem bi kere burun temizleyici ile çekti biraz bisiler geldi ama sanirim iyice temizlenmedi ben her gün hazır pastorize edilmiş süt iciyrm. Şuanda önceki hafta gibi sulu kakasi yok. Gün-de 5 6 kez kaka yapıyor .

Canım hatta kakasini daha önce grupta paylaşmıştım ben. Kanlı diil. Sarı sulu civikti. Geçen haftam şimdi düzeldi
Yine sarı ama o kadar sulu diil. Taneleri de var

Canım nasılsın? Sende özlettin kendini bebiş uyuyunca yaz bize de Emzik veriyor musun canım? Emzik alsa ipek oyalanacak da şimdi kucaksız olmuyor maaşesef
Kızlar iyi akşamlar.bir sorum var sezaryen olan arkadaşlara.benim dikiş yerim değilde göbeğim acıyor derimin altı.sizlerdede var mı acaba

Canım benim göbeğim ilk andan itibaren acıyor hatta şuan bi tık hafifledi bugün duş alırken lifledim normalde onu bile yapamıyordum dikişlerim de kaynıyor sanırım arada sancı yapıyor hemşire sızlar demişti doktorun verdiği kremi sürüyorum bakalım ne kadar iz kalacak

Canım her bebek farklıdır ama benimki kavga eder gibi hışımla içtiği zaman ben aç olduğunu düşünüyorum çünkü eğer 2 saati geçmişse uykusu uyandığında bi hışımla yapışıyor memeye homurdana homurdana emiyor.bana çok acıkmış gibi geliyor o an

Benimde en baştan beri ağrıyordu bir ara hafifledi şimdi dahada çok ağrıyor.bende ameliyat izlerini tamamen yok eden bir krem kullanıyorum.bakalım işe yarıyor mu gerçekten.senin kullandığın kremin adı ne canım

Dermatix canım sen hangisini kullanıyorsun?

Bende aynı durumdayım ya az önce kakasını yapamadı sıkıntı çekiyor yavrum diye ağladım.
Sulu göz olduk iyi mi
Kuzum uykusunda karnına masaj yap çok faydasını götürsün uyanınca
Kızlar bebeğiniz emerken sinirli böyle sanki memeyle kavga eder gibi emiyomu ,aslında doyduğunu düşünüyorum ama karnı tok emmek istiyo süt gelince de hâliyle tok olduğu için mi sinirleniyo yoksa aç mı
Bunu karnı tok gazı olunca yapıyor benim kız ☺

Aynı şeyleri yaşıyoruz canım. Hep tilki uykusunda, mahvolduk valla.
Konuşuyorum, seviyorum, ninni fısıldıyorum, elimden geleni yapıyorum ama en fazla 5 dk ilgileniyor. Tekrar huysuzlanıyor.
Beyaz sesi bırakayım o zaman, hiç araştırmamıştım. Söylediğin iyi oldu.
Gaz için; damla kullanıyoruz, masaj yapıyorum ama çok inatcı bir sancısı var.

Ben diyecektim acaba süt alerjisi mi var diye sen yazmışın zaten. Geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…