2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canim puseti sevdiyse bunu da sever bence. Mantik ayni cunku. Bizimki ikisinde de misil misil uyuyor 🙏🏻

Kuzum ne iyi ettinnn 😍 yoklugun cok farkediyor kuzum. Gecmis olsun dikkat et kendine bol bol meyve ye 🥰
İnan sen diyince farkettim kendimi baya boşladım meyve falan hakgetire :) Karın doysun gerisi mühim değil gibi ama yanlış yapmışım dikkat edicem 🙈 Senelerdir ilk defa 38.7 Ateş gördüm baya yusufladım :)
Siz nasılsınız bakiyimm💕

Bizim düzenimiz çok değişik. Daha doğrusu bir düzenimiz yok. Sen iyi tutturmuşsun canım.
İlk 1 ay hergün düzenli birkaç kez kaka çiş yapıyordu şimdi 2 günde bir kaka yapıyor bol çiş var.
Çok huylu alıngan bir bebeğim var. Hep kucakta zaten, bıraktığın an mızıldanıyor. Doğduğundan beri zor uyutuyorum. Hiç 2 saatten fazla uyuduğunu görmedim. O da çok nadir. 15 dk uyuyup 2 saat bakınıyor. Beyaz sesle, klasik müzikle uyutuyorum. Kapattığın yada sallamadığın an uyanıyor. Kalabalığı hiç sevmiyor eve birkaç kişi gelse; kucaklarına almamalarına rağmen tüm gün huysuzlanıyor. Uzun uzun yazdım bilerek. Önerin varsa bekliyorum canım.
Bizimde düzenimiz tam oturmuş değil canım ama artık ufak tefek hareketlerinden gözlemleyebiliyorum.
Kakayı hergün yapmıyorsa gazı çok kuzum mümkün mertebe emmeyi ihtiyaç hariçinde vermemeye çalış. Baktın çok ağlıyor yüzüne üfle sakinleşene kadar konuş laf anlat inanki çok güzel dinliyorlar.
Gelelim ikinci konuyo beyaz gürültüyü tamamen çıkar hayatından. Bende senin gibi beyaz gürültü ve fön makinesinin sesinde uyutuyordum düzenli kaka yapan çocuk yapmaz oldu gazını çıkaramaz oldu. Çocuklarda otizmi tetikliyormuş arkadaşım7n doktoru dedi. Aynı anlattığın şekil benim kızımda ne zamanki gazını çıkarıp karnı tam doyup yattı o zaman 2 saat uyur yoksa 10 dk tilki uykusunda tüm gün. En büyük problem gaz canım,çocuk aslında emmek istemiyor çoğu zaman gazdan ağlıyor sen sanıyorsun ki aç emmek istiyor ama değil

Çok teşekkür ederim kuzum bin şükür bu günlerimize kavuştuk kuzumla. Hala inanamıyorum bazen saatlerce izliyorum 🤗
Vuslat hanım nasıl oldu alışabildiniz mi birbirinize
Hergün ayrı dua ediyorum kuzum bugünleri görebildik çok şükür diye ☺
Rabbim cümle kuluna nasip etsin inşallah :dua:
Alıştık çok şükür canım kuzum annesini özlemiş bol bol göğsümde uyumak istiyor 😇
Kucağa alışır diyenlere şunu söylüyorum 9 ay karnımda 9ayda kucağımda taşımışım çok mu 😍💗

Aslında yalnız olmak iyi çünkü ev kalabalık olunca vallahi iş bitmiyor yemek dayanmıyor her gün çamaşır bulaşık mak çalışıyor. 1 gün arayla süpürmek gerekiyor. Lavabo tuvalet temizlemekten helak oldum ya.. Ama şu an mecburen böyle olmak zorunda. Hem de eylül ayına kadar :)
Aynen canım az insan az iş çabuk alışma evresi ohh miss diyorum 😂
Nasılsınız kızlar?
Biz iyiyiz canım sen nasılsın ☺

Kızlar oturdum ağladım diyenlerden biride ben oldum :KK43:
Gecen eşimle banyo ettirdik baya suyu sevdi diye mıtlu oldum. Gecen günde belden aşşasını yine yıkarken mutlu oldu. Bugün cesaret edip kendim yıkadım su sıcak geldi çocuk çığlık çığlığa ağladı korkudan üstüme bile işedi aldım göğsüme yatırıp sakinleştirdim dil döke döke yıkadım. Eli bile kavlanmış sıcak sudan :KK43:
1 saattir göğsümde uyutuyorum yavrum hala içini çekerek uyuyor ben nasıl böyle bir hata yaptım

Gecen eşimle banyo ettirdik baya suyu sevdi diye mıtlu oldum. Gecen günde belden aşşasını yine yıkarken mutlu oldu. Bugün cesaret edip kendim yıkadım su sıcak geldi çocuk çığlık çığlığa ağladı korkudan üstüme bile işedi aldım göğsüme yatırıp sakinleştirdim dil döke döke yıkadım. Eli bile kavlanmış sıcak sudan :KK43:
1 saattir göğsümde uyutuyorum yavrum hala içini çekerek uyuyor ben nasıl böyle bir hata yaptım
Ah kuzum😔
Boşluğuna geldi sanırım kuzum 😔
Kıyamam yavruşa 😔

merhaba kızlar bizim oğlan anne sütüne geçince tekrar ishal oldu mukuslu vede burnu tıkalı nefesini zor alıyor gibiydi başka bir doktora daha gittik kaka tahlili temiz cikti burnunu da aspratorle temizlediler çok birşey çıkmadı doktor inek sutu alerjisi ne bağladı bana diet verdi aklınızda bulunsun diye yazıyorum benim 3.çocuğum ama birtek bunda oldu 🤔
Canım aynı sorun sanirim bende de var bebegim birkaç gün ishal oldu şimdi biraz geçti gibi. Ama burnu tıkalı hala. Bu inek sütünü sen mi iciosun normal inek sutu mu marketlerden alınan paket sütlerden mi? Ben marketten pınar süt iciyrm günlük acaba benimkide o yüzden midir

Çok mu sıcak oldu ki cnm,bebekler her banyoda mutlu olmaz belkş sana öyle geldi su sıcak sandın

Kızlar iyi akşamlar.bir sorum var sezaryen olan arkadaşlara.benim dikiş yerim değilde göbeğim acıyor derimin altı.sizlerdede var mı acaba
Benim normalde değil ama hala ara sıra oturup kalkarken vs. Sağ kasık tarafım acıyor kuzu.
Baktığım kadarıyla normalmiş.
Akıntı, şişlik ve o bölgede ısı artışı yoksa tereddüt etmeye gerek yokmuş💛

X