2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
havadansudan cnm Sen e bebekten malta içeceği almıştın işe yaradı mı bende bugün bi tane aldım acaba içebilirmiyim diye işe yarayacakmı merak ediyorum ya da tavsiyen varmı bu içecekle ilgili

Sana Doğumdan sonra antibiyotik verdiler mi peki
Bana sadece parol yazdılar
Dün hastanede ebeyle konuştum
Çok şaşırdı nasıl antibiyotik vermezler dedi

Doğumdan sonra tartılmak hiç aklıma gelmemişti
Senin mesajını görünce hemen tartıya çıktım
Ben 20 kilo almıştım, tartıya göre 8 kilo gitmiş görünüyor
Doğum yapalı 6 gün oldu

Bugün kontrolün vardı sanırım naptın cnm
perşembe gitcem insallah.Bende düşünmekten artik günler haftalar hep birbirine karıştı. Bugünün resmi tatil oldugunu bile unutmusum
gecen hafta burnumda ucuk çıkmıştı tam gecti gitti diye seviniyordum kuruyan yerin yaninda yine cıkmış nasil şaşırdım ya. üzerimdeki tedirginlikten heralde iyilesmiyor.
sen nasılsın bebek nasil ?

Doğumdan sonra tartılmak hiç aklıma gelmemişti
Senin mesajını görünce hemen tartıya çıktım
Ben 20 kilo almıştım, tartıya göre 8 kilo gitmiş görünüyor
Doğum yapalı 6 gün oldu
süper bence.Bende 20 kilo aldim . umarim benimde böyle hizli gider. bebek ultrason kilosuyla ayni mi doğuyor?

Nasılsın kuzu toparlandın mı biraz :) Eren paşa nasıl ❤

İyim kuzum dikişlerim ağrıyor ama oda geçecek. Eren de iyi Siz nasılsınız canım

Nasılsın canim dikişlerin nasil oldu

İyim kuzum dikişlerim acıyor daha. Sen nasılsın ?

Gözünüz aydın canım ♥
Biz de iyiyiz çok şükür

Benim dikişler, nazlı hilalin biraz sarılığı dışında her şey yolunda

Teşekkür ederim canım seninde gözün aydın
Dikişler zor ama geçecek benimkide zorluyor biraz popomun üstüne oturamıyorum.

Zor oldu doğumum evet kuzum ama insan herşeyi unutuyormuş çok şükür geride kaldı ağrılarım var ama o kadarı da olsun İyi olmanıza sevindim

Canım doğum mu yaptın sen kaçırdım sanırım. Tebrikler canım allah analı babalı büyütsün

Evet stres sıkıntıdan çıkar uçuk, benimde hiç aklıma gelmedi tatil olduğu bebiş iyi şükür el üstünde tutuluyor hanımefendi, ben daha toparlanamadım hala karın ve çatı ağrım var, çok yoruluyorum dinlenemiyorum öyle idare ediyorum

Ben de gitmeye korkuyorum
Doğum anım o dikişlerin yapıldığı an hepsi geliyor aklıma
Bir de çok acıyor Zaten, doktor da bakarsa çok kötü olurum

Kızlar d3 vitamini verdi sağlık ocağı. 3 damla ver dedi günde. Bu 3 damlayı bi kerede versem olur mu sizce. Sabah öğle aksam mi vermek gerekiyor illaki

Ben doktora sordum, üç damla bir kerede verilecek canım
Sağlık Ocakları 15 gün sonra başlatır ama siz hemen başlayın beklemeyin dedi doktor

Aynen canim benimki miyadnda oldugu kilo boy ideal oldugu halde boyle... bugun kac kez kacti emdigi sut genzne.yarin dra gidiyiruz hem topuk kani hem de sarilik testi icin. Sagol canim ins yuksek cikmaz korkuyorum tekrar kuvozde kalcak die

Büyük ihtimalle stresten uçuk çıkmıştır canım
Benim de doğumdan önce gözümde çıkmıştı

süper bence.Bende 20 kilo aldim . umarim benimde böyle hizli gider. bebek ultrason kilosuyla ayni mi doğuyor?

Benim küçük doğdu canım
Pazartesi 3300 civarı demişti doktor
Perşembe doğum yaptım 3140 gr doğdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…