2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım doktor bize beyaz akıntı normal dedi ve ara ara beyaz akıntı oluyor da ama kanla ilgili bir şey demedi

Anneden bebeğe geçen hormonlara bağlı olarak kanlı olabiliyor biliyorum canım ama bu şekilde kan gelmesi normal mi anlamadım

Az önce altını açtım yine kan vardı

Canim oncelikle hosgeldin. Allah size bagislasin yawrunuzu. Ah canim var miymis ben gibi. Hakkat napicaz biz boyle... yaw benimkinden kan aliyolar ona bile aglamiyor uyanik olmak mi o da ne! 24 saat uyyor resmen. Biz sukur 22 saatin ardindan kuvozden 9 degeryle ciktik sanki biraz daha ii emmesi yani 2 saat olunca araniyor ve 10 dk ya yakin durmaya basladi tabi bizim sikistrmamizla. Bugn emerken emdi emdi genzini gectim cocugumun sut resmen burnundan geldi. Korktum tres cevirip vurdum. Yaw emmis yutmamis. Emzirmeye de korkar oldum birak kasik siringa vs ile agzina damlatmayi. Ben gun gun toparlar mi diodum off boyle olmaz ki ama emmeleri lazim

inş cnm dediğin gibi olur çok istiyorum çünkü emzir meyi
ay inş öyledir cnm çok üzülüyorum olmuycak diye içimi rahatlattın,
Canim benimde hic öyle büyük durmuyor göğüslerim sanki çok sut yok gibi geliyor ama içtiğinde luk luk sesler geliyor bence içtikleri icin bosaliyor

Canm sanci gelince yürümek daha mi iyi geliyor ? Hastanede yürütürler mi aciba
Tabii ki kendileri diyor zaten odanın içinde yürürsün çömelme hareketi yaparsın
İçten gelen ağrı bende de oldu ama geçti şimdi 1 haftadır krem de sürmüyorum hiç. Zamanla düzelir canım senin ki de. Kanallar açıldığı için de olabilir.
Hala doguramadim bekliyoruz ağrı çekiyorum.

Canım çok uzun sürmedi mi? Kaç cm açıklık var şu am
Kızlar annem oğlumu çok sarıp sarmalıyor gazı rahat çıksın diye. Kısırlık bile olabilir Allah korusun ama beni dinlemiyor (
Sıcak olması iyi ama oğlanı sarmayın diyorlar. Ben gazını çıkarırken mutlaka karnını ayaklarını kapatıyorum

Ben bakmadım ama annem her gün baticon sürüp kurutuyor, her seferinde de nasıl düzelecek burası diyor
Şekli şemali baya bir bozulmuş
Tabii ki geçecek eski halini alacak kızlar... Çok umutsuz konuştunuz ben ilk doğumumda bu kadar karamsar değildim. Yapmayın böyle kendinize...

Benim de 23. Gün sadece içteki dikişim kalmış o da içte olduğu için diğerleri gibi hava almadı diğerleri çabuk düştü. Sanırım. genelimizin sağ tarafından kesilmiş.

İlk zamanlar o et tamamen kaynayıp düzelene kadar elinize gelecek illa ki. Şöyle düşünün ; yere düştünüz diziniz parçalandı. Etiniz çıkar sonra yavaş yavaş yerine gelir ama ufak iz kalır ya onun gibi bu da... İçiniz almıyorsa bakmayın tabii ama eninde sonunda yüzleşeceksiniz :))

Tek dikkat etmeniz gereken ilişki esnasında eşinizin zorlamaması. İlla ki sızlıyor. Açıkçası benim toparlanmam 3 ayı bulmuştu. Hem ruhen hem bedenen. Canımız tatlı kim ne derse desin :)

Kapanır canm eski haline gelir doktor bana ole dedi. Agrin da devam ediyor mu peki, ben cesaret edip hiç bakamadım. Korkuyrm. Dokunmaya bile. Ama dokunmaya yenilerde basladim;(

Cnn ıns enfksyn olmamıştır. Emin misin enf oluşmuşsa doktora mutlaka gitmelisin. Ateşin falan var mi kötü koku bunların da olması gerekiomus. Sen dikkat ediodun ama kuru temiz tutuyodun bence olmamissindir. Ya ben hapsirsam oksursem oram acio zorlanio. Annem de yok artık dio o dereceyim yani;(

Kapanır canm eski haline gelir doktor bana ole dedi. Agrin da devam ediyor mu peki, ben cesaret edip hiç bakamadım. Korkuyrm. Dokunmaya bile. Ama dokunmaya yenilerde basladim;(
sadece ön kısım aradavagrıyor canım zaten çok yok demişlerdş dikiş. 5. Günümde bakmıştım bugun 20. Gün cesartetim yok bakmaya

Dogurdum cnm canından can çıktı dedikleri buymuş yazicam.insallah en kısa zamanda.

Hoşbulduk biz dördüncü gün kontrole götürdük eline yüzüne baktılar hem gayet iyi deyip sarılık testine gerek görmediler. Hafif sariydi yüzü ve gözlerinin beyazı ama aşırı olmadı hiç . Bir daha çağırmadılar ama içim de hiç rahat etmedi açıkçası elimden geldiğince sürekli beslemeye çalıştım. Saat başı şırıngayla zorla yutturdum. Hatta öyle yüklenmişim ki iki kez midesinde ne var ne yok ağzından burnundan gele gele çıkardı . Şimdilerde geceleri kendi uyandırıyor beni ama ağlayarak değil mızıldanarak . Gündüz de meme istediğini belli ediyor ama 10 dk vs mucize bizim için. Ortalama beş altı dk. Bilemedim ne zaman düzene gireceğiz. Bu kadar az amzirmeye süt kalır mı göğsümde onu da bilmiyorum. Ya da bu işin normali mi bu biz mi abartıyoruz acaba. Her bebek bir değil diyorum bazen. Ama yine de bilemedim bir şey anlamadım ben bu işten

17 saat bekletti sipam ama iyikide normal oldu bin şükür ikimizde iyiyiz.cok uykum var.ennkisa zamanda yazarım kelimeleri toparlayamiyorum.
Gözün aydın! Allah analı babalı büyümeyi nasip etsin, sağlıklı uzun ömürler versin.
Hangi hastanede yaptın normal doğumu? Ben de çok istemiştim ama doktorum hastane uygun olmadığı için o riski almadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…