2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
evet canim kimse yoktu şükür hızlıca gittik geldik.Giderken baya sitrese girmistim ama ya yatis falan olursa diye ama olmadi. Hic sanci falan cikmadi . korkuyorum bizim kız kendiliğinden gelmeyecek diye
İyi cnm ya gitmekle iyi yaptın yoksa gece boyu aklından çıkmazdı,bende eve geri gelirim diye gitmiştim, :) 🤔demekki hareketi az hissetmekle de yatış yapmıyolarmış, beni niye yatırdılar acaba :confused::-)

Yarın son kontrolüm var canım, gelmeye niyeti yoksa pazartesi sabah Allahın izniyle sezeryanım var:halay:
Bizim yakın olduğu halde o da lazım olur bu da lazım olur belki diye diye doldurduk. Bide odayı süslücez diye bi valiz dolusu eşyada onlar :süslü:

Hayırlısı olsun inşallah canım
Bizim kız gibi keyfine düşkün olmasın seninki de 😀

Sabah 6.45 en geç 7de çıkmamız gerekiyor canım
8de hastanede olmamız gerekiyor

Dua et benim için 😔
Güle güle git güle güle gel inş cnm sabah biz foruma girmeye sen doğurmuş kucağına almış olursun kuzunu inşllah, stres sıkıntı yapma kendine mutlu ol ,pozitif ol ,ne mutlu sana yavrunu kucağına alacaksın, duygusallık bırakmıyo seni bu ara , çok bunalıyorsan ağla rahatla, ben ilk günler duygusaldım ağlayıp rahatlıyordum, dualarımız seninle

Dua et benim için 😔
Herşey yolunda gidecek inşallah balımm
Hayırlı haberlerini bekliyor olucam 🤩
Güzel sonuca odaklan yavruna kavuşacaksın🌷

Herşey yolunda gidecek inşallah balımm
Hayırlı haberlerini bekliyor olucam 🤩
Güzel sonuca odaklan yavruna kavuşacaksın🌷

Sağolasın kuzum allah razı olsun 🙏🏻♥️
İnşallah çok uzun sürmeden güzel haberlerle gelirim 🤗
Dualarınızı eksik etmeyin

Güle güle git güle güle gel inş cnm sabah biz foruma girmeye sen doğurmuş kucağına almış olursun kuzunu inşllah, stres sıkıntı yapma kendine mutlu ol ,pozitif ol ,ne mutlu sana yavrunu kucağına alacaksın, duygusallık bırakmıyo seni bu ara , çok bunalıyorsan ağla rahatla, ben ilk günler duygusaldım ağlayıp rahatlıyordum, dualarımız seninle

Amin inşallah canım allah razı olsun 🙏🏻
Gerçekten çok duygusalım ve yoğun yaşıyorum
İnşallah dualarınızla kolay geçecek ♥️

Seninki babasına çekmiş bence canım rahatına düşkünlüğü, rahatlığı :KK70:
Bizim pazartesi 39+1 oluyor daha erken gelmeyi düşünmüyorsa o gün sezeryan normali beklemicem.

Bence de bu kız aynı babası olacak
Eşim Zaten aferin kızım baban gibi hakkını sonuna kadar kullan erkenden doğup bizi masrafa sokma diyordu, çocuk doğamadı onun yüzünden 😀

İçimden bir ses de yüzünün babasına benzeyeceğini söylüyor
Yarın görmüş olcaz bakalım 😍

Kızlar d3 için damla kullanıyor musunuz ? Bize verdi doktor ocean ama üzerinde bebekler için falan yazmayınca emin olamadım 4-10 yaş grubu diye başlıyor

İyi cnm ya gitmekle iyi yaptın yoksa gece boyu aklından çıkmazdı,bende eve geri gelirim diye gitmiştim, :) 🤔demekki hareketi az hissetmekle de yatış yapmıyolarmış, beni niye yatırdılar acaba :confused::-)
Valla bana niye geldin der gibi bir modları vardi hatta utandim acaba problem bende mi yanlis birsey mi yaptim diye. güzel ilgilendiler ama ufak tefek laf da soktular :) bende tecrubesizim hic böyle olmamisti endişe ettim dedim.
Seninkiler işini baya ciddiye aliyorlardi demekki:) Bizimki kenarda ojelerini soyuyordu🤣🤣😂😂😂😂

Dua et benim için 😔
Dualarımız seninle ❤hersey cok güzel olacak .Yarın kucaginda bir prenses olacak mesela düşünsene😉agzi burnu belki sana benzeyecek.

Kızlar ben hastanedeyim açılmam 2 parmak olmuş. Sancım var. Nst yapılıyor nst sonucu yatış mı verilecek yoksa eve mi gönderecekler belirsiz şu an 🙏🏼
Ben bu zabah sana Eren paşa süprüz yapacak demiş miydim 😂
Güzel haberlerini bekliyorum kuzum😘

40imiz çıktıktan sonra çıkarız değil mi dışarı, Ben de çok.istiyorum bebekle çıkmayı ama bebek arabasına mi konulur nasil olur bilemedim. Bir de üşürler mi ki

Bende havaların biraz daha ısınmasını bekliyorum canım Bebek arabası bizim için çok rahat olur içinde uyuyabilir ama ağlarlar mı acaba? Sanırım deneyimlemeden bilemeyeceğiz 😊
Senin bebis nasil canim sariligi ne durumda.benimki ilk dogdugunda beyaz tenliydi hala sarimsi teni.gercek tenini merak ediyorum😁

Bende geçen fotoğraflara bakarken ilk bebeği kucağıma verdikleri anı çekmişler kızım bembeyaz 😂 şuan sanki solaryumda kalmış da bronzlaşmış gibi bir teni var. Bir de şunu farkettim yıkadıkça açılıyor teni saçı birkaç aya çok değişecekler bence
Kızlar d3 için damla kullanıyor musunuz ? Bize verdi doktor ocean ama üzerinde bebekler için falan yazmayınca emin olamadım 4-10 yaş grubu diye başlıyor

Kuzum ben doktorun verdiğini kullanmıyorum bir de içeriği temiz dedi bize yalanmış😟 well care 400 ü 1 fıs şeklinde bizimkinde de 4-10 yaş grubu yazıyor canım
Kızlar ben hastanedeyim açılmam 2 parmak olmuş. Sancım var. Nst yapılıyor nst sonucu yatış mı verilecek yoksa eve mi gönderecekler belirsiz şu an 🙏🏼
Bebiş geliyorr😍😍 kuzum hakkında hayırlısı olsun inşallah habersiz bırakma bizi

Bu gece benimle sabahlayacak var mı 😂
Eşim işte mesaiye kalmasını istemişler. Sabah çıkacak.
Bende ufaktan yalnız kalmaktan korkuyorum yalan olmasın.
Eş kişisi geleyim dedi ama boşver dedim pişman oldum biraz ama iş işten geçti tabi😑
Kuzum sen yalnız kalıyorsun değil mi? Yoksa annene mi gidiyordun? Valla bende kaç yaşına geldim asla tek kalamam evde🙈

Devlet hastanesi olunca sezeryan en son tercih oluyor canım😬

Doktor Zaten bana hiç sormadı ki ne istiyorsun diye 🙈
Açılmam var mı yok mu ondan da haberim yok
Her şey belirsiz olduğu için de çok korkuyorum 😔
Rahat gitmeye çalış kuzumm bebeğini alacaksın kucağına inşallah öyle düşün 🙏
Kızlar doğumdan sonra hemen süt gelmediğinde bebeğe mama takviyesi yapıyorlar ya hastane kendisi mi tedarik ediyor sizden mi istiyorlar 🤔
Ne olur ne olmaz diye alıp yanımızda götürsek mi acaba
Bize hastaneden verdiler canım
Bugün devlet hastanesinde çocuk cerrahiye randevumuz vardı. Kesinlikle ameliyat olacak diyor :KK43: 6 kilo ve üzeri olsaydı hemen tahlil isterdim ama 6 kilo altını bu hastanede ameliyat edemiyoruz dedi. Kasıkta şişlik morarma olursa acilen kanuni eğitim araştırma hastanesine götürün. Aciliyet olmazsa biraz daha bekleriz dedi. Inşallah aciliyet olmaz biraz daha toparlar yavrum :KK43: sünnetiyle birlikte ameliyat yaptıracağız.
Geçmiş olsun kuzum kıyamam ben ona :KK43:
Ben aptamil kullanıyorum cnm. Ama değiştirmeli miyim bilmiyorum. Günde bir kere kaka yapıyor. Normal dedi doktor ama yine de az geliyor bana.

Ah kuzum kıyamam ona ya :KK43: kuzum hayırlısını dile. İnş aciliyeti olan bişi olmaz da kaosa düşmezsiniz. Rabbim şifa versin minik kuzuya :KK43:

Tatlım iyiyim süt arttırma ve meme yaralarıyla boğuşuyorum :)

Daha mayıs a var kuzum yahu. Eren paşa yerini çok sevdi demek ki 🤗 hayırla gelsin minik kuzumuz.
Değiştir dene istersen kuzum iyi gelmedi belki de 🤷🏻‍♀️
Bizde şifre yoktur canım hatta benim telde eşimin parmak izi de tanımlıdır şifre koysa ve benden gizlese büyük sorun çıkar yani😟

Canım gözünüz aydın❤

Canım bana ilaç vermişlerdi wc ye çıkmam için sende isteyebilirsin

Canım hiç korkma sadece bebeğine odaklan ona kavuşmayı hayal et❤

Bizimde öyle canım hala ten rengimiz oturmadı hatta esmer gibi😂 ailede 1 tane esmer yok

Canım çok geçmiş olsun allah şifa versin ❤

Bende aptamil aldım canım hiç araştıramadım ama🤔
Hastanede verdiler işe yaramadı kuzum eve ilaç verdi bakalım
Canim benim ilk iki gun az geldi ucuncu gun birden cogaldi.seninde birden gelir canim.incir boza tahin helva ye canim
Canım yiyeceklerim kısıtlı maalesef çıkamadım daha lavaboya :KK43: çoğalır inşallah benimki de 🙏 dediklerin aklımda ama sağol ❤️

Kuzum sen yalnız kalıyorsun değil mi? Yoksa annene mi gidiyordun? Valla bende kaç yaşına geldim asla tek kalamam evde🙈
Kuzum eşim 3 gündür 4-12 gidiyor işe.
Yalnız kalıyorum o yüzden geceye kadar.
Annemlere gittim 2 gün ama kalmadım.
Bugünde arkadaşım geldi o gitti yarım saat sonra görümcem geldi 😊
Şimdi yalnızım işte bakalım. Görümceme kal desem kalırdı ama istemedim açıkcası.

Hadi hayırlısı kuzum geliyor herhalde Eren paşa 🙏
Bende havaların biraz daha ısınmasını bekliyorum canım Bebek arabası bizim için çok rahat olur içinde uyuyabilir ama ağlarlar mı acaba? Sanırım deneyimlemeden bilemeyeceğiz 😊

Bende geçen fotoğraflara bakarken ilk bebeği kucağıma verdikleri anı çekmişler kızım bembeyaz 😂 şuan sanki solaryumda kalmış da bronzlaşmış gibi bir teni var. Bir de şunu farkettim yıkadıkça açılıyor teni saçı birkaç aya çok değişecekler bence

Kuzum ben doktorun verdiğini kullanmıyorum bir de içeriği temiz dedi bize yalanmış😟 well care 400 ü 1 fıs şeklinde bizimkinde de 4-10 yaş grubu yazıyor canım

Bebiş geliyorr😍😍 kuzum hakkında hayırlısı olsun inşallah habersiz bırakma bizi
Veriym bende o zaman kuzum sağol 🙏

X